Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

'Güncel Bilgiler' forumunda Dark tarafından 5 Nisan 2009 tarihinde açılan konu

1. kizlararasinda.com sitesinin düzenlemiş olduğu bu yarışmaya katılarak muhteşem hediyeler kazanabilir ve keyifli dakikalar geçirebilirsiniz.Yarışma hakkında:Sloganını yaz, oylama sonunda en cok oy alan ilk 3 slogan arasına gir, muhteşem hediyeler kazan! Arkadaşlarını “kızlararasında.com” a davet et, o hafta en çok senin davet ettiğin kişiler siteye üye olsun, sen hediye kazan. Arkadaşların da bu eğlenceye katılsın hem kendi sloganlarını yazsınlar, hem de senin sloganlarını desteklesinler. Şimdi eğlenceye dahil olma zamanı

Yarışmaya katılmak ve detaylı biligi için kizlararasinda.com a bakınız.

Forumdaşlı Kızların fikirlerini de alabiliriz.
    Kız olmanın nesi Güzel ?

2. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

benim kız olmam far etmiyo zaten evde sokakta dışarda hep erkek gibi davranıyom okuldakiklerde evdekilerde alıştı artık...işide büyüttüm okuldaki ablalara laf atıyomm ıslık fln çalıyom ters ters bana bakıyolarr:D yani bu soru beni ilgilendirmiyo..:D

3. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

:f30::f30:

4. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

bence kız olmanın herseyi güzel çünkü erkekde sünnet var ve bana göre çok zor kızlarda ise bisiy yok hem çoğunlukta kız olduğumuz için herseyde bize öncelik veriyolar bunu şu sözden anlayabilirizki önden bayanlar :):):):):):):)):):):f196::f196::f196::f196::f196::f196::f30::f30::f30::f30::f30:

5. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

kız olmak harika çünkü genelde çıkma teklifini erkekler eder bana göre çok güzel bi duygu biz hem naz yaparız naz yapmak hangi kızın hoşuna gitmezki? :)

6. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

güzel olduğu kadar zor yanlarıda var tabii ama en güzel yanı ANNE olmak :cool:

7. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

Ni hahaa:f30: daha kayıt bilem olamadım ...doğum gününde ne hediye ederlese sevinirsin diye bir soru vardı ,ben de atladım fb nin derbi maçı biletine Ops... yoksa bizden değilmisin attılar koptum yaf...:f30::f30::f30:

8. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

passer sende bi alemsin ele vermişsin kendini :D:D:D

9. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

kıskanılmak süper bişey kızlar için,kıskanılmak hangi kızın hoşuna gitmez ki?:confused:;)

10. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

gelinlik giymek:f63:

11. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

:f40: kızlar gerçekten sevmeyi bilir ya aşık kız yalan söyleyemez aşık olmak hayatta en güzel şey ve onu sadece kızlar yaşar yalansız:f40:

12. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

Ben de yazmak istiyorum :f106:

Kızlar birbirlerine hangi parfümü kullandıklarını sorarlar ve böylece parfüm kültürleri gelişir :f30:

Erkeklerin bunu birbirlerine sorduklarını pek sanmıyorum :f196:

13. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

dikkat ettimde hiç bir erkek cevap yazmamis:f106:
    kız olmak güzelmi bilmem ama kızların olması güzel;) :

14. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

Kız olmanın en güzel yanı saçı uzun aklı kıs aderler ya bu sözün arkasaına saklanıp dilediğini yapabilmek :f30::f30::f30:

15. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

saçma bir siteydi ödüller de sanırım yakınlara gitti arada bi bakıyordum bazı üyeler 1. sırada sonra bir bakıyorum o üyelrin sloganları ortadan kayboluyor ve yerine ERENSU adlı üye geçiyor ne hikmetsee :mad: Bitene kadar da böyle oldu bu üye hep üstte hallada üstte nedense kimseinin puanı bu üyeyininkini geçemedi ve artık geçemez de ..
    Neyse kısaca bir hileli site yarışmasını sona erdirdik … bakalım daha ne tür hileler göreceğiz kimse anlamıyormuş gibi ..!
    :f19:

16. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

sonunda giymiş :) baksanıza nede yakışmış :f30:

17. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

Öğretmenin kızları döğmemesi :f30:
    Tesekkürler Dark abicim :f40:

18. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

kız olmanın tek güzel bi yönü var o da ANNE OLMAK!!!!!

19. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

dünya güzeli ıkı tane kız doğurdum erkek olsaydım bunu yaşayamazdım

20. Cevap: Kız Olmanın nesi Güzel (kızlar arasında)

bence çok güzel bi site!! yarışma da çok eğlenceliydi tam bi kız dayanışması oldu hehehe :f118: baya da slogan çıkmış vay be! şimdi de kizlararasin daki oyunla eğleniyorum o da zevkli :f30: