Konya'da yeni kurulan üniversiteler hangileri

'Bilgi Rehberi' forumunda HazaN tarafından 28 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Konya bir eğitim atağına hazırlanıyor. Selçuk Üniversitesinden sonra üç farklı üniversiteye daha ev sahipliği yapacak olan şehrimiz eğitime ne kadar önem verdiğini bir kez daha gösteriyor.

Selçuk üniversitesinden sonra ikinci devlet üniversitesi ile Mevlana ve KTO-Karatay vakıf üniversiteleri en kısa zamanda öğrenim hayatına başlayacak.

Konya Ticaret Odası (KTO) öncülüğünde kurulan KTO-Karatay Üniversitesi ile Gevher Sultan Eğitim ve Sağlık Vakfı tarafından kurulan Mevlana Üniversitesi, altyapısını tamamlayarak önümüzdeki eğitim-öğretim döneminde öğrenci almaya hazırlanıyor. Konya'nın ikinci devlet üniversitesi olacak Konya Üniversitesi'nin de önümüzdeki yıllarda eğitime başlayabileceği bildirildi.
    KTO-Karatay Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Babaoğlu yaptığı açıklamada, YÖK'e başvurarak önümüzdeki dönemde 500 öğrenci kontenjanı talebinde bulunduklarını belirtti.

Mevlana Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahattin Adam ise yeni öğretim yılında mühendislik ve eğitim fakültelerinde eğitim vereceklerini ve bu fakültelerdeki bölümler için 580 öğrenci almak için YÖK'e başvurduklarını bildirdi

2. Cevap: Konya'da yeni kurulan üniversiteler hangileri

Bir tanesi bizim evin arkasına yapılacakmış bir rivayete göre.Melisa burada okur.Gözün arkada kalmasın :f94::(:f94::(:f82::f106: Blue teyzesinin güzel planları var :)

3. Cevap: Konya'da yeni kurulan üniversiteler hangileri

:f30: :f30: Melisa ve Blue teyzesi yan yana geldiyse tamamdır alışverişten okula gitmeye fırsat kalmaz.

4. Cevap: Konya'da yeni kurulan üniversiteler hangileri

Kaliteli eğitim verilmedikten sonra ve eğitim verek eleman olmadıktan sonra her yer üniversite olsa ne olur ki ?

5. Cevap: Konya'da yeni kurulan üniversiteler hangileri

İnanmadığımız işin peşine düşmeyiz biz Pardus tamam mı :f20:
    Laf aramızda bir tanesi varki eminim en iyi öğretim elemanlarını getirtecektir (Mevlana Üniversitesi)