Kod Adı :OPERALAT

'Teknik Yardım' forumunda Pardus tarafından 1 Ocak 2010 tarihinde açılan konu

1. My Opera Topluluğu’nun düzenlediği Affiliate programı, Operalat kod adı ile artık Türkiye’de…

Opera Türkiye olarak Operalat kod adlı yeni bir program başlatmış bulunuyoruz.

Operalat: Bu ismin seçilmesindeki amaç; hem kelimenin Türkçe bir kelime olması hem de bizler için, program için bir anlam ifade etmesiydi. Bu çerçevede Opera’yı yeni insanlara tanıtma, onları Opera ile tanıştırma noktasında en uygun kelimenin bu olabileceğini düşündük…

Operalat, konsept gereği tam bir yarışma havasında geçecek ve yine aynı konsept çerçevesinde ilerleyen zamanlarda farklı tanıtım çalışmaları bu konsept altında yürütülecektir. Bu yeni yaklaşım ile Türkiye’de daha çok kişi Opera ile tanıştırılarak; kullanıcıların daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay bir internet deneyimi yaşamaları sağlanacaktır.

Siz de OperaTurkiye.net’e üye olarak, Operalat tanıtım programımıza katılabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey size verilecek olan bağlantı adresi aracılığı ile mümkün olduğu kadar çok insanı Opera ile buluşturmak… Hepsi bu kadar.

Tabii yarışma neticesinde dereceye giren arkadaşları da unutmayacağız. Dereceye giren -ilk 3 kişi- üyelerimize bazı hediyelerimiz olacak.
    Hediyeler
    Sweet Shirt + Opera Çıkartması

İçinde bulunduğumuz şu kış aylarında birebir. Hem Opera’yı taşıyın hem ısının…
    Kalem ve Opera Rozet + Opera Çıkartması

Yine Opera hayranları için güzel, sürekli size Opera’yı yanınızda hissettirecek bir kalem ve ufak bir hatıra olarak rozet.
    Bardaklık + Opera Çıkartması

Çayınızı, kahvenizi yudumlarken Opera’ya bakmak istemez misiniz?.. Bu hediye tam size göre.