Komik Facebook Sözleri 2013

'Güzel Sözler' forumunda EyLüL tarafından 30 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

1. 2013 Komik Facebook Sözleri

21 Aralığa sayılı günler kala ben oturmuş çay içiyorum ya, bir insan bu kadar rahat olur. nasıl bi umursamazım anlamadım adeta boşvermişim.

Kız çok iyi tost yaparım diyor. valla helal olsun, bu devirde bu hamaratlık.. sonuçta tost, herkes yapamaz.

Bazen gitmek istersin, sadece gitmek, ama yapamazsın. çünkü dışarda yağmur yağıyordur, yine ıslancaz galiba..

Sevgilim bana seni başka biriyle aldattım dese, herhalde başka biriyle aldatıcan mal, beni benimle aldatacak halin yok der lafı koyarım.

Bilgisayarım usb aygıtı tanımıyor. düne kadar tanıyordu halbuki, ne geçti aralarında hiç bilmiyorum. hep vukuat

Twitterda hayat durmuyor ya.. facebook akşam 9'da kapatıyor dükkanı. emekli fenomenler kahvesi gibi.

Yarın ilk işim, yine işlerimi başka güne ertelemek olacak.

Hala bir kadın çizemedim. manga'ya da ayıp oluyor bayadır.

Trip de aynı deprem gibi, ne zaman nereden geleceği hiç belli olmuyor.

Yaptığım gözlemlere göre her hafta bir gün mutlaka pazartesi oluyor.. niye hala alışamadınız.

Maç 90 dakika bunu unutmayalım. bi arkadaş unutmuş, devre arası çıkıp eve gitti.

Polis Türk Telekom Arena'da kuş uçurtmayacakmış. Fenerbahçe ne? kanarya. kanarya ne? kuş.. emniyet tarafını belli etti.