Komando Olmak Onurumdur

'Resimler' forumunda chemist tarafından 14 Mayıs 2008 tarihinde açılan konu

1. Komando Olmak Onurumdur

Şehitliğimize her gittiğimde bu şiiri okuyup, yazan kahramana dua ederim... Sizlerle paylaşmak istedim.

Bu şiir Hakkari, Çukurca, Üzümlü Sınır Karakolunda görevli iken 12 Aralık 1993 günü saat 21.00 sıralarında bölücü eşkiya ile yapılan silahlı çatışmada kahramanca çarpışarak şehit düşen Mustafa oğlu Sakarya 1972 doğumlu Jandarma Komando Onbaşı ZEKERİYA GÜLYAMAN (1972-4) in şahsi eşyaları içerisinden çıkmıştır.

Yorumsuz vermek istiyorum. Çünkü üzerine söylenecek başka bir şey yok..

komando.Jpeg komando-.

2. hüzünlü bir paylaşım olmuş chemist :(

Teşekkürler emeğine yüreğine sağlık

Şehidimize Allahtan rahmet diliyorum :)

3. Allah tüm şehitlerimizin Ruhlarını Şad etsin :)

Ve tüm askerlerimize güç kuvvrt ve cesaret versin inşallah Allah yardımcıları olsun onlar olmasa bizler rahat uyuyamayız:)

Teşekkürler Chemist paylaşımın için:f40:

4. Tüm şehitlerimizin ve Jandarma Komando Onbaşı ZEKERİYA GÜLYAMAN'ın ruhu şad olsun. Gerçekten söylenece söz bulunamıyo. :(

5. bütün Şehitlerimiz mekanı CENNET olsun

6. Sözün bittiği yer burası olmalı tıkanıyor insan yazarken bile :(

Tüm şehitlerimizin ve Jandarma Komando Onbaşı ZEKERİYA GÜLYAMAN'ın mekanları CENNET olsun:)

7. Okurken içim titreti..:( Bütün şehitlerimizin ruhu şad olsun..:)

Teşekkürler Metin Abi..

8. Gerçekten sözün bittigi yer... :( Bogazıma bişiler dügümlendi ve orada kaldı..

Bütün Şehitlerimizin Mekanı Cennet, Ruhları Sad olsun :)

9. Bende söyleyecek hiçbirşey bulamadım.Ne denilebilir ki zaten...
    Tüm şehitlerimizn ruhları şad, mekanları cennet olsun

10. Paylaşım için teşekkürler adaşım her zaman gönüllü askeriz dağa çıkmak isteriz ne idüğü belirsiz gençler okuyupta ibret alsınlar öyle yaşıtlarım varki üşengeçliklerini söylemeye utanıyorum ama her Türk evladının içinde vatanı için kendi kanını dökme hevesi illaki vardır biz Osmanlı ve Mustafa Kemal'in askerleriyiz en önemlisi başlı başına Türküz.....