Kollu battaniye

'Ev ve Dekorasyon' forumunda YAREN tarafından 25 Nisan 2010 tarihinde açılan konu

1. Yatakta kitap okumanın keyfi..
    Uyumadan önce kitap okumayı seviyorsanız bu ürün tam size göre:f196:
    Özellikle kışın yatakta kitap okurken ellerimiz ve kollarımız üşümesin diye adamlar kollu battaniye üretmiş.Gerçi kaloriferli dairelerde oturanlar için sorun değil ama farklı metodlarla ısınanlar için süper bir çözüm. İşte buyrun kollu battaniye..kullanışlı olurmu bilemem yorumlarınızı bekliyorum..:)

2. Cevap: Kollu battaniye

:f40: Perfecto!... Bende isteriiiiiimmmmm!...:) Siparişi nasıl verebiliriz,:f20: derhal bu battaniyeden edinmeliyim :):f196:Teşekkürler güzel bi paylaşım...=)))

3. Cevap: Kollu battaniye

Ah Yarenim bu battaniyeden en acil ben istiyorum. Ev zaten soğuk kitap okurken kollarım donuyor battaniyenin içine alınca kitap havada durmuyo haliyle :f106: Ya bir kitap askısı yada böyle bir battaniye istiyordum:f40:

4. Cevap: Kollu battaniye

İşim gücüm yok bir de kollarımı onların içine sokup kitap okumaya çalışcağım...Üşürüm daha iyi.Yatakta kitap okunur mu yatak uyumak içindir.. :)))

5. Cevap: Kollu battaniye

Ben kitabı mutfakda okudukdan sonra yatağa direk uyuyacaksam girdiğim için ihtiyacım yok böyle bir battaniye'ye:):)

Ama güzel yatakda rahatca kitap okumayı sevenler için kaçırılmıcak bir kolaylık:f40:
    Teşekkürler ilginç paylaşım için

6. Cevap: Kollu battaniye

Tam benlik :f40: Gün içinde okusam da okumasam da yatakta mutlaka okuyanlardanım:f63:
    Evin kaloriferli olması farketmiyor... Nefesimi tutarak okuduğum kitaplarda uzun süre hareketsizlikten üşüyorum.Pek çok yolu da denemişimdir üstelik :f196::)