Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem

'Haberler' forumunda Büsra tarafından 10 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem

Konya'nın merkez Selçuklu ilçesi 4,5 büyüklüğündeki depremle sarsılıdı. Deprem çevre il ve ilçelerden de hissedildi.

Konya'da 4.5 büyüklüğünde orta şiddette deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü'nün verilerine göre, Saat 21.29'da kaydedilen depremin merkez üssünün Selçuklu ilçesine bağlı Sille köyü olduğu belirlendi.

Depremin etkili olarak hissedildiği yerleşim yerlerinde bazı evlerin yıkıldığı iddia edilyor..

HazaN Abla,Blue Abla,Ezlem iyimisiniz...

Cevap yazin lütfenn :)

2. Cevap: Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem

hazan ablayla msnde konuşurken birden depremmmmmmmm depremmmm diye ileti yazmış ve hemen çıkmıştı....
    :f73::f73::f73:

3. Cevap: Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem

Deprem Olurken Radyodaydı Hazan Biraz Durdu EZLEM de radyodaydı galiba tam hatırlamıyorum sonra Hazan cocuklar cok korktu dedi cıktı

4. Cevap: Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem

İnşallah İyilerdir

5. Cevap: Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem

İnşallah

6. Cevap: Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem

İnsallahh...

7. Cevap: Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem

Teyzemde Konyada Oturuyor Fazla Bişey Olmamış Diyolar Sadece EVLER SARSILMIŞ

8. Cevap: Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem

umarım önemlı bıseylerı yoktur.ALLAH daha beterinden korusun

9. Cevap: Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem

Sahurda veya Sahura Dogru yine Sallanmıs Kuzenim Solemisti bu Seferki 4.7 Buyuklugundeymis..

10. Cevap: Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem

Merhaba arkadaşlar
    geçtiğimiz akşam malesef alışkın olmadığımız bir şekilde aniden sarsıldık. Yalnızdım kızım yanımda değildi ve gerçekten çok korkmuştum. Yaşadığımız duyguları anlatmam gerçekten imkansız 2. deprem ise uykuda yakaladı bizi o dahada korkunçtu daha bugün eve girebildik. Çok şükür ne can kaybı nede mal kaybı oldu. Kaybolan sadece dengelerimiz oldu. Normal hayata dönmemiz biraz zaman alacak sanırım
    Merak eden tüm dostlarımıza ve kardeşlerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ederim. İyiyiz dahada iyi olacağız inşallah...:)

11. Cevap: Konya'da 4.5 büyüklüğünde deprem

Çok teşekkürler HazaN Ablam...

Ne kadar çok merak ettim..

Haberde duyar duyaz foruu actım..