Komik Esprili Sözler 2014

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 16 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

1. Komik Esprili Kısa Sözler

Sizlere yepyeni komik sözler hazırladık.Arkadaşlarınıza eğlenceli mesajlar kıs akomik sözler yazmak istiyorsanız aşağıdaki kısa komik sözleri mutlaka bir gözden geçirmelisiniz.İşte Komik esprili sözler...

Gülü seven dikenine katlanır da ya kaktüs seven ne yapsın

O Kadar şanssızım ki ölümsüzlük iksiri bulsam içerken boğulup ölürüm

Benimle çıkarmısın hayır çıkamam sözlüm var benimde yazılım var beraber çalışıp geçeriz

Aşkım seni bir defa öpebilirmiyim? Hayır evlenmeden olmaz peki o zaman evlendiğinde haber ver.

Geçenlerde Fransaya gittim inanırmısınız adamların hepsi Fransızca konuşuyorlar.

Sevmek mi daha zor yoksa alışmak mı deseler sabah erken çok daha zor derim.

12 yaşındaki yeğenim face durumuna hala bıraktığın yerdeyim yazmış. Hemen ablamı aradım, nerede bıraktın bu çocuğu diye kızdım.

Dışarı zili çalınca koşa koşa çıkan! İçeri zili çalınca duymamazlıktan gelen öğrencileriz biz!

Baba, dünyanın en iyi çocuğuna sahip olmak nasıl bir duygu Ben nerden bileyim, git babaannene sor dedi..
    Kızlar kendisiyle ilgilenmeyen erkeklerden hoşlanıyor diye, 3 yıldır hoşlandığım kıza merhaba bile demiyorum. Umarım mesajı almıştır.

Bankamatikten para çekince sayan vatandaş; para eksik çıksa ne yapacaksın çok merak ediyorum.

Tv’de heyecanlı bişey olduğu zaman nefesler tutuldu deniyor. Kim bu nefesinı tutan beyinsiz anlamıyorum.

Babaanne, sen evlenirken dedemden elektrik aldın mı? Babannem; Yok yavrum bizim zamanımızda gaz lambası vardı..

Cennet annelerin ayakları altındadır..! Demek ki annem Seni ayağımın altına alırım! derken hep iyiliğimi düşünüyormuş.

komik-esprili-sözler-.