konyada bina çöktü

'Haberler' forumunda DiScOvErEr tarafından 1 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Konya nın Taşkent İlçsesin de Çöken Bir Yurdun Sonucun da Ölü Sayısının Şu Ana Kadar 14.
    Ağır Yaralı İse 2, 22 İse Hafif Yaralı.
    Geride Kalanlara ALLAH Sabırlar Versin, Yaralı Kardeşlerimizede Acil Şifalar Versin.
    8 Veya 10 Kişinin de Köçük Altın da Olduğunu Biliniyormuş.

:f196::f196::(:(

2. Allahım Yardımcıları olsun:)

Yineaç gözlülerin ihmalkarlığı yada hırsızlığı desem daha doğru olur masum insanlara patladı:(:(

Bu haber için sağoalsın disco:f40:

3. Allah Rahmet Eylesin
    Tüm vefat eden kardeşlerimizin mekanları cennet olsun. Yakınlarına sabırlar diliyorum. Söyleyecek söz de bulamıyorum. :(((

eline sağlık.. paylaşımından dolayı teşşekür Discoverer_44

4. ölenlere Allah'tan rahmet diliyorum çok üzücü bir haber ..

5. kötü ve üzücü bi haber
    başsağlığı diliyorum
    kalanlara sabırlar

6. :( Üzücü bir haber Ölenlere Allahtan Rahmet diliyorum mekanları cennet olsun Allah sabırlar versin :(

7. görünmez kaza derler ya ama işte böyleleri görünür kaza hemde taaa en başında görünür inci arkadaşımında yazdığı gibi aç gözlü doymak bilmeyen nefisli insanların suçunu masum yaşam mücadelesi veren kardeşlerimiz çekiyor :f196::f196:

üzücü fakat gerçek bir paylaşım emeğine sağlık disco
    ölenlere allahım rahmet eylesin kalanlara sabır ve acil şifalar versin :)

8. Ölenlere Allah'tan rahmet ,yaralılara acil şifalar ve yakınlarına sabır versin.
    Ve sorumluluların mutlaka hesap vermeleri gerekir diye düşünüyorum.

9. Çok üzücü bir haber :(
    Allah yardımcıları olsun

10. Çok üzücü ve elim bir olay
    ölenlere Allahtan rahmet geride kalanlara sabır diliyorum
    ateş düştüğü yeri yakar derler kaç eve ateş düştü yanıyor şimdi
    Allahım dayanma gücü versin :(

11. Olay gerçekten çok kötü ve elim ama takıldığım bir olay var benim
    Yaz tatilinde ne hikmetse yatılı kuran kurslarına gönderilir oldu çocuklar sanırım anne ve babaların sorumluluklarından kaçması bu gündüz gitsin camiye yada kursa akşam evine gelsin ne olur ?
    Bence bu sadece anne ve babaların hatası Kuran kursu nun olduğu bölge tabiri caizse dağbaşı
    Hangi gönülle hangi sevgi ile ucra bir yere bırakır evladı ebevynler ya gecenin bir yarısı hasta olsa evaladın?
    Hiçmi düşünülmez.
    Şimdi ağlamak para etmiyor ne yazıkki aklınızı başınıza devşirin enne ve babalar:(

12. gerçekten çok üzücü bir haber. Allahh sabır versin geride kalanlaraaa..... Bizdee kendiliğinden yıkılan binalar japonyada 8 şiiddetine bile dayanabilen binalar.. Ne diyeyim söylenecek söz bulamıyorumm.. İnsan hayatına verdiğimiz değer bu kadar...