Komik İtiraflar

'Eğlence' forumunda Ezlem tarafından 30 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. Romantik
    Romantik olabilen kadının romantizm nedir bilmeyen kocasından inciler… Çok yorgun ve yarı uykulu olduğu bir sırada yanına yattım ve saçlarımı okşamasını istedim. Şöyle dedi: “Bak ben elimi başının üstüne koydum, hadi sen kafanı sağa sola salla”!

beklenmeyen misafirler
    Geçen hafta pazar günü evde otururken aniden kapı çaldı.annem kapıyı açıp karşısında hiç haber vermeden gelen misafirleri görünce hoşgeldiniz demek yerine "aaaaa ama yufkam yok unum yok domates kalmadı nası olucak ki" die bi tepki verdi

İşte ! aradığım kız bu
    İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı.
    Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından. Evde mi bıraktım acaba? İşte o an aradığım kız bu dedim.

Süpermen
    Süpermen II filminde bir sokak sahnesi. Yol kenarında tezgahta mevye satan bir adam bağırıp müşteri çekmeye çalışıyor. Tabii söyledikleri İngilizce olduğu için anlayamıyoruz. Ancak sağolsunlar alt yazıları yazanlar gayet güzel açıklamışlar: “Haydi karpuza gel! Kan çıkmazsa para yok!”

Kurtlar vadisi
    Kurtlar Vadisi Terör dizisinin yayınlanmaması için İnternet’te anketlere katılıp RTÜK´ü aramamın sebebi ne siyasi görüşüm, ne dizinin içeriği ne de şiddet. Dizinin yayın saatinde eşim kumandayı alıp resmen televizyona kilitleniyor. Çişini tutup reklam arasını bekliyor, konuşmuyor, sorduğum sorulara cevap vermiyor, televizyonun önünden geçsem kızıyor. Pişman mıyım? Hayır. Aile saadetimiz için yaptım.

oysa bağlama
    Patronum X adlı şahıs ararsa bana bağlama yok de bişey de bahane uydur diye talimat verdi.. X Adlı şahıs 2 saat sonra aradı.. " X bey ordamı" die sordu " burda kim arıyor" dedim.. X adlı şahıs deyince Benim ifadem " hımm.. o zaman yok burda toplantıda olabilir "

2. Eco

Eco

Romantik olabilen kadının romantizm nedir bilmeyen kocasından inciler… Çok yorgun ve yarı uykulu olduğu bir sırada yanına yattım ve saçlarımı okşamasını istedim. Şöyle dedi: “Bak ben elimi başının üstüne koydum, hadi sen kafanı sağa sola salla”!

Biri benden bahsetmiş sanki :f196::f106:

teşşekkürler ezlem
    hoş paylaşımdı:f118::f40:

3. İşte aradığı kızı bulan bir beyin ulaşılmaz mutluluğu çok güldüm Ezlemcim buna yaaa süperdi
    paylaşım için teşekkürler