Kısa çıkma teklifi mesajları

'Güzel Sözler' forumunda EyLüL tarafından 4 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. Sana arkadaslık teklıf edecegım, senden hoslandıgımı ve hep senı dusundugumu dusunduysen aferım, dusunmedıysende dusun derım.

Bulutların beyazlığını ellerine yıldızların parlaklığını gözlerine sevgilerin en yücesini kalbine bağışlıyorum kabul edrmisin

Aşk bir tiyatro dediler her kese bir rol verdiler en zoru bana nasip olanmış önce sev sonra unut dediler ben rolumu oynuyamadım seni sevdim ama asla aşkım unutamadım cnm

Tık tık...kimse yokmu?ben dili baldan tatlı.yüzü günes gibi parlak,baktıgımda sevgiyi andıran ,gülüsüyle cana can katan birine bakmıstım.ordamı acaba......

Köprü yaptırıyorum gözlerimden gözlerine yardım edermisin?nakil yaptırıyorm kalbimden kalbine benim dinlermisin?seni gördüm çok beyendim benimle gezermisin?sana arkadaşlık teklif ediyorum lütfen kabul edermisin?

Sana gülüm desem solar gidersin sana meleğim desem uçar gidersin sana seni çok ama çok seviyorum desem acaba na dersin????

Evet desen sevginle dolarım seni kalbimin en güzel yerine koyarım buram buram aşkın ile kokarım gel seninle mutluluğa varalım

Eğer birgün fırtına kopmuşsa sen yanımdaysan haç yazarki o fırtına bana eğer birgün güneş açmışsa sen yanımda yoksan ne fayda soluduğum hava benimle çıkarmısın?aşkım

Kocaman zeytın gozlerı, yanagında gamzesı, mınıcık sevgı dolu ellerı, bır kızımız olsaydı keske deseydım aynı annesı!

Yüreğim illede sen derken senden vazgeçmek zorunda bıraktın beni , birkere daha bırakma diyecek gücü bulamadım kendimde, yinede bilmeni istiyorum, benim hala aşka cesaretim var hüseyin ya senin ?....

Bir ömrü benimle olabilmen her sn aklında kalabilmem hep beni sevmen herşeye gögüs germen mümkün mü acaba sevgilim?