Komik cep telefonu mesajları

Konusu 'Karışık Sözler' forumundadır ve Aysell tarafından 14 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

1. Aysell Üye

komik cep telefon mesajları
    komik mesajlar

bir gün hayattan bıkıp çaresizce bir köşeye çekilip hüngür hüngür ağlamak istersen beni ara.yanında olmak isterim.çünkü;mendil satıyom.bir alana bir bedava.kampanya var abla :f196:

Ey daglari taslari, herseyi yaratan rabbim...Hereseye ayri bir güzellik, insanlara mantik, akil ve zeka verirken, bu mesaja bakan bu kulunu niye unuttun?

sen dünyanın en tatlı
    en güzel
    en masum
    en sempatik
    en alçak gönüllü
    en yardımsever
    en mükemmel
    en akıllı insanının numarasından msj aldığının farkındamısın hahah

Kahvaltı yapmadım çünkü seni düşünüyorum, öğle yemegi yemedim çünkü seni düşünüyorum, akşam yemegi yemedim çünkü seni düşünüyorum, gece uyuyamadım çünkü AÇIM!!!

Seni köfteden, künefeden, iskendersen, mikasa futbol topundan çok daha fazla seviyorum...:f196:

Bilgisayar başındayken televizyonuma haksızlık ettiğimi düşünüyorum...Televizyon seyrederken de bilgisayarımı aldatıyormuşum gibi geliyor...

Kaynanamı kaybettim. Görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olunur. ;)

Tanrım kör oldum. Artık kusura bakamıyorum.

Sana sarılmayı o kadar çok seviyorum ki. Çünkü o sırada yüzüne bakmam gerekmiyor.:f196:

Tanrıdan bir çiçek istedim, o bana bir bahçe verdi. Tanrıdan bir ağaç istedim, o bana bir orman verdi. Tanrıdan bir salak istedim senin numaranı verdi. :f30: