konu yazımı

'Teknik Yardım' forumunda alemşah tarafından 14 Ekim 2009 tarihinde açılan konu

1. bikonuyu biryerden alıp kopyaladığımda başlığı ayrı metni ayrı bir renkte nasıl çıkıyor herseferinde ayar yapmadan yada böyle bişey varmı

2. Cevap: konu yazımı

Butün Cevaplarınız Aynı Renk Aynı Font Ve Aynı Boyutta Olsun ...

ben aynı olsun istemiyorum başlık farklı olsun istiyorum

3. Cevap: konu yazımı

Ayarlarından kendine sabit bir renk bulursun değiştirmek istediğin başlığa ayrıca renk verirsin. Bizler öyle yapıyoruz.

4. Cevap: konu yazımı

Başlıkların renlerini ya da boyutlarını değişitiremezsin.Sadece metin üzerinde oynama yapabilirsin....:f40:

5. Cevap: konu yazımı

metin üzerinde oynamayı zaten yapıyorumda ben hani her seferinde başlık rengini ayarlamak zor oluyor bir kolayı varmıdır diye sordum hani kopyaladığın yerde renkler farklı ama buraya kopyalayınca hepsi aynı oluyor
    yardımlarınız için teşekkürler

6. Cevap: konu yazımı

Ana başlığın rengini ve yazı stilini değiştiremezsin. Sadece alt başlıklara istediğin renk ve boyutu verebilirsin.

7. Cevap: konu yazımı

alt başlıklara nasıl vericez tek tek mi her seferinde yoksa bikere ayarladımı yetiyormu

8. Cevap: konu yazımı

Bir konu açtın diyelim.Konunun başlığı çiçekler olsun.

Başlık kısmına Çiçekler yazarsın bunun renginde herhangi bir değişiklik yapamazsın. Sonra konuyu açtığın yere alt başlıklar ekleyeceksin diyelim. Bunlar
    çiçeklerin özellikleri
    çiçek resimleri gibi alt başlıklarsa bunları dilediğin renk yapabilirsin. Ama bunları tek tek üzerini koyultarak yukarıdaki renk seçeneklerini kullanarak yapabilirsin. Kişisel ayarlarından bunu otomatik olarak yapman mümkün değil. Kişisel ayarlarından yaptığın renk sadece mesaj yazdığın yerdeki yazıların otomatikman renkli olmasını sağlar.

alemşah bunu beğendi.

9. Cevap: konu yazımı

teşekkür ederim bayağı açıklayıcı olmuş ama diyorumki başka biryerden kopyalıcazya orada zaten renkli buradada renkli olurmu aynı şekilde

10. Cevap: konu yazımı

Hayır olmaz. Başka yerdeki yazı rengi ve yazı fontu ve yazı büyüklüğü buraya kopyalanmaz

11. Cevap: konu yazımı

tamam ağol