Kontür Bloke Kaldırma

'Teknik Yardım' forumunda QzLeM tarafından 21 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Öncelıkle iyi aksamlar.Umarım konuyu doqru yere acmısımdır.Hattıma kontör yukleyecektım üst üste yanlıs gırınce bloke oldu.

Kontör yukleyemıyorum 500 aradım ama sureklı 1'e bas.... dıye şeyler söyledı hıcbırsey olmadı bılgınız varsa lutfn yardımcı olur musunuzz.

2. Cevap: KONTöR BLOKE KaLDIRMa

Kullandığın hattın müşteri hizmetlerini arayıp yardım isteyebilirsin. Hemen düzeltilecektir. Sesli yönlendirmeyi takip etmeyip operatöre bağlanmaya çalış. :f40:

3. Cevap: KONTöR BLOKE KaLDIRMa

Elımden gelenı yaptım fakat olmuyor.Avea bayısıne gıtsem duzeltebılırler mı?

4. Cevap: KONTöR BLOKE KaLDIRMa

Sizede iyi akşamlar.. :) Aslında konuyu yanlış yere açmışsınız Yardım Bölümü'ne açmanız gerekirdi ama ben düzelttim.. :)

Sorduğunuz soruya gelince o konu hakkında hiç bilgim yok.İnş en kısa zamanda hallonur.. :))

5. Cevap: KONTöR BLOKE KaLDIRMa

TeSekkr ederımmmm =)

6. Cevap: KONTöR BLOKE KaLDIRMa

Yanlış yere açsanda konuyu ben yanıt veriyim :) aveada müşteri hizmetlerine baglanman oldukça zordur sürekli 1 e ve 9 a basrsın. ilk girdigin menüde kredi kartı ile kontör yüklemek istiyorum seçenegi var onu seç kesinlikle bir müşteri temsilcisine baglanacaksın karşına çıkan kişiye derdini anlat. kesinlikle karttaki kod numarasını kaybetme ve yanında güvenlik numarası var onu soracaklar sana sölersin ve hattına yüklersin. telefonla halledebilrsin güvenlik kontrolünden sonra.

7. Cevap: KONTöR BLOKE KaLDIRMa

çok tesekkur ederım fakat sorun o degıl avea online işlemlerden yapmışlar sanırım kuzenım yapmış üst üste bir sürü rakamlar yzmıs ve bloke olmus offf offf ne yapıcam bılmıyorum