Komik Facebook Durumları

'Sosyal Medya' forumunda EyLüL tarafından 5 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. Komik Facebook Durum Güncellemeleri

Dün gece bir melek gönderdim uyurken seni ızlemesı icin cabuk döndü, ne oldu dedim korktum lan oyle tipmi olur dedi

Bir kadın susuyorsa .Su verin abi sevaptır

Efendi olacaksın.Efendilik her zaman iyi prim yapar.Bak Yüzüklerin Efendisine nasıl gişe yaptı.Olay yüzükte mi? -Hayır, efendilikte

Ayrılıklarda sen benden daha iyilerine layıksın" cümlesini duya duya, Adriana Lima'nın surlarına dayandım. Hadi hayırlısı.

Biz dosyayı kaydederken asdadasdds" diye kaydederdik. Şimdikiler öyle gülüyor ne ilginç.

Çekici olan türk kızlarına sesleniyorum. Bırakın o çekici, bi sakatlık çıkmasın

Yeniçeri olsam ordu Allah Allah Allah Allah diye hücum ederken dayanamayıp bu naaaasıl sevmek? diye bağırırdım. iyi ki değilmişimm

Baktın oLmuyor bakma o zaman .

Otobüste tek boş yer kızın yanıysa ,gidip oturmam.Niye oturmadı ki yanıma şmdi diye uzunn uzunn düşünmeye sevkeder , pskolojisini bozarım

Zeytin yağı zeytinden yapıLıyorsa..bebek yağı .??aman Allahım!!

Aşk mı? Para mı?Aşkolsun tabi ki Para

Matematik'te kümeler konusu hep romantik gelmiştir bana. kesişmeler olsun,birleşmeler olsun ; boy boy alt kümeler falan

Ayak serce parmagımı bi yere carptgmda hayatın cok kısa oldugunu ve barıs icinde yasanması gerektıgini fark edip aglıyorum.

Gözlerime çizdim seni açmaya korkuyorum...Çünkü alay ederler...Anaaa mala bak gözlerine öküz çizmiş derler...Ondan yani =))

Milli Piyango bana vursa ben de ona vururum.Ağzını burnunu kırarım.Elimiz armut mu topluyo

Yıllardır aranan Da Vinci şifresinin 123456 olduğu ortaya çıktı.. (:

İslamiyeti kabul etmiş ilk Türk boyu........ 'dır şeklindeki boşluk doldurma sorusuna 1.66 yazdım , pişman değilim

Monitörümde oturma eylemi yapan sivriğisineğin eylemi kanlı bitti.

Etrafında on tane Rus kız, cebinde tonla para, şan şöhret.. Hayat Serdar Ortaç'ı yoruyorsa biz napak kanka ölek mi ?