Kocam Size Emanet

'Medya Bölümü' forumunda Dark tarafından 3 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Kanal D Kanalında yayinlanicak olan "Kocam Size Emanet" yarışması yakında başlıyor.
    Yarışma çılgınlığı son sürat devam ediyor yemek ve gelin programından sonra sırada kocasından memnun olmayan bayanları ilgilendiren bir yarışma başlıyor.Kocasının dış görünüşü ve davranışlarından memnun olmayan 30 yaş üzeri çiftler yarışacak.Erkekler sofra adabı,giyim kuşam ve görünüş lerinde ki değişiklikleri düzelterek yarışacaklar.Yarışma Kanal d de yakında başlayacak.Eğlenceli bir ortamda haftanın 5 günü bir villada yarışacak yarışmacılar.

2. Cevap: Kocam Size Emanet

:f30::f30::f30:

bu tür yarışmalara sadece gülüyorum hiç izlemiyorum vakit ayırıp ama bu gerçekten gülünecek kadar var 30 undan sonra bir erkeği ne kadar değiştirebilirsinizki :f106:

3. Cevap: Kocam Size Emanet

Yawww neden hep erkekler değişmek zorunda kalıyorlar... Bence bayanların kendilerine bakmadan devamlı karşı tarafı eleştirmelerinden kaynaklanıyor.. İzlemiyom bende protesto edicem :)

4. Cevap: Kocam Size Emanet

Biri bizi gözetliyor ile başlayan özel hayatı irdeleme yarışmaları, gelinim olur musun, yemekteyiz gibi programlarla devam etti. Bugünlerde halkanın son zinciri Kanal D ekranlarında yayına başladı.
    Kocalarından memnun olmayan kadınlar, Kocam Size Emanet diyerek yarışmaya katılıyor. Kadınların kocalarından beklentileri birbirine yakın. Romantik olsun, sinirlenmesin, zayıflasın, spor giyinsin, sürpriz yapsın diye devam ediyor.

Kadınların, eşlerinin istedikleri gibi şekillendirebilmek için bir yarışma programından medet ummaları elbette ki içler acısı bir durum. Anlaşılmayan bir diğer durum ise, erkeklerin buna nasıl ikna edildiği?

Türk erkeği ve Türk kadının en damıtılmış haliyle karşımıza çıktığı kocam size emanet yarışmasını en fazla 15 dakika izleyin. Aşağıdaki diyaloglarla karşılaşıp, hangi tepkiyi vereceğinize şaşıracaksınız.

Bireysel Gelişim Danışmanı, erkeğe soru soruyor.

- Sevgini nasıl belli edersin?
    - Eve giderek.
    - Nasıl yani?
    - Yani ben dışarıda gezip tozmayıp, evime gidiyorsam seviyorum demektir. Başka bir şey yapmama gerek yok.
    - Peki, romantizm denildiğinde gözünde nasıl bir fotoğraf canlanıyor?
    - Hiçbir şey.

Kendi içlerinde sorunlarını çözemeyen, yetişkin sayılabilecek insanların bu yaptıkları hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz olsaydınız kocanızla böyle bir programa katılır mıydınız??