Komik FıkraLar xD

'Eğlence' forumunda Crazy_R tarafından 12 Temmuz 2010 tarihinde açılan konu

1. (= ÜÇÜMÜZ SIĞAMADIK =)

Nasreddin Hocanın bir gün karısı ölmüş. Bir ay sonra kocası ölmüş bir kadınla evlenmiş. Evlendiği kadın Hoca’ya sürekli eski kocasını anlatıyormuş. Yine bir gün yatakta kocasını anlatıyormuş. İşte “benim kocam şöyle yapardı, böyle yapardı”… Hoca sinirlenmiş ve kadına bir tekme atmış ve kadın yere düşmüş. Kadın sormuş “aman hoca niye attın beni?” Hocanın da cevabı hazır: – “Eee yatakta bir sen yatıyosun ... bir ben... bir de eski kocan.... üçümüz sığamadık sen de düştün..”

10 YIL ÖNCESİNİ NE BİLİM BEN !

Nasrettin Hoca’ya yaşını sorarlar, “Kırk” diye yanıtlar, “Tam kırk!” On sene sonra aynı soruyu yine “Kırk” diye yanıtlayınca, “E hocam, on yıl önce de kırk yaşında olduğunu söylemiştin” demişler. Hoca hiç bozmadan, “Evladım, ne bileyim on sene öncesini Yaw !” diye yanıtlar.

NASRETTİN HOCA VE KAVUK

Bir gün bir adam, elinde bir mektup, hocayı tutup: – “Hocam zahmet ya sana, şu mektubu bir okusana?”Hoca Açar bakar ki mektup baştan sona arapça.. Şöyle bir iki evirir çevirir söktüremez çaresiz geri verir. Der ki: – “Başkasına okut bunu sen..” Adam şaşırır: – “Neden?” – “Türkçe değil bu mektup okuyamam.”
    Yine anlamaz adam, Hoca’nın okuması yok zanneder: – “Ayıp hoca, ayıp” der. – “Benden utanmıyorsan şundan utan; şu başındaki koca kavuğundan utan!” Hoca, kavuğunu çıkarıp uzatır adama: – “Madem ki” der, “iş kavuktadır; haydi bakalım, giy de şunu; kendin oku bakalım mektubunu.”

NASRETTİN HOCA VE ÇOCUKLAR

Birgün nasretin hoca çocukları görmüş Ve CocukLara _ "ne diyeceğimi biliyomusunuz?" demiş. çocukLar "hayır" demişLer. hoca "o zmn neden anlatıyım" Demiş. Bir gün son aynı çocukLar hoca'ya uğramışlar.Hoca ÇocukLarı görmüş ve Tekrar demişki_ "ne diyeceğimi biliyomusunuz?" Çocuklar "biliyoruz" demişLer.Nasrettin Hoca cocukLara "o zaman neden anlatıyım" demiş.
    Bir gün Sonra Tekrar uğramışlar bu sefer Bir kısmı -biLiyoruz Bir kısmı -biLmiyorus DiyecekLer Die anLaşmışlar araLarında.Hoca tekrar Aynı şeyi söyLemiş "ne diyeceğimi biliyomusunuz?" ÇocukLarın bir kısmı BİLİYORUZ, bir kısmı BİLMİYORUZ DemişLer.Nasrettin hoca Hazır cevapLıkLa Lafa atılmış "o zaman bilenler bilmeyenlere anlatsınLar Lütfen " :D:D =)