Komik Bir Mektup

'Kısa Bilgiler' forumunda ayşin tarafından 24 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Sevgili Oğlum! Hızlı okumadığını bildiğim için bu mektubu yavaş yavaş yazıyorum. Bir gazetede, "insanların başına, genellikle evlerinin 2 km. civarında kaza gelmektedir." yazısını okuyunca evimizden taşındık.Taşındığımız evde bizden önce oturanlar adresleri değişmesin diye kapı numarasını söküp götürmüşler.O nedenle adres yazamıyorum. Bu evde garip bir çamaşır makinesi var.Geçen gün içine koyduğum çamaşırları, duvardaki zinciri çekince bir daha bulamadım. Buraya geçen hafta iki kere yağmur yağdı.İlki üç gün, ikincisi ise tam dört gün sürdü.Benden istediğin yeleği postaya verdim.Ancak, düğmeleriyle paketin çok ağır olacağını düşündüm.Sonunda düğmeleri koparıp yeleğin cebine koyduk.Orada bulabilirsin. Seni seven annen. NOT: Sana biraz para gönderecektim, ama zarfı bir kere kapatmış bulundum.

2. Cevap: Komik Bir Mektup

:f30::)çokk güldüm ya çokk güzeldi:f30::)
    :) Sevgili Oğlum! Hızlı okumadığını bildiğim için bu mektubu yavaş yavaş yazıyorum.
    Geçen gün içine koyduğum çamaşırları, duvardaki zinciri çekince bir daha bulamadım.:f30:

paylaşım için teşekkürler..

3. Cevap: Komik Bir Mektup

begendigine sevindim merve

4. Cevap: Komik Bir Mektup

;)

5. Cevap: Komik Bir Mektup

:D harikaydı...
    sana biraz para gönderecektim ama zarfı bir kere kapatmış bulundum. :D
    teşekkürler

6. Cevap: Komik Bir Mektup

NOT: Sana biraz para gönderecektim, ama zarfı bir kere kapatmış bulundum.

Bu çok komikk :D

7. Cevap: Komik Bir Mektup

:f30: kapı numarasını sökmüşeler :f30: ssağol çok hoştu gerçekten ((:

8. Cevap: Komik Bir Mektup

güzeldi gerçekten teşekkürler ellerine saglık :)

9. Cevap: Komik Bir Mektup

Çok güzeldi eline sağlık. ..:D

10. Cevap: Komik Bir Mektup

NOT: Sana biraz para gönderecektim, ama zarfı bir kere kapatmış bulundum..:f30::f30:
    Tesekkürler Aysin ablacım..:f40:

11. Cevap: Komik Bir Mektup

Düğmeleri koparıp yeleğin cebine koyduk :)

Çok dahiyane bir anneymiş :f30:

12. Cevap: Komik Bir Mektup

hepsi biribirinde güzel harika bi paylaşım.:f118:

NOT: Sana biraz para gönderecektim, ama zarfı bir kere kapatmış bulundum.:f196:

13. Cevap: Komik Bir Mektup

NOT: Sana biraz para gönderecektim, ama zarfı bir kere kapatmış bulundum. :)

sağol canım :f40:

14. Cevap: Komik Bir Mektup

zarfı kapatmış bulundum :) süper ya paylaşımın için tşk