Koç burcu erkeği kıskanç mıdır?

'Astroloji ve Burçlar' forumunda Yasemin tarafından 28 Şubat 2014 tarihinde açılan konu

 1. Koç burcu erkeği kıskanç mıdır?  Koç burcu erkeğinin kıskanç olup olmadığını merak ediyorsanız işte koç burcu erkeğinin özellikleri hakkında sizlere merak ettiğiniz bilgileri vereceğiz.

  Koç erkeğini uzaktan gördüğünüzde bile tanıyabilirsiniz.
  Heyecan, macera ve yoğun duygularla dolu bir romantizmin hepsini birden istiyorsanız, Koç Erkeği tam size göre diyebiliriz sevgili bayanlar. Yaydığı elektrik öylesine güçlüdür ki, patlamak üzere olan bir volkanın uyandırdığı duyguyu uyandırabilir.Heyecan, macera ve yoğun duygularla dolu bir romantizmin hepsini birden istiyorsanız, Koç Erkeği tam size göre demektir.

  Yok, şayet sakin, dingin ve güven uyandıran huzurlu bir aşk istiyorsanız ve karşınıza da bir Koç çıktıysa, topuklarınızın üzerinde tereddüt etmeden 180 derecelik bir dönüş yapın ve arkanıza bile bakmadan uzaklaşın.Koç erkeği aşık olsa bile, size de sabır gösteremeyecektir. Şayet sabır göstermek zorunda kalacak olursa, ki başlangıçta size ayak uydurmak için elinden geleni yapacaktır. Hatta belki de yanıltacak kadar sakin ve telaşsız davranacaktır.
   
 2. Kıskançlıkta üstüme tanımam birisini kıskandığımda ben bile kendimi tanıyamıyorum:.
   
Yükleniyor...
- Koç burcu erkeği Forum Tarih
Koç burcu erkeği nasıl bir aşıktır? Astroloji ve Burçlar 27 Şubat 2014
Koç burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır? Astroloji ve Burçlar 26 Şubat 2014
Koç burcu erkeğinin psikolojik özellikleri nelerdir? Astroloji ve Burçlar 26 Şubat 2014
Koç burcu erkeğinin özellikleri nelerdir kısaca Astroloji ve Burçlar 25 Şubat 2014