Kişiye özel kitap

'Teknik Yardım' forumunda YAREN tarafından 9 Aralık 2010 tarihinde açılan konu

1. isme özel kitap,Kişiye özel kitap basımı, kişisel çocuk kitapları

Kişiye özel hikaye kitabı

Size bir kitap hediye ediliyor. Açıp okumaya başlıyorsunuz..Ama..O da ne!

Okuduğunuz kitap sizin adınıza yazılmış..Ne kadar güzel değil mi..?

Pipa-Pipa Karga Medya sitesi kişiye özel olarak kitaplar hazırlıyor. Bunun için sizden sadece çocuğunuzun adı, yaşı, yaşadığı yer ve en yakın arkadaşlarının isimleri gibi bilgiler isteniyor. Ve çocuğunuzun adına ve verdiğiniz bilgilere çok kısa bir zamanda bir kitap hazırlanıyor.24 sayfa boyunca tamamen çocuğa özel, çocuğun hikâyenin kahramanı olduğu bir hikaye kitabı ortaya çıkmış oluyor.

Daha bitmedi..Ayrıca ön sayfaya çocuğun fotoğrafını, son sayfaya da hediye eden kişinin fotoğrafı eklenmiş oluyor. Birde hediye eden kişi tarafından hediye edilen çocuğa söylenmek istenen kısa bir sözü ya da not yazılabiliyor.

Pipa-Pipa kişisel çocuk kitaplarında doğa ve hayvan sevgisi, doğa olayları, vücudumuz ve denizdeki yaşam gibi konular, çocukların kendi yaşadıkları birer macerayla anlatılıyor.

Kızımın yaş gününe özel olarak kitap siparişi verdim ve 24 saat dolmadan elime ulaştı.Karga Medya yayınlarına teşekkürlerimi sunuyorum..

Türkiye'nin en çok satan çocuk kitaplarından kişiye özel kitap yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayın ve çocuklara en güzel hediyeyi siz verin..

Kişiye özel Çocuk kitapları-isme özel kitaplar için tıklayın..