Kıvanç nazara geldi

'Haberler' forumunda Sibel tarafından 17 Haziran 2010 tarihinde açılan konu

1. Aşk-ı Memnu'nun yakışıklı oyuncusu Kıvaç Tatlıtuğ, kariyerinde hızla yükselirken özel yaşamında da canını sıkan sorunlar arka arkaya geldi.İşte görenlere 'Kıvanç nazara geldi' dedirten o gelişmeler.

• Tatlıtuğ daha önce de ünlü organizatör Erkan Özerman ile tatsızlıklar yaşamıştı. Özerman'ın kendisni köle gibi kullandığını söyleyen Tatlıtuğ ünlü organizatörü mahkemeye vermişti.Özerman da bunun üzerine " Tatlıtuğ ile devam eden davasının yeni duruşmasının 28 Ekim'de görüleceğini belirten Özerman, "Kıvanç beni 'Onu köle gibi kullandığımı', 'Özel hayatı hakkında konuştuğumu' iddia edip mahkemeye vermiş. Onu keşfeden, Paris ve New York'ta şöhrete ulaştıran, Avrupa'da çalışma iznini alan bir adama yapıyor bunu" diyerek konuşmuştu.İkili arasındaki tartışma bununla da bitmedi.
    • Özerman, genç manken ile aralarındaki sözleşmenin haksız yere feshedildiğini iddia ederek Tatlıtuğ`un 2002-2005 yılları arasındaki kazancının yüzde 20`sini istedi. Tatlıtuğ`un kendisi sayesinde dünyada ün kazandığını savunan Özerman `Tüm kazancını bilemiyorum ama şimdilik 146 bin 500 TL`nin faiziyle ödenmesini talep ediyorum` dedi. Genç mankenin haksız fesih nedeniyle daha önce Özerman`a 30 bin dolar ödediği biliniyor.Tatlıtuğ ile Özerman arasındaki tartışmanın hukuki boyutu hala sürüyor.

• Bu tartışma sırasında Tatlıtuğ'un asker kaçağı olduğu iddiaları da ortaya atıldı.

• Kıvanç Tatlıtuğ’un Infiniti marka cipi 1.5 ay önce İstanbul-Pangaltı’da travestilerin bulunduğu bir sokakta görüldü. Haber, basına ‘Kıvanç’ın cipinde travesti pazarlığı’ diye çıktı.
    • Kıvanç’ın ağabeyi Cem Tatlıtuğ “Cipin içindeki bendim. Ofisim o sokakta. Travestiyle işim yok” dedi. Kıvanç Tatlıtuğ haberden rahatsız olup cipi sattı. Kıvanç Tatlıtuğ 2 ay önce de Audi cipinin camlarına trafikte tanınmamak için siyah film taktırtmıştı. Bu yüzden 180 TL ceza yiyen Kıvanç geçenlerde siyah filmleri çıkarttırdı.

• Tatlıtuğ son olarak bu hafta sonu sevgilis İdil Fırat ile çıktığı gezintide daha geçen hafta 40 bin dolara aldığı 1970 model Corvette marka arabanın motoru durup dururken yanmaya başladı.

Bu aksiliklere rağmen Tatlıtuğ'un mesleki yükselişi de hızla sürüyor...

• Behlül karakterini oynadığı Aşk-ı Memnu'da bölüm başına 30 bin TL aldığı ileri sürülen Tatlıtuğ hem Türkiye'de hem de Ortadoğu'da vazgeçilmez bir reklam yıldızı..

• Kıvanç Tatlıtuğ THY’nin reklamlarında oynayıp 300 bin dolara imza attı.

• Ardından Mavi Jeans ile 500 bin dolara anlaştı. Kıvanç Tatlıtuğ’un 15 günlük reklam anlaşması geliri 800 bin dolara ulaştı.

[BILGI] Allah nazarlardan saklasın:) Ama bunların tek sebebi yeni sevgilisi İdil Fırat uğursuzluk getiriyo benim yakışıklı prensime:f196: [/BILGI]

2. Cevap: Kıvanç nazara geldi

İşte yakışıkı oyuncudan resimler:

3. Cevap: Kıvanç nazara geldi

ay ne istiyolar bu adamdan anlamadım milletin isi gücü yokmu ya

4. Cevap: Kıvanç nazara geldi

Cok yakışıkLı ama kıymetini biLmiyoLar... Yasıq xD Ama Coq seker maşaLLah :p

5. Cevap: Kıvanç nazara geldi

[DIKKAT]Yazınız Okunacak Şekilde Olsun Lütfen..Türkçemizi Doğru Kullanalım.Bu Bir Türkçe Forumdur.[/DIKKAT]

6. Cevap: Kıvanç nazara geldi

daha cok nazaRa geLir =))

7. Cevap: Kıvanç nazara geldi

Asker Kaçağımı Yazıyor Benmi Yanlış Okudum :f73::f196:

8. Cevap: Kıvanç nazara geldi

=)) SanaTcıLardan ne bekLersin =)