Komik Doğum Günü Mesajları 2015

'Güzel Sözler' forumunda Yasemin tarafından 23 Temmuz 2013 tarihinde açılan konu

1. Komik Doğum Günü Mesajları

Sevdiklerinizin doğum günlerini sizlerle paylaşacağımız bu komik ve neşeli mesajlarla kutlamaya ne dersiniz.Oldukça eğlenceli Komik Doğum Günü Mesajları..

İnanmıyorum bir yaş daha mı büyüdün, yaşlandın sen artık ya göçme vaktin geldi senin Ama üzülme ya bikaç doğum gününü daha kutlarsın heralde

Doğum gününü kutlarım az şekerli, bol tuzlu nice yıllara

Sanki dünyada bir sen eksikmişsin gibi doğmuşun ki eksikmişsin arkadaşım iyiki doğdun

Seni doğurtan ebenin taaa ellerini öpeyim

Hmmmm bu mesajı neden atıyorum diye düşündüm ama unuttum, inan hiç hatırlamıyorum Dur bakayım dur dur buldum Doğum günün kutlu olsun

Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun Doğum günün kutlu olsun

Dost bir kara günde bir de doğum gününde belli olurSeni unutmayan bir dost…

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın unutma ki çokda farklısın, hani tarkan diyor ya sen başkasın!

Yaşam dolu yaşlara bakım yap azcık saçlara bugün doğum günün senin hadi süslen gidelim barlara…

Sana yaza yaza yaz geldimesaja zam geldidaha yazacaktim ama konturum bitti…İyiki doğdun…

Haydi kalksana, güzelce bir hazırlansana, bugün senin günün, yeni yaşın kutlu olsun

Nasıl söyliyim bilmiyorum Meraklandırmak da istemiyorum O yüzden hemen Seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da,doğum günün özeldir Herkes hatırlamasa da…

Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsınİyi ki doğdun

Pastan süslü doğum günün kutlu olsun

Elma dala asılsın, arkadaşım nasıIsın, geçirdiğimiz o günIer romanlarda yazılsın.

İyiki doğdun. Bugün mutlu olursun, dertlerini unutursun. Doğum günün bugün senin daha ne diye somutursun.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyiki doğdun ve iyiki varsın.