Kış Nickleri

'Sosyal Medya' forumunda ZORBEY tarafından 25 Haziran 2011 tarihinde açılan konu

1. Kış İle İlgili Nickleri
    Kış Sözleri
    Kış msn nickleri

vєвαLı вir нücrє giвi vücuduмα giriyor ‘вuz’ soğuğu duyguLαr.

Bakma Öyle Suskun Durduğuma Yanardağlarında Sesi Çıkmaz Unutma...

AŞIĞIM KİMSE BİLMİYO BENİM DURUMUMA DÜŞEN YANIYO ONU VARYA BENİM KADAR KİMSE SEVMİYO

Çılgın Hayat Çılgın Günler Bir Sen Yoksun Ebe Güzel Hayat

Sew seni seweni yerde yılan olsada,,,sewme seni sewmeyeni mısırda sultan olsada

ders bizi bozar yaşasın cumartesi pazar

gє¢єℓєя ѕєηι ѕєω∂ιğιм кα∂αя υzυη σℓѕαу∂ι gυηєѕ ѕσηѕυzα ∂єк ∂σgмαz∂ι...!!

Ey aŞk SeN HeRŞeYe KaDiRSiN BiZiM Şu eWiN KirRaSıNı öDeRMiSiN :))

kardan adam olur ama senden adam olmaz bu saatten sonra seninle işim olmaz

ne gerek var engerek var, piton var, kobra var

<=>HaYaT bİr sInAvSa SeN bEnİm KaRşImA çIkAn eN gÜzEl PrObLeMsİn<=>

––––•(-• bazénN Diyorum ki ; né oLacak SöyLé qitSinN.. Sonra Diyorum; SöyLéyincé né oLacak, SuS BitsinN ! •-)•––––

BiLsEyDiM RuHuNUn sATıLıQ OLdUqUnU SaNa eMeQ VeRiRmİyDiM BiLsEyDiM ELLeRdE zEwkTe olDuĞuNu sAnA SoNuM DeRmİyDiM

SeNdEn Ne KaDaR GiTsEmDe HeR AdImDa SeniiNLeyİM KaÇmAk NeYi ÇöZeRkİ SaNkİ BeN SeWdAnIn En DibİnDeYiM

,.-~*´¨¯¨`*·~-.¸-(_Cimbombom Diyerek Sana Yuz Koyduk,sarinin Yanina Kirmizi Koyduk,yillardan Beridir Hep Senin Olduk,cimbombom:)

geceyi bitirdim seni düşünmekle bir günü bitirdim seni beklemekle bin saatim gecti seni özlemekle ama bir saniye kacırmadım seni sevmekle

Sén ßén!m Ték qéRcéqimdin...$imdi sén Dé yaLanLaRa kaRı$Tın, Sén Dé yaLnız bıRaktıNnn...

Ben sensiz geçen günlerime yanarken, belki sen bensizliğe sevineceksin.. Ama şunu unutmaki bir tanem; bir gün sen de SEVECEKSİN !!!

vatan için ölmekse kaderim Ben Kaderimin ellerinden öperim

@yN@d@ F€nRiN e$i ßeNzErİ yOq @M@ ߀Nz€m€y€ ç@lI$@n €zİq Çoq:)))))(:::::::

¯¨´*·~-.¸¸,.-~*´¨kaliteni başkası belirlerse ucuza gidersin!!`·.¸¸.·´´¯`··._.·

۞ Beyazın Kaderi Kirlenmek Siyahın Kaderi Suçlanmaktır...۞