Knight-Para

'Oyun Bölümü' forumunda SümbüL tarafından 3 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Yaw ben bu Knight oyununda bir sürü böcek fln öldürüyom ama hiç param olmuyo ne iş?
    Hep kutu fln çıkıyo.
    Yardımcı olursanız sevinirim. :)
    Teşekkürler..!

2. Cevap: Knight-Para

Sendemi Oynuyon Knight :) Hangi Serverda Oynuyon İlk Onu Söle Bakalım

Bak Ben Sana Acıklayım Kısaca 1 lvl den 5 lvl e kadar Wormleri (Solucanlar) Kesersen exp Gelir Yani asagıdaki yesil % li bölümü doldurabilirsin sonra Lvl in yukseldikce çıkan kutuların içinden para çıkmamaya baslar cunku artık solucanları kolay kesebiliyor olursun ve solucanlar senin icin basit yaratıklar olur o yüzden büyüklerinden kesmen lazım Hemen en buyuklere geçmemen lazım tabi worm bandicot kecoon kecoon captian gavolt bulcan bulture giant bulcan silan werewolf spoiler scorpion orc watcher scorpion pincer pralyzer skeleton smilidon wind smilidon .... sırasını izleyebilirsin.. takıldıgın yer olursa söle yardımcı oluyum :)

3. Cevap: Knight-Para

Ben 1. levelden oynamaya başlamadım 40. levelden oynamaya başladım kuzenimin üyeliğinden.

4. Cevap: Knight-Para

ne yapacaksın sümbül parayı marketemi gideceksin :f30: eğer patosta oynuyorsan para ayarlarız...

5. Cevap: Knight-Para

kardes knıght ne yaa boswer sen onları al bı creysıs yada mırror's edge bak keyfıne...

6. Cevap: Knight-Para

Züğürtlükten kurtulurum belki fena mı olur Lider abicimm?

7. Cevap: Knight-Para

Pasali abi o dediklerinin ne olduğunu bilsem belki alır keyfime baklarım :)

8. Cevap: Knight-Para

Ozaman Maradon Towndan gateyi bul ve Lufere Gec Sonra Werewolflardan Basla ve Dewam Et ;=)

9. Cevap: Knight-Para

İoniada her türlü her forum arkadaşa pra ayarlaya bilirim :)