kızları ne zaman bırakmalı???

'Sosyal Konular' forumunda MeriH tarafından 27 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. Kızları ne zaman bırakmalı?

* Ay bu akşam değişik birşey yapalım (Bırak)

* Ay şekerim saçlarım böyle mi güzel şöyle mi güzel (Bırak)

* Bazı şeyler artık bana yetmiyor (Bırak)

* Annem seninle tanışmak istiyor (Bırak)

* Babam seninle tanışmak istiyor (Bırak)

* Kendimi asmak istiyorum (Bırak)

* Bugün kendimi yorgun hissediyorum (Bırak)

* Uçur beni (Bırak)

* Hadi yiğidim aslanım kalem kaşlım (Hemennnnnn)

* Yaa bu ay ki telefon faturamı sen ödesen (Düşünme bile)

* Pelin'in erkek arkadaşının arabasını gördün mü (Neee bırak tabi)

* Ben de mi o kıyafetten alsam (Koşarak uzaklaş)

* Sinema mı olmaz ya günümüzü sinema ile berbat etmiyelim ama sen bilirsin (Bırak bırak bırakmakla
    kalma tokat at)

* Kendimi bu akşam ölecekmişim gibi hissediyorum (Bırak)

* Evlenirsek ben ütü ve çamaşır olayına girmem (Bırak imkanın varsa kafa at, yere düşerse tekme ile
    devam et)

* Ayyy bu kıyafet sana hiç yakışmamışşş (Sus ve başka bir tarafa doğru ıslık çalarak yürümeye başla)

* Şakaların batıyoooooooooooo (Uçan tekme at)

* Diş etlerimde iltihaplanma çıktı öpüşmeyelim bir süre olur mu hayatım (Döner tekme at midesine)

* Cep telefonunu çaldırır kapatırsa (Polis karakoluna yönlendir, bırak)

* Hayatım ben makyajımı yapıp aşagıya ineceğim deyip 2 saat gecikiyorsa (Gözüne parmağını sok)

* Burnumu biraz kaldırsam mı (Kulağını ısır)

* Siz erkekler futboldan ne anlıyorsunuz (Koşarak omuz at)

* Özür dilerim geciktim (Sopa varsa etrafta sopa ile kovala yoksa taş bul gerisini bırak içindeki
    hayvan bitirsin)

* Komik ayakkabılar giyiyorsa (Ben karışmıyorum bu kısma isteyen istediğini yapsın)

* Eski erkek arkadaşımla bir yemek yesem ne olur ki hem bana önemli bir şey söleyecekmiş çok merak
    ettim (Son * sözleri mi mezartaşı için biraz uzun oldu da...)

* Başkalarının hikayelerini dinleyipte siz erkekler çok hayvansınız derse (Kafa göz dal ben suçu
    üzerime alırım)

* Ben eski hayatımda bir diktatörmüşüm biliyor musun (İstiklal marşını söylet )) ama siz şeklini
    biliyorsunuz kankalar)

* Şu anda seninle konuşamam evde misafirler var (Dürbünlü tüfekle vur 250 metreden)

* Ay sıkıldım çıkalım bu filmden (Patlamış mısırların hepsini zorla yedir)

* Sevgililer gününde sana ayı alırsa (Kafaderisi kemerini süslesin veya postu şömineni)

* Hayır o arkadaşınla görüşmeni istemiyorum (!!!!!!)

* Ağzı açık yemek yediği zaman (Masayı fırlat sandalyeyi kır kafasında)

* Alo kocacım naber (!!!! evlenmeden hele aman amannnnnnnnn. bırak bırak hatta bırakma kaç.....)

* Bu listeyi istediğiniz kadar uzatabilirsiniz.... Ama en iyisi hiç başlamamak ))

şaka tabiki :)))

2. sana tavsiyem bencede hiç başlama Merih ne bu böyle bırak kızları sana acırım bu listeye uyarsan :f30::f30:
    tabiki buda bir şakaydı hoş ve eğlenceli bir paylaşım dı emeğine sağlık :f118::f118:

3. Bu yazıdan anlaşıldığı üzere erkek milletine güven olmazz:f106:

4. Merih tavsiyelerine aynen uyacagım :f30:

5. Merih her şakanın altında bir ciddiyet vardır biliyormusun :f20:

bence sen onların hiç birini uygulama yoksa ömür boyu yanlızları oynarsın:f30::f30:

6. öncelikle bişi sölim nerelerdesin galiba bizi unutun he,umarım iyisin yaramazlik yoktur.:f20:

harika paylaşım eline sağlık tam bir soru he bence hepside birer gerçek :f196::f9:

7. :f63: Uzun bir aradan sonra seni burada görmek güzel MeriH tekrar hoşgeldin:f40: Fırsat bulursan ara ara uğra paylaşımın içinde teşekkürler..

8. Bak Merih senin canınla bir problemin var anladım :f196:
    bu iki oldu:f40:
    hadi dedik ilkinde forumdaki bayan sayısını bilmiyor yaptı bir hata bayan şoförlere laf söyledi sustuk :f19:
    ama bu iki oldu :f73:
    üçüncüde kendine dikkat et :f66:

9. Çok güzeldi.Teşekkürler.