Koç Burcu Anlaştığı Burçlar

'Astroloji ve Burçlar' forumunda Violet tarafından 9 Nisan 2011 tarihinde açılan konu

1. Koç Burcu Anlaştığı Burçlar,

Arası İyi Olduğu Burçlar;

Çok iyi : Aslan, Yay
    İyi : Boğa, İkizler, Kova, Balık
    Kötü : Yengeç (çok huysuz) Terazi (çok kararsız) Oğlak (çok fantazisiz)
    Ne iyi ne kötü : Başak, Akrep

Sağlık Eğitim ve Mesleki Eğilimler;

Siz, doğanın sağlık ve yorgunluktan hemen kurtulabilme gücü verdiği bir burçta doğmuşsunuz Uzun süre çalışmak, sizi çabuk yorar Yorgunluk belirtilerine dikkat etmelisiniz, çünkü sizin bünyeniz kısa süreli yorgunluklara dayanıklıdır Fiziksel zararlarla birlikte, sindirim sisteminiz de zarar görebilir
    Genelde uzun ve ağır hastalıklar çekmiyorsunuz, ama bir kere yatağa düştünüz mü, gerçekten hastasınız demektir Doktora gitmeden önce bildiğiniz bütün kocakarı ilaçlarını deneyin
    Sinir ve mide hastalıklarına eğilimlisiniz Sindirim sisteminiz ve böbrekleriniz de bunlara eklenebilir Baş ve diş ağrıları, size migren ve nezle kadar yakındır Yine de sağlıklı olduğunuz için kendinizi şanslı kabul edebilirsiniz

Uygun Meslekler;

1- Mars'ın sembollerine (demir, ateş, kan) uygun meslekler:
    2- Metal işleme, demir endüstrisi, kasap, itfaiye eri
    3- Fiziki aktivite ve hızlı reaksiyon gerektiren meslekler:
    4- Beden eğitimi öğretmenliği, spor cu, şoför, pilot, sirk palyaçosu, şov menlik
    5- Diğer insanları yöneteceğiniz meslekler ile saldırı ve savunmavla ilgili meslekler:
    6- Askerlik, polislik, rehberlik, avukatlık

İş Hayatı;

Her işte iyi bir yere gelebilirsiniz İstasyon memuru olmak veya büyük bir kuruluşta çalışmak, size göre değildir, çünkü rutin şeyler size dehşet verir İlerleme olanağı olan ve her gün gelişme kaydettiğinizi görebileceğiniz işler size uygundur Siz fikir zenginisiniz ve her gün yeni bir fikir istersiniz Bunun için büyük kâşiflerin çoğunun, Koç burcu olmasına şaşmamak gerekir Size uyan başka bir meslek de satıcılıktır, çünkü baş kalanı etkileyebilirsiniz Hangi mesleği seçerseniz seçin, size otorite ve fikirlerinizi gerçekleştirme olanağı veren, yüksek bir yere geleceksiniz İş seçiminde her zaman rutin işlerin sizi ölümüne sıktığını göz önünde bulundurun Her zaman yeni desteklere ihtiyacınız vardır En azından olaylara büyük bir heyecanla yaklaşma ve sonra da onları bitir meme huyundan vazgeçmelisiniz

Küçük Hediyeler

Her iki cins için;

Yünden, iri örgülü bir kazak Bisiklet Zayıflama kulübüne üyelik
    Bir Asteriks kitabı

Sadece erkekler için;

Elektrikli oyuncak tren ya da uzaktan kumandalı oyuncaklar Tercih ettiği spor dalında kullanılan malzemeler John Ford'un Western filmlerinden posterler
    Bir kovboy şapkâsı

Sadece kadınlar için;

İskoç tipi etek ve ona uygun bir şal Çiçek kokulu parfüm Etrafı temizleyip düzenli tutan bir robot
    Barok stilinde makyaj malzemesi

Biraz pahalı olabilirse;

Bir spor arabası en iyisi bir Cabrio
    Teksas' ta bir çiftlikte bir hafta tatil

Özel hediye;
    Sallanan sandalye

2. Cevap: Koç Burcu Anlaştığı Burçlar

ben koç burcuyum :) ama aslanla anlaşamıyorum hatta nefret ediyorum... benim prensiplerimde isyan yoktur!!! her zaman SAVAŞ sözcüğünü kullanırım kolay kolay pes etmem.. öncü birisiyim.. çokk iyi bir liderim her zaman her yerde GÜCü temsil ederim o yüzden kimse benle savaşmasın sizi yere çivilerim geleceğiniz varsaa göreceğiniz de varr kardeşim.. :) :<3

3. Cevap: Koç Burcu Anlaştığı Burçlar

aslan burcu her zaman idalistir vee koçla çok iyi anlaşırlar

4. Cevap: Koç Burcu Anlaştığı Burçlar

ben aslan burcuyum ve koç burcuyla çıkıyorum çoook güzel yazmışlar

5. ben koç burcuyum.:) çok enerjiyim arkadaşlarım bu huyumu çok seviyor <3. benle kimse kavga etmiyor çünkü benim sert çıkışıcağımı biliyorlar:p. ben aslan burcuyla çok iyi anlaşıyorum hatta aslan burcu olan birisini seviyorum :f71:. ama o benle iyi anlaşamıyo ona sinir oluyorum :mad:.

6. Bende koç burcuyum:) ama akreple daha iyi anlaşıyoum:f71::f71::f71::f77:

7. koç burcuyum ama yay la asla anlaşamam ;):f19::f106::f77::f196::f75::p

8. Ben koç burcuyum aslanla cok iyi anlaşırım fakat yengeç olan can dostum var biz hiç kavga etmedik sonra ben akrep Burcu biriyle çıkıyorum ve gayet cok mutluyum bazen burçların tersine çıkabiliyor ❤️❤️

9. bende koçum ama gerçekten ben de yayla anlaşamıyorm çok sinsi ve yağcılar bizler sevmeyiz öyle kişileri

10. Ben ikizler burcuyum genelde koçlarla iyi anlaşamam çünkü onlar yorumlardan görüldüğü üzre egoistler ve düşüncesizler kendilerini dev aynasında görüyorlar ama gördüğüm bütün koç burçları hiç bir işe yaramıyor biz ikizler burçları en azından zekiyiz koçlarla her burç baş eder genelde ikizler gibi önemli burcu olan kişilerin yancısı olurlar koçlar bağırdıkları zaman üstte olduklarını sanarlar ama edepli edebinden susar edepsiz ben susturdum sanat demiş Mevlana bu yüzden insanlar susuyor ama bir gün bekleyin sabır tükenir saçınızı başınızı yolun elinize verirler

11. ben koç burcuyum ve çok alakasız bisi var yengeçlende oğlaklanda çok iyi anlasıyorum bi kere :) ayrıca astrolojiyle çok yakından ilgileniyorum ama yengeç ve oğlakla aramda olanlar çok saçma !