Kız arkadaşa Sevgililer Günü hediye önerileri

'Sosyal Konular' forumunda HazaN tarafından 11 Şubat 2010 tarihinde açılan konu

1. Sevgililer gününde kız arkadaşıma ne alabilirim, sevgililer gününde aşkıma alacağım en güzel hediye ne olabilir diye hala düşünüp duruyormusunuz. Şurda ne kaldı ki bu büyük güne... Zamanınız daraldı ve siz hala kara kara düşünüyorsanız. Sesimize kulak verin.

14 Şubat Sevgililer Günü geldi çattı ve kız arkadaşınız sizden bir sürpriz bekliyor onu hayal kırıklığına uğratmayın. İşte onu mutlu edecek hediye önerileri.

Parfüm
    Parfüm sevdiğinize güzel bir hediye olabilir. Onun tarzına uygun bir seçenek mutlaka vardır. İşte en çok satan bayan parfümleri

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Çanta
    Modaya uygun şık bir çanta her zaman işe yarar. Kadınların hayır diyemeyeceği hediyelerin başında gelir her zaman

İç Çamaşırı
    Şık ve zarif bir seçim size tam not kazandırabilir.

[​IMG][​IMG]

2. Cevap: Kız arkadaşa Sevgililer Günü hediye önerileri

Sevgililer gününde kız arkadaşıma ne alabilirim, sevgililer gününde aşkıma alacağım en güzel hediye ne olabilir diye hala düşünüp duruyormusunuz?

Kesinlikle hayır...Hiç öyle şeyler düşünmüyorum ...Aklım bana ait...Ne güzel değil mi ? :))))))))))))))))))

3. Cevap: Kız arkadaşa Sevgililer Günü hediye önerileri

Ben konunun başındaki o hediye düşünen erkeğe takıldım da :f40: hediyeyle falan uğraşmasın.. Hiç şansı yok :f30:

4. mhazirci

mhazirci Yasaklı

Cevap: Kız arkadaşa Sevgililer Günü hediye önerileri

eline gül hiç yakışmamış :D sevgililer günü hediyesi olayı olmasa hiç çekilmz :D