Komik sözler, komik laflar, komedi sayfası

'Güzel Sözler' forumunda HazaN tarafından 24 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. Komik sözler, komik laflar,

» Bır Kazan Varmıs. Bu Kazan Cok Iyı Dans Edıyormus. Acaıp Oryantal Yapıyormus. Muhtesem Kıvırıyormus. Bu Kazana Ne Denır? Iyı Oynayan Kazansın...

» Icme Ask Sarabından Acıdır Aman Dıkkat Et Kızım Babası Hocadır.

» Bekar Imam Köyde Aşık Olduğu Kızı İstetmiş Ama Vermemişler. Namaz Vakti Gelince Mikrofona\"Sıradaki Ezanı Sevipte Kavuşamayanlar İçin Okuyorum\" Demiş

» Beni Seviyormusun Dedim Seviyorum Dedi Ne Kadar Dedim Ölesiye Dedi İspatla Dedim Öldü Enayi

» Bır Gorsen Sana Olan Sevgımı, Karsısında Dız Coker Merhamet Dılersın. Ama Askım Sana Bakacak Kadar Kuculmedı. Sen Bır Terzının Kızı Ben Se Bır Fabrıkatorun Ogluyum. Bırlesmemız Imkansız...

» Erkekler Hep Tanrı Once Bızı Yarattı Dıye Ovunurler. Ama Bu Gayet Normaldır. Cunku Her Sanatcı Eserını Yaratmadan Once Bır Musvettesını Yapar...

» Evde Kalmış Kızlar Müjde.......... Adınızı,Yaşınızı,Boyunuzu,Kilonuzu Yazıp 2111\'E Gönderin Aileniz Yerine Turşunuzu Biz Kuralım......... (Dikkat...İlk 10\'A Girene Turşu Bidonu Hediye......)

» Bu Mesajı 5 Arkadaşına Yolla Eğer Bu Sms Zincirlerini Kırarsan Hayat Boyu Aşk Hayatın Kötü Gidecek Eğer Zinciri Devam Ettirirsen 22 Gün İçinde Gerçek Sevgiye Kavuşacaksın

» Adamın Biri Pc Başında Uyuyakalmışşş. Sabah Kalktığında Nezle Olmuş Neden? Cewap:Windows Açık Kalmışda Ondan

» Dertleşmek İstiyosan 1 Tuşla Birisine Sarılmak İstiyosan 2 Tuşla Eğlenmek İçin 3 Tuşla Mutlu Olmak İçin 4 Tuşla Hepsini İstiyorsan Benim Numaramı Tuşla

» Beyaz Giyiyorum Söz Oluyor Siyah Giyiyorum Toz Oluyor Ben Ne Giyeyim

» Aciktıysan Bosluk Bırak 2kola 2pepsi 7kıymalı 2kola 5cipsi Yaz 2365 Yolla Bosanda Semerimi Ye Melodisi Cebine Gelsin

» Can Bedenden Çıkmayınca Ne Olur? Can Fizik Dersine Geç Kalır