Kırmızı Koltuk Pardus

'Eğlence' forumunda okkan tarafından 10 Eylül 2009 tarihinde açılan konu

1. Kırmızı koltuktaki bu seferki konuğumuz Pardus örütmen pardon öğretmen :f196:Kendisine öğretmenlik sürecini nasıl başladığını,bu zamana kadar çektiği zorlukları vee bilinmeyen bütün yönlerini konuşacağız örütmenimizle pardon öğretmenimizle :)

Adettendir ilk soruyla ben başlayım :)

Seni kızdaracak öğrenci yapısı nasıldır ve nelere çok kızarsın böyle kafandan duman çıkarcasına.

2. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

Böyle bir konu için öncelikle teşekkürler Okkan...
    İkinci olarak henüz öğretmen değilim bunu da belirteyim...Mezunum ama henüz KPSS sınırını aşamadım.Aşabilirsem eğer bir gün kendime öğretmen diyeceğim...İnşallah..

Geleyim soruya: Bir gün öğrencilerim olursa pek kızacağım bir konu olmazdı herhalde...Pek kızgın birisi değilimdir...

3. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

Sen gönüllerin öğretmenisin örütmenim :)

4. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

Bu güzeldi. ..:f40: Benim dersimden sana kalmak yok :D

5. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

OooooooOooo öğretmenimm hoşgeldinnnn.Şimdi düşünelim bakalımmm sana uyuss sorular soralımmm:)

Sana soğuk bir şeyler ikram etmek isterdim ama malum ramazan şansına küss:f30:

Evet uzatmadan sorularıma geçiyorumm.tamam merak etme kolay soracağım;)

1)Sence hayatın anlamı nedir?
    2)Dinlemekten en çok hoşlandığın şarkı hangisi?
    3)Sence cumartesi günkü derbiyi Galatasaray mı kazanır Beşiktaş mı:f30:

Bu üçünün cevabını istiyorum örtmenim:f196:

6. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

Cevapları hemen vereyim :
    1) Bence hayatın anlamını tanımlara sıkıştırmak hayatı küçümsemek olur.Hayatı yaşamak onun belki de en güzel anlamıdır.Mesela orucuz ve akşama kadar aç ve susuz kalıyoruz.İftar vakti geldiğinde inanılmaz bir istekle içtiğin o bir bardak su hayatın anlamıdır.Hayatın anlamını görmek için hayatın içine yaşamımıza bakmalıyız.

2)İnan tek bir şarkı yok.Her ruh haline uygun bir şarkı vardır dinlediğim.Ama en çok YANSIMALAR-SONBAHAR derim çok ısrar edersen.:f196:

3)GALATASARAY = Yoksa sen başka bir takım mı düşünmüştün ? Aaa bir de Beşiktaş var mış orda ?

7. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

Tabiki ben de Galatasaray'ın kazanacağını biliyorum ama yine de senin fikrini sorayım istedim öğretmenimm.:f40: (Aslında aklıma soru gelmedi ondan yazdım çaktırma:f30:)

8. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

kpss sınırını aşarsan ne öğretmeni olucaksın?
    senin için hayatta vazgeçilmezlerin nelerdir?

9. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

Ben nasil biriyim?

İnsanlardan en çok gıcık kaptığın huy?

10. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

Bende Bölümünü Sorcaktım Bölüm NE AcaBa?

11. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

sevgili kardesim pardus
    öncelikle oraya yakıştığını söylemek isterim
    hayat hakkındaki yaklasımın çok hosuma gitti
    soru sormayacağım sadece ziyaret ettim
    haytta basarılı bir ömür senin olsun
    sevgi ve saygılarımla....

12. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

AYLA= İlk sorundan başlayayım : Aslında Sos.Bil. Öğretmeni olarak mezun oldum ancak KPSS den yeterli puanı alamayınca atama olmadı.Senin anlayacağım Sosyal Bilgiler Öğretmeni olacağım kısmetse... :D
    İkinci sorunn cevabı : Ailem , bilgisayarım .... :D:D

Büşra senin sorularına geleliiim : Sen tanıdığım kadarıyla tatlı ,hanımefendi bir kızsın...Tabi bir de neydi adı JEFF miydi onun hayranısın :D:D:D
    İkinci sorunun cevabı : İnsanlarda en sinir olduğum huy daha doğrusu şöyle anlatayım.Arkadan konuşanlardan ve insanlarla alay eden tiplere sinir olurum.

13. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

İyi dilekleriniz ve temennileriniz için teşekkür ederim . Sevgi ve saygılar bizdendir...Bilmukabele... :f40:

14. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

Sosyal Bilgiler Öğretmenliği....Okuldayken Sosyal Dİnlenme Tesisleri diyorlardı bizim bölüme :f30::f30:

15. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

inşallah senin adına hayırlısı neyse o olsun

16. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

Arkadaşlar konuğumuzu yormayalım lütfen..Sorular cevaplandıkça soru sormaya gayret edelim..Yoksa aradaki sorulara güvenlik müdahale edecektir:f196:
    Kolay gelsin Pardus...Konuya girmişken bende sorayım :D
    Sorum klasik olacak.Yalnızlığı severmisin.Tek başına bir adaya düşsen (yıllardır hep soruluyor ama şimdiye kadar Robinsondan başka da adaya düşen olmadı :f30: )Soruyu bölmeyelim :f63: Tek başına bir adaya düşersen yanında götüreceğin 3 şey?

17. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

Yalnızlığı genelde yani %80 severim..Adaya düşsem herhalde Kitap ,rambo bıçağı ve su alırdım herhalde...Oruç oruç aklıma ancak bunlar geldi :oops::f196::f30:

18. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

Merhaba pardus Kırmızı koltuğa hoşgeldin:f77:
    Bende Klasik ve Basit bir soru sorayım ileride yine sorarım.
    Forumdaş ile tanışman nasıl oldu? ve forumdaş hakkındaki düşüncelerin nelerdir?

19. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

Forumdaşla tanışmam tamamen tesadüf eseri.Bilgisyar ve internetle ilgili kimi problemlerimi çözmek için ve bazende ipuçları öğrenmek için forumları çok dolaşırım.(Yine böyle bir sonbahar günüydü sararmış yapraklar vs vs. türk filmi modunda bir giriş yapalım :f40: gülmeyin :oops::f30:)Yine dolaşırken girdim içeri kapı aralıktı etrafa bakındım.Nasıl muhabbet nasıl muhabbet anlatamam.Sanki muhabbet namına bal akıyordu o derece..:f40: Aslında ilk üye olduğum zamanlarda pek erkek arkadaş göremedim ortamda hep bayanlar denk geliyordu.Acaba dedim yanlışlıkla hanımlar matinesine falanmı geldim? Sonradan tabi ortam ortam...Harika ve saygıdeğer insanlar;kaliteli muhabbetler...Tabi böyle olunca daaaa ABONEYİM ABONE BİLETLERİ CEBİMDE BALLI LOKMA TATLISI AMAN HADİ HAYIRLISI :f30::f30:

20. Cevap: Kırmızı Koltuk Pardus

bende okul öncesi okuyorum,çocuklarla ugrasmak zor.ALLAH sabır versın bıze:)

hangı ünıversıteden mezun oldun?