Komik Kısa Sözler 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 8 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. 2014 Kısa Komik Sözler

Eğlenceli ve çok komik kısa sözlerle arkadaşlarınıza eğlenceli mesajlar yazabilirsiniz.Hayatta gülümsemek ve gülümsetmek kadar güzel birşey olmaz diye düşünüyorum.Beğeneceğinizi umduğumu birbirinden komik kısa sözler ve mesajlar sizlerle arkadaşlar.Gülümseyin :f196:

Kimse bir gülümsemeyi satın alabilecek kadar zengin değildir ama çok kimse gözden yaş akıtabilecek kadar ucuzdur.

Gülümsemek çok güzel insanı hayata bağlar Gülümsetmek başka güzeldir mutlu insanları görünce hayatın değeri artar.

İnsanlar ikiye ayrılır, şampuanı direk kafasına dökenler ve şampuanı ilk önce eline dökenler.

Bir kadın ona ettiğiniz bir sözü yıllarca saklayıp gerektiği yerde müsait yerinize sokabilir.

Ben o karneyi almak istemiyorum, okula hediyem olsun. Hatta bana karne basmasınlar ağaçlar kesilmesin benim için, tohumlar fidana fidanlar ağaca anlayabiliyor musunuz?

Sınav esnasında yanınızda ki arkadaş kağıdı ful doldurmuşsa ve siz ona az yardım et derseniz o size şunu der; Sallıyorum olum.

Aşkımızın birgün suya düşeceğini bilseydim aklım olsaydı balık olurdum

Kadınlar üzüm gibidir Sizin vereceğiniz ilgi emek ve sevgiye göre ya şarap ourlar ya da sirke.

Sevmeyi bilmiyosan kullanma o iki kelimeyi yani ne sen kirlet ağzını o sözle. Ne de o söz ağlasın kimin eline düştüm diye…