Kot Pantolona Yasak Geliyor...

'Haberler' forumunda Jeeny tarafından 26 Nisan 2008 tarihinde açılan konu

1. Kot Pantolona Yasak Geliyor...
    Afganistan'da halkın ahlakını bozduğu için yasaklanan Hint yapımı pembe dizilerden sonra sıra makyaja ve kot pantolonlara geldi... Afganistan hükümeti bu şekilde ülkedeki ahlaki yargıların bozulmaması için böyle bir yönteme başvurdu. Afganistan Devlet Başkanı Hamid Karzai tarafından da desteklenen ülkedeki yeni yasaklar silsilesi bununla da kalmıyor. Hükümet kadınların saç uzatmasını, çiftlerin sokak ortasında konuşmasını ve takı takmalarını da yasaklamaya hazırlanıyor.

2. Yok artık ne günlere kaldık yaaaaa :((( paylaşıma teşekkür...

3. Bence de yok artıkkkk..:f84:

Teşekkürler Jeeny..

4. el kaidenin yan etkileri ülke bölünmeye gidyor şeriat hazırlık yapıyor ne denilebilirki

5. Ahlaki yargıyı bozmamak için alınıyormuş bu kararlar çok saçma.Saç uzatmak ,sokakta konuşmak, takı takmak ahlakı bozuyorsa denecek söz yok artık bencede:f40:

6. Hiç şaşırmadım, yakında bizde de benzer örnekleri ve uygulamaları başlarsa ona da şaşırmam...:oops:

7. Malesef üzücü
    Umarım ülkem de yaşanmaz bu tip saçmalıklar

8. Offff offff daha neler artık yaaa
    vala ülkemizde böle bi uygulama başlatılsa ki imkansız çok canlar yanar gibime geliyor

9. valla ben bur tür düşünceleri kınıyorum zorba ve dikta rejimlerde oluyo genellikle,yuh artık diyorum
    21 yüzyıllda neredyese ortacagı yaşicak ,böyle başka ülklelerde var, bu tür yasakları getiren düşünceleri anlamıyorum tarihe baktığımızda coğunun pisikolojisi bozuk ,okuyorum,ama şunu biliyorum herşeyin kaynagı
    eğitim,aydınlık dünyada karanlığı secenler anlamıyorum jennny :(
    paylaşım için teşekkürlerrr

10. Olmaz bizim ülkemizde böyle şeyler biz CUMHURİYET çocuklarıyız izin vermeyizzzzz:f40: