Komedi dükkanındaki yönetmen

'Magazin haberleri' forumunda Dark tarafından 12 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Tolga Çevik'in yıldızını parlatan "Komedi Dükkanı" programında dış ses olarak görev yapan Plato Film Koordinatörü Fırat Parlak'ın bugüne kadar yüzünü gizliyordu.

Yılbaşında Noel Baba kılığında sahneye çıkan ve yüzünü yine gizleyen Parlak'ı Mega Magazin görüntülendi. Tolga Çevik'le yapılan röportaj sırasında ekibe yardımcı olmaya çalışan Parlak, kameramanın uyanıklığı sayesinde görüntülendi. Tolga Çevik de, "Benden daha yakıışıklı, onu kıskanıyorum" dediği Parlak için "Yakın bir zaman sonra Fırat arkadaşımızın da kim olduğunu herkes öğrenecek" dedi.

milliyet

2. Cevap: Komedi dükkanındaki yönetmen

Komedi dükkanına sesiyle büyük bir zenginlik katıyor programın önemli bir parcası kendileri.. sayende yüzünüde görmüş oldum hep merak ederdim Dark teşekkürler:f40:

3. Cevap: Komedi dükkanındaki yönetmen

ben çok merak ediodum o adamı ztn böle biri olduğunu hayal etmiştim ama pek benzememiş hayalime :D

4. Cevap: Komedi dükkanındaki yönetmen

Ya Bende Merak Ediyordum Bu Kim Diye Noel Baba Kılığındakı halini gördümde kim anlayamadım simdi anladım..:f40:

5. Cevap: Komedi dükkanındaki yönetmen

komedi dükkanını izlemiyorum bu kim anlıyamadım afedersin Dark :f106::f106:

6. Cevap: Komedi dükkanındaki yönetmen

Ben de çok merak ederdim ama böyle hayal etmemiştim :f106:

7. Cevap: Komedi dükkanındaki yönetmen

yaw sesleri güzel olanlar neden çirkin oluyor :D

8. Cevap: Komedi dükkanındaki yönetmen

İzlemiyorum programı.. Sadece birkaç kere denk geldim.. Valla adamın tipiyle ilgili hiçbir hayalim de yoktu..:f106: Ama sayende görmüş oldum.Teşekkürler DarK.:f40: