Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri Bayan

'Moda Rehberi' forumunda Destina tarafından 11 Ekim 2008 tarihinde açılan konu

1. Kadın modasında her zaman klasikler arasında yer alan deri montlar,sonbahar kış modasının ayrılmaz bir parçası.Ama gelin görün ki,bir sürü para verip alınan mont ve kabanlar üzerimizde hayal ettiğimiz gibi durmayabiliyor.Biz de,bir iki kez giydikten sonra,gardırobun derinliklerine gönderiveriyoruz

Peki deri mont seçerken hangi hataları yapıyoruz?

İlk hata,kullanım amacına uygun olmayan mont alarak başlıyor!Arkadaşta görüp aldığınız mont veya kaban sizin günlük yaşam şartlarınıza ne kadar uygun?Mont seçiminde dikkat etmeniz gereken şeyler şunlar olmalı;Dışarıda geçirdiğiniz süre,bulunduğunuz yerin kış şartları,soğuğa vücudunuzun verdiği tepki(basenleriniz mi çok üşüyor,üst tarafınız mı?),derinin kalitesi.

Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri

Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri.

Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri. Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri1. Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri2. Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri3. Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri4. Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri5. Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri6. Kış Sezonu Deri Ceket Modelleri7.

2. Sanırım moda ve modacılarda tembelleşti :f106:
    çocukluğumun modalarını karıştırım podyuma sunmuşlar.
    Emeğine sağlık destina.

3. teşekkürler destina çok hoş modeller

4. güzelmiş...

5. Deriyle aram hiç yoktur ne bayana ne baya bir türlü yakıştıramıyorum ben üzgünüm :(

6. HazaN Ablamla ynı fikirdeyim.. Maalesef ben de hiç sevmem deriyi..

Yine de sevenler için güzel bir paylaşım olmuş..:f106:

Teşekkürler Destina..

7. İlk resimdeki çok hoş duruyor...

Teşekkürler Destina:f40:

8. [​IMG]

Deriyle aram yoktur ama şalvara bayılırım bir yaz şalvarla gezdimm:f106:

O yüzden bir tercih yapacak olsam bunu tercih ederdimm teşekkürler Destinaa:f40:

9. Ben Deri montları erkeğe de bayana da
    çok yakıştırıyorum. Özellikle spor modelleri.
    Değişik modeller Teşekkürler Destina...:f40:

10. Teşekkürler Destina hepsi cok hoş modeller emeğine sağlık