Kış Resimleri

'Resimli Konular' forumunda By_TuaL tarafından 6 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Kış, 4 mevsimden biridir. Aralık , Ocak, Şubat, aylarından oluşur. Bu mevsim mevsimlerin en soğuğu olup hava sıcaklığı eksilere doğru düşer ve bu düşmeyle kar ve yağmur yağışıTürkiye'de kış ilk olarak Kuzey Doğu Anadolu Bölgesi'nde başlayarak batıya doğru ilerler. Türkiye'de karlı gün en çok Doğu Anadolu Bölgesi'ndedir. Kış mevsiminde hava sıcaklığı çoğu bölgelerde sıfırın altına iner ve don olayı gerçekleşir. Kış mevsiminde güneş ışınları dünyaya yatay olarak gelir. Bu nedenle hava oldukça soğuk olur. Türkiye'de ağır kış koşullarına en çok Doğu Anadolu Bölgesi'nde rastlanır. Örneğin Erzurum'da kar kalınlığı bazı yıllarda 1 metreye kadar ulaşmıştır. Erzurum ve yöresinde hava sıcaklığıda -30 derecelere kadar düşmektedir.

En güzel kış resimleri

Kış Resimleri1. Kış Resimleri2. Kış Resimleri3. Kış Resimleri4. Kış Resimleri5. Kış Resimleri6. Kış Resimleri7. Kış Resimleri8.

2. Hepsi mükemmeldi.
    Teşekkürler By Tual....:f118:

3. Hepside süperdi By-Tual emeğinize sağlık tşkler...

4. harika resimler bunlar baktıkça bakası geliyor insanın emeğinize sağlık by_tual teşekkürler

5. Manzaralar harika gözüküyor ama kışı özledim desem yalan olur.
    Emeğine sağlık Tual.

6. Yaw! Ben daha yaz tatili yapmadım ;) :

Sokakta olmadıgım ve üşümedigim sürece izlemeyi severim :f106:

Harika manzaralar valla ama ben kar üzerindeki yapragı çok begendim :f63:

Ellerinize saglik Renkdaşım :f40:

7. Şehirlerde kışlar hep bunlar gibi bembeyaz olsa ne güzel olurdu ama ben Bahar ı çok severim.

emeğine sağlık Tual

8. Bu manzaralar sadece resimlerde kaldı bizler için
    ne zamandır böylesi güzel bir kar yağmadı buralara
    ya yağıp geçti yada sokağa çıkarmadı bizleri :(
    teşekkürler By_TuaL harika resimler sunmuşsun bizlere

9. hepside harika görünüyor bu bunaltıcı günlerde manzaraları görünce içim ferahladı teşekkürler tual günün üyeliğini kutlarım

10. Bu resimler birbirnden güzel tual teşekkürler arkadaşımm..:f40:

11. Nefis resimler için teşekkürler tual..