Kısa Günaydın Mesajları 2013

'Karışık Sözler' forumunda Yasemin tarafından 18 Haziran 2013 tarihinde açılan konu

1. 2013 Günaydın Mesajları

Sizler için sayfamızda en güzel Günaydın mesajları derledik beğeneceğinizi umduüumuz kısa günaydın sözleri kısa günaydın mesajları sizlerle.Sevdiklerinize aşağıdaki Günaydın mesajları ile Günaydın demek istemezmisiniz öyleyse buyrun en yeni Günaydın Mesajları sizlerle.

Günaydın aşkım günün güzle ve benimle geçsin seni seven birtanen

Günaydın dostlar güzel bir gün geçirmeniz dileğiyle

Elini verene Gözünü değdirene Sözünü diyene Diyemeyene Sevgimi görene Göremeyene Günaydın

Önce kendime Sonra evime Sonra evimdekilere sonra kapılarımı açtığımda Bana değen ne varsa Yüreğimle beynim arası Çizgi derinliğince Günaydın

Günaydın yeni bir gün sizleri bekliyor gülümseyin

Aç gözlerini rüyadan sonra ilk beni gör herşeyden önce al bu tatlı buse sanadır sana günaydın günaydın günaydın canım

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın....

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın....

Görev sizde ey idare Hortumları kesin diye Gerek kalmasın vergiye Günaydın beyler günaydın

Sizler için sayfamızda en güzel günaydın mesajlarından derlediğimiz kısa mesajları paylaşıyoruz.Beğeneceğinizi umduğumuz birbirinden güzel Günaydın mesajları sizlerle...

Güzelliğin bir rüya gibi, gözlerin bir rüyanın en muhteşem eseri bugün seninle rüyalarımı süsledin, seninle güne merhaba dedim günaydın sevgilim

Günaydın bahar kokulum, kır çiçeğim nefesim, gözüm... her şeyim günaydın günaydın...

Günaydın yatağımda rüyalarım işimde hülyalarım soğuk kış günlerinde sımsıcak saran ılık, ılık damarlarımda akan can suyum günaydın birtanem

Sevgilime kuşlara böceklere tüm insanlara bütün doğaya günaydın

Güzel bir günün ışıkları ilse güne merhaba diyen tüm dostlara kocaman Günaydınlar

Günaydın harika bir gün bizleri bekliyor günümüz aydın olsun inşallah.

[IMGALT=http://resim.forumdas.net/upl/uploads/gunaydin-73700.jpg]gunaydin-73700[/IMGALT]