Kısa İlginç Bilgiler!

'Bunları biliyormusunuz' forumunda slipknot_8 tarafından 24 Kasım 2009 tarihinde açılan konu

1. *Kendi dirseğini yalamanın imkansız olduğunu
    *Ördeğin vakvaklamasının yankı yaratmadığını ve bunu kimsenin açıklayamadığını
    *Yaşamın boyunca uyku sırasında yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yiyeceğini (Mmmmh!!
    *İdrarın zifiri karanlıkta parladığını
    *Eğer çok şiddetli hapşırırsan, kaburgalarından birini kırabileceğini
    *Hapşırmayı engellemeye calışırsan, başındaki veya boynundaki damarlardan birinin yırtılabileceğini ve ölebileceğini
    *Hapşırdığın sırada gözlerini açık tutmaya çalışırsan, yerlerinden fırlayabileceklerini
    *Domuzların vücut yapılarından dolayı hiçbir zaman başlarını yukarı kaldırıp gökyüzüne bakamadıklarını
    *Dünya nüfusunun %50 sinin hiç telefonla konuşmadığını
    *Farelerin ve atların kusamadıklarını
    *1 saat süreyle kulaklıkla birşey dinlemenin kulaktaki bakteri sayısını %700 arttırdığını
    *Çakmağın kibritten önce bulunduğunu
    *Parmak izleri gibi dil izlerinin de her insan için benzersiz olduğunu
    Bu yazıyı okuyan insanların %75 inden fazlasının, dirseklerini yalamaya çalışacaklarını
    :)

*Kutup ayılarının solak olduğunu, zürafaların yüzemediğini, sadece dişi sivrisineklerin ısırdığını, yataktan düşerek ölme olasılığının iki milyonda bir olduğunu, salatalığın yüzde 96’sının su olduğunu biliyor muydunuz?

2. Cevap: İlginç Bilgiler!

Paylasım için tsk(İdrarın zifiri karanlıkta parladığını kim denemiş merak ettım :D )

3. Cevap: İlginç Bilgiler!

evet bunları biliyordum

4. Cevap: İlginç Bilgiler!

Yaşamın boyunca uyku sırasında yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yiyeceğini

Öğğğğğğğğğğğğğğğğğ

5. Cevap: İlginç Bilgiler!

Yaşamın boyunca uyku sırasında yaklaşık 70 böcek ve 10 örümcek yiyeceğini

en sevdigim sey :D

evet benzer seyler duymustum
    paylasim için tsk...;)

6. Cevap: İlginç Bilgiler!

Bu yazıyı okuyan insanların %75 inden fazlasının, dirseklerini yalamaya çalışacaklarını :)
    İşte Bu Güzeldi.