Kirpikleri uzun ve kalın göstermenin formülü

'Kadınca' forumunda Sezen tarafından 18 Mayıs 2016 tarihinde açılan konu

 1. Sezen

  Sezen Editör

  Kirpikleri uzun ve kalın göstermenin formülü

  Kirpikleriniz zamanla döküldüyse ya da genetik olarak seyrek kirpiklere sahipseniz artık bunu dert etmenize gerek yok. Küçük makyaj hileleri ile kirpiklerinizi olduğundan uzun ve kalın göstermeniz mümkün.

  Bu küçük hilelerden birisi makyajınızı yaparken rimelden önce kirpiklerinize bebek pudrası sürmeniz. Sonrasında doğru seçtiğiniz rimeliniz ile kirpiklerinizi boyayın.

  Bir diğer yöntem ise rimelinizin içerisine göz damlası damlatmak. 2 damla damlattığınız rimeli şimdi kirpiklerinize uygulayabilirsiniz

  Kirpikleri uzun ve gür göstermenin bir diğer yolu ise maskara fırçasını dik bir şekilde tek tek kirpiklerinize uygulamanızdır.

  Kirpiklerinizi gür göstermek için yukarıya bakarak sürün, kıvrık olmasını istiyorsanız o zamanda fırçayı kirpiklere hafif baskı uygulayacak şekilde kullanın.

  Maskaranızı iki kat sürmekte kirpiklerin gür görünmesini sağlar.

  Ayrıca arada bir kirpiklerinize hint yağı ve badem yağı sürebilirsiniz. Zaman içinde kirpiklerinizdeki değişimi farkedeceksiniz.

  Birde bunlar için üretilen özel maskaralar kullanabilirsiniz. Dolgunluk veren, uzun gösteren özel maskaralar piyasada bulunuyor.
   
Yükleniyor...
- Kirpikleri uzun kalın Forum Tarih
Devenin Neden Uzun Kirpikleri Vardır Hayvanlar Alemi 2 Ocak 2011
Dolgun,uzun ve esnek kirpiklerin sırrı......... Kişisel Bakım 8 Aralık 2008
Kirpikleri gürleştirmek için ne yapılmalı Kişisel Bakım 13 Nisan 2014
Kirpikleri Uzatmak İçin Doğal Yöntemler Kişisel Bakım 26 Kasım 2013