Kocam Size Emanet Başvuru Formu

'Medya Bölümü' forumunda okkan tarafından 5 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. [​IMG]

Yemek, gelin, damat, derken şimdi de kocasından memnun olmayan bayanlar için bi program başladı. Kocanızı gönderiyorsun onlar nerede nasıl davranması gerektiğini söylüyor. Bi bakıma eğitim gibi geldi bana. Erkekler tavsiye etmem ama yine de siz bilirsiniz çok komik görünüyor TV den.:f40:

Başvuru yapmak isterseniz ( erkekler tavsiyemi dinleyin :f63:) aşağıdaki başvuru formuna tıklamanız yeter.

BAŞVURU FORMU

2. Cevap: Kocam Size Emanet Başvuru Formu

Bu tür programlara rağbet olması şaşırtıcı ve üzücü..Eh ne diyelim özgür bir memlekette yaşıyoruz!.
    Yarışmaya Can Dündar çok farklı bir açıdan bakmış.Okumaya değer buluyorum..

Milliyet - Son mesaj

3. Cevap: Kocam Size Emanet Başvuru Formu

Can Dündar kalemi kağıtta sanki dans ediyor adamın ne denebilir ki bu yazıya.

Sağol bibim teşekkür ederim.

4. Cevap: Kocam Size Emanet Başvuru Formu

Bence çok saçma bir program. Bu tür programlarla evliliklerin düzeleceğini zannetmiyorum. Önemli olan her iki taraf açısından da eğitim. İçimden bir ses de gönderen kadınların gönderdiklerine piman olacaklarını kendi elleriyle istenilen bir koca yaratmanın neticelerinin onlara pahalıya patlayacağını söylüyo. :f196:

5. Cevap: Kocam Size Emanet Başvuru Formu

Reyting dedikleri saçmalık uğruna yapılan seviyeyi al aşşağı eden bir proğram..şekil aşkı imiş meğer sevgileri, ruhuda içe katcaklar alın size fasd food proğram:f84:

6. Cevap: Kocam Size Emanet Başvuru Formu

Zaten amaç burada evlilik düzeltmek değil ki.Bir kaç günlük şöhret.Önceki evlilik yarışmalarında evin içinde birbirleri için ölen gençler çıktıktan sonra birbirlerini bile tanımadılar.Ama bu yarışmanın en kötü bedeli kocaların bütün kötü huyları da artık tüm Türkiye tarafından biliniyor.Dün gece gözüme çarpan bir karede aynen dialog şöyle:

Kadın:
    Burada tüm Türkiye önünde bana sevdiğini söyle yoksa bitsin
    Adam: Uzun bir bakışma ve adam düşünüyor ardından Seni Seviyorum diyor.

Burada üzülerek hemcinslerime acıyorum.Şimdiye kadar o cümleyi duymamışsam şimdi duymanın sana ne faydası var.Bize mi ispat ediyorsun.Ne diyelim Allah mesut bahtiyar etsin.

Ama evlilik bu kadar basit değil.....

7. Cevap: Kocam Size Emanet Başvuru Formu

Saman alevi gibi meşhur olmak insanlarımızın hoşuna gidiyor ne denilebilir ki...
    Erkek şöyle ağır azem, sözü sohbeti dinlenir olmalı ne işi var öyle erkeğinde bu tarz bir programda yaaa :f20:
    Yapımcılarda artık ne yapacaklarını şaşırdılar genel kültür üzerine yarışma hazırlayacaklarına bu tarz komedilere yöneliyorlar işte...

8. Cevap: Kocam Size Emanet Başvuru Formu

Valla bu yarışmayı bir kere izlemiştim. Gerçekten iyi ders alıyorlar :f106: Başvuranlara hayırlı olsun :f30: Tesekkürler Okan abicim :f40:

9. Cevap: Kocam Size Emanet Başvuru Formu

gerçekten çok saçma reyting amacıyla yakında daha neler göreceğiz.

10. Cevap: Kocam Size Emanet Başvuru Formu

teşekkürler okan

11. Cevap: Kocam Size Emanet Başvuru Formu

En çok beğenilen ve izlenilen tv kanalını seçenler düşünsün ve değerlendirsin derim ben... :f20:

Programı yayınlayan medya grubu, üstlendiği misyonu yerine getiriyor; ya aktörleri?

Araştırmacıların, aile kültürümüzü temelinden sarsan programlar olarak nitelendirdikleri bu ve buna benzer programları, eşlere saygısızlık ve alaycı olarak buluyorum. :(