Kırmızı Koltuk Nurdin

'Eğlence' forumunda Wish tarafından 30 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Evet arkadaşlar. Uzun bir aradan sonra yeni bir kırmızı koltuk konuğuyla sizlerle birlikteyiz. Haftamızın onur konuğu hepimizin yakından tanıdığı,cana yakın bir dost,iyi bir arkadaş,tecrübeli bir ağabey,mizahi yorumlarıyla forumumuza renk katan Nurdin Abimiz.

:f118:

Abicim öncelikle hoş geldin. :f77: Kırmızı koltuğumuza sefalar getirdin. Sorularımızla seni biraz terleteceğiz :f196:ama birazdan emin ol bu koltuktan hiç kalkmak istemeyeceksin. :f106: Çünkü burada ilgi,alaka,bilhassada ikramlar boldur. ( Patron kesenin ağzını açtı.Nurdin'ide en iyi şekilde ağırlayın dedi :f106: )

Sen nefis :f80: yudumlarken ben ilk sorularımıza geçeyim.
    1- Şu an burada olmaktan heyecanlımısın?
    2-Bir insanın senin nazarında iyi olması için 10 püf noktası nedir?
    3-Hani bazı kelimeler insanı anlatır ya... Seni anlatan bir kelime/cümle varsa bizimle paylaşır mısın?

Tamam tamam kızma. Dilekkkkkkkkk :f196: der gibi olduğunu görüyorum. :f106: Lafı fazla uzatmadan [​IMG] sana bırakıyorum.

2. yetiştimmm sorular bitmeden bu konuda pek yetenekli değilim de :f196:

evet başlıyoruz nurdin bey ama nerden başlıyoruz bilemiyorum :f106:

Hayatta çok isteyipte gerçekleştiremediğiniz bir isteğiniz oldumu?

Sevdiklerinize, ailenize, çevrenize karşı nasıl biri olduğunuzu düşünüyorsunuz ?

Ve konulara bu kadar güzel cevaplar vermeyi nasıl beceriyorsunuz?

:f106::f106::f106:
    Teşekkürler kolay gelsin :f40:

3. bende bir soru sorayım bari foruma katılmadan önceki ve katıldıktan sonraki ruh halinizi söyleyebilirmisiniz lütfen :f196:

4. bende burda olsaydim sorardim mutlakkkkkkkaaaaaaaaaaa:)))))))))))))))))))))))))))

5. sevgili arkadaşım dilek ve sevgili forum yöneticileri beni de kırmızı koltuğa layık görüp
    hakkımda merak ettiklerinizi öğrenmek isteyişiniz koltuklarımı kabarttı.Aslında övülmeye
    pek alışık değilim ama sayenizde ceylan derisi koltuğa oturup sizlerle olmak beni mutlu etti.:f40:

sorularınızla terleyeceğim, patron demişki kesenin ağzını açın , ya açmışken şu foruma
    salon tipi bir klima alın bak ben kilimasız oturmam koltuğa ve birde yanımda kuruyemiş,
    çikolata,ve mis gibi tomurcuk kokan çay isterim öyle ince belli bardak olmasın mümkünse
    kalın belli olsun çay bardağım içtiğime değsin :f106:...
    benden önce kim oturduysa koltuğa sıcacık etmiş sanırım kalkmak istememiş koltuktan
    camları açın içeri havalansın sorularınıza geçeyim artık :f196:

ilk sorun 1-burda olmaktan heyecanlı mısın diye ?

öff hem de ne heyecanlıyım bilemessin eşimi istemeye giderken bile bu kadar heyecanlanmamıştım ya ben alışkın değilm bu kadar kişi önünde soru cevaplamaya
    lütfen mazur görün beni şimdiden hatalarımı affedin :(

gelelim diğer soruna

2Bir insanın senin nazarında iyi olması için 10 püf noktası nedir?

Saygı gösterirsem saygı görürüm, seversem sevilirim, değer verirsem değer görürüm, nefret edersem nefret edilirim... ben bu prensibi kendime düstur edindim
    bazen bir insanı bir özelliğinden dolayı sevebilirim bazen de bir özelliğinden dolayı ona sinir olabilirim sanırım birazda elektirik önemli onun için 10 püf noktam yok ;) :

çok şükür son soruna geldik sen önceden açık oturum felan sundun mu ?:f106:
    3-Hani bazı kelimeler insanı anlatır ya... Seni anlatan bir kelime/cümle varsa bizimle paylaşır mısın?

inandığı gibi yaşamayanlar, yaşadığı gibi inanır.!!! bu cümle olsun
    dürüst,cömert,yardımsever bu da kelimeler olsun(kelime diye sormuşsun ama tek kelime ile
    kendini anlatmak zor )

öfff elime bir çay verdiniz sıkıldım be öğlene az kaldı patron iyi bakın demiş bak Nurdin abimize öğleye de kebap isterim :f40:
    bu arada el mikrofonuna konuşmak zor oluyor patrona söylede yaka mikrofonu alsın :f106:

umarım istediğin cevapları öğrenmişindir beni bu kadar yoracak ne var
    akşama kadar yanındayım sor söyliyeyim illaki beni burda terletecen eh alacağın olsun
    şaka bir tarafa hepinize teşekkür ederim beni yakından tanımak istediğiz için

6. birşey kaçırdığın yok belinay yetiştin yetiştin sanki dur Nurdin abimi birazda ben terleteyim dilek yardımına geldim arkadaşım der gibisin:f106:

nerden istersen başla belinay bir yerden başlamak lazım değil mi ?:f30:

gelelim ilk sorunun cevabına:
    Hayatta çok isteyipte gerçekleştiremediğiniz bir isteğiniz oldu mu?

yapmak istediim herşeyi yapacak gücüm var çünkü sadece gücümün yettiği şeyleri yapmak isterim .

Sevdiklerinize, ailenize, çevrenize karşı nasıl biri olduğunuzu düşünüyorsunuz ?

ben iyi ,saygılı ve şefkatli,biraz da bela:f106: olduğumu düşünüyorum ama onlara sormak lazım mesela siz ne düşünüyorsunuz hakkımda öğrenmek isterim :f20:

Ve konulara bu kadar güzel cevaplar vermeyi nasıl beceriyorsunuz?

chemist' ten öğrendim desem ,:f30: inanın bayılıyorum O'nun cevaplarına iyiki forumda var :f118: öfff similay sayfam açılmıyor artık birkaç smilayla idare edin

kolay gelsin demişsin merak etme yakında seninde başına gelir:f106:

belinay bu arada tantuniyi severim haberin olsun :f63:

7. :)))))))))))))) tam kirmizi koltuk olmus ama 2 bolummm

8. şeker hoşgeldin forumuzumda son zamanlarda faal üyelerden birisin kutlarım seni bakıyorum ailecek foruma kapat atıyorsunuz yakında enişteyi de forumda görmek isteriz :f118:

gelelim soruna

forumdan önce forumdan sonra ruh hali demiyelimde ; netten önce,netten sonra yaşantın diyelim :f40:

netten önce ailesine karşı zaman ayıran ,şefkatli akşamları daha erken yatan ,sabahları gözlerinin önünde morluklar olmadan uyanan, birisi birşey sorduğunda can kulağıyla dinleyen,aklı forumda veya nette olmayan evdekileri forumdakilerin nickiyle değilde gerçek isimleriyle çağıran ,eşine yemekten sonra emeğine sağlık bir ara hatırlat sana rep vereceğim değilde, eline sağlık çok güzel olmuş diyen biriydim

forumun ve netin bana tek kazandırdığı sizler gibi sanal ama dünya tatlısı arkadaşlar:f106: ve cebimi yakan adsl faturaları :f196: oldu

idare et şeker inan öğlen yemeği de yemedim kafam karışıyor bunlar bana şimdi öğlen yemeğide ısmarlamaz dur ben kendime güzel bir et sote söyliyeyim buyur şeker sana da yeter
    çekinme al al bayramda da senden yeriz artık ama uzakdoğu mutfağından olmasın mümkünse :f106:[​IMG]

9. alya beklerim sorularını kendine geldiğinde sorarsın :f106:

10. alya sanırım kendine gelememişsin :f30: soruyu ya da söylemek istediğini anlayamadım da :f106:

11. Sıra ben de...

1_Sizi sinirlendirmek kolay mı ?

2-Hayattaki öncelikleriniz ?

3-İşte ben buna dayanamam ,burada biterim.Yani bittiğiniz an ?

kolay gelsin...

12. bu program ne zaman yayinlanacak acaba???? :)))))))))))))))))))))

13. sanki vurma sırası gelmiş gibi sevinin bakalım evet sıra sende maviden vazgemeyen arkadaşım:f106:

1_Sizi sinirlendirmek kolay mı ?

kolay desem yalan olmaz blue mesela lavaboda elimi yıkarken ya da diş fırçalarken
    diğer odalardan birinin bana seslenmesi ,birşey sorması
    bir şeyin bana iki kere tekrarlatılması
    tam lazım olduğunda internet bağlantımın sınırlı ya da hiç olmayışı
    sakızı ağzında yaya yaya çiğneyen bir bayan
    ve 1. katta oturduğum için insan yerine koyulmadığımı sandığım mutfak penceremizin önüne
    pırasa kabukları atan komşumuz ....:f196:
    bunlar beni deli etmeye birebirdir blue daha sayarımda sizleride sinir etmek istemiyorum

2-Hayattaki öncelikleriniz ?

BENNNNN ben olmassam hiçbir önceliğim olmaz onun için önce kendim diyorum
    ailem,sevdiklerim,ve huzurlu sağlıklı bir hayat diyorum ve bir de insanca yaşayacak kadar para:f40:

3-İşte ben buna dayanamam ,burada biterim.Yani bittiğiniz an ?
    böyle bir an olmadı inşallah olmaz da ama bir resim varki ilk gördüğümde
    mideme kramplar girmişti hala nette heran önüme çıkacak diye korkarım
    paylaşayım sizinle o resmi resmim fotoşop olduğunu bilsemde yine de hala baktıkça kanım
    iliklerimden çekilir

işte konusuyla beraber o resimler + 18 koyayım ben korktuğuma göre forumun bayanları
    haydi haydi korkar :f73:

Olay Japonya’da Gifu‘nun bir kasabasında gerçekleşiyor.

Shota Fujiwara isimli adam Sushi'yi çok seviyordu. Özellikle de çiğ balıklı sushi yemeyi...

Günün birinde korkunç baş ağrıları başladı ve 3 yıl boyunca başı ağırdı.
    Her defasında migrendir diyerek geçistirdi fakat zamanla başı şişmeye başladı ve artık doktora gitmeye karar verdi.
    Analiz sonuçlarinda kafa derisi altında birşeylerin hareket ettiği görüldü.
    Dehşete kapılan doktorlar neşter ile adamın başındaki şişliği açtı
    Ve sonuçta bu görüntüler ile karşılaşıldı...

Bu tip kurtcuklar balık piştiği zaman veya buzdolabında 4°C ila 0°C arasinda 1 hafta saklandığı zaman ölürler.
    Çiğ köfte , Çiğ Balık , Çiğ Sucuk , Çiğ Salam , Çiğ Sosis severlere duyurulur...
    Çünkü bu tip parazitler her tür çiğ et'te bulunabilmekte

14. alya aman dikkat canlı yayındayız programın ön çekimleri değil bunlar
    forumdan naklen yayın :f106:

15. Ooooooooooooooooo hoşgeldiniz Nurdin.. Koltuğa da pek yakışmıssınız.. Hayırlı olsun..:f106:

Ben de birkaç soru sorup kaçayım..

Hayat felsefeniz nedir..?

Forumda en sevdiğiniz bölümler hangileri..?:f106:

Klimanın kumandasını da bıraktım.. Terleyince çok işe yarıyor..:f40: Kolay gelsinnn..

16. Nurdin öncelikle Kırmızı Koltuğa hoşgeldin
    Sevdiğini bilerek kendi ellerimle hazırladığım Sarmaları ikram edeyim.:f106:
    Afiyet Olsun

Sonra da soruma geçeyim.:f43:

Çok Büyüüüüük bir Otel'in Büyüüüüük bir aşçısı olsaydın
    en çok hangi yemeği yapardın çok merak ettim :) :f30:

17. hoşbuldum aysell kardeşim evet koltuğa da pek yakıştım doldurdum bakan koltuğu gibi :f30:
    dur klimanın ayarını biraz yükselteyim dışarıda epey sis var o da soğuk yaptı üşüdüm biraz
    gelelim sorularına

hayat felsefeniz nedir diye sormuşsun ?

Denizleri seviyorsan, dalgaları da seveceksin
    Sevilmek istiyorsan, önce sevmeyi bileceksin
    Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin
    Korkarak yaşıyorsan, yanlızca hayatı seyredersin

ya hep ya hiç ortası yok :f40:
    hayatın kıyısında yaşamayacaksın
    eline, beline, diline sahip olacaksın

forumda en sevdiğim bölümler aslında dini kıssalar en sevdiğim bölüm
    nedenine gelince kıssalardan siz sevdiğim arkadaşlarıma ,kendime,ve
    başka okuyanlara hisse verebilmek :f40:

gerektiği yerde ciddiyete inanırım ama hayat gülmeyince ,güldürmeyince
    zor geçiyor onun için komik yazılar,forum geyikleri de en sevdiğim bölümler

en sevmediğim bölüm kırmızı koltuk :f196: dilek ne zamandır diyordu abi seni koltuğa
    oturtacağız diye ben de hazır değilim dur ,nasıl cevaplarım ,sonra diye geçiştiriyordum
    birde bugün baktım kırmızı koltuğa oturmak değil çakılmışım bile :f84:

aysell dur gitmeden sana bir sır vereyim bizim forumda flash kraliçesi var belki tanırsın biliyor musun ben onun becerisine hayranım görürsen kutladığımı söyle olur mu ? :f106::f118: babana da selamlarımı sunarım :f97:

18. Tamam Nurdin ben ilettim flash kraliçesine.. Teşekkür etti..:f106::f106:

Ayrıca A.selam.. İleteceğim selamınızı..:f63: Hadi kolay gelsinn..:f40:

19. ohhh dur şu sarmalardan ikişer ikişer götüreyim pekte güzel olmuşlar eline sağlık öznur :f118:
    hıhh be kendime geldim kuru kuru bakım güya patron iyi bakın demiş kırmızı koltuğa kim oturursa nerdeeee?:f30: akşama kadar senden başka yiyecek veren olmadı sağol arkadaşım
    aslında kırmızı koltuk felan demiyecektim bırakıp gidecektim ama naparsın forum kurallarına aykırı işte :f106:

çokkk büyükkk bir otelin Büyüüüüüük aşçısı olsaydın demişsin
    çokkk büyüüükk oteli anladım da çok büyüüükkk aşçıyı anlamadım :f84: yani kilolarımı
    kasdediyorsan bunu arkadaşlara duyurmayı iyi becerdin söyliyeyim :f106: ben çok büyük bir aşçı değil yemekleri çok sevilen , iyi para kazanan, insanlara yediklerinden zevk almalarını sağlayacak becerikli bir aşçı olmak isterdim :f40:

gelelim en çok yapacağım yemeğe işte tarifi :
    birinci noktada yemeğin
    ana malzemesini katarız,yemeği bundan yaparız
    İNANMAK

İkinci noktada yemeğe lezzet katmak için
    tatlandırıcılar ve baharatlar katarız
    GÜVENMEK

Üçüncü noktada da yemeği fırından çıkardıktan sonra
    sosunu koyarız...ve servise sunarız...
    SABRETMEK...

Gelin yemeğe adını verelim....

Yemeğin adı sevgidir..
    bu yemek herkese yeter kimse aç kalmayacaktır..tabağınıza bol bol doldurabilirsiniz...

laf aramızda sevgi karın doyurmaz ama ruhunuz hiç aç kalmaz:f40:

öznur bak konuşurken dolmalar bitti gerisi var mıydı ? gece kalkınca dolapta atıştıracak bişeyler olsun sen bilirsin arkadaşım bir tabak daha getiriver hadi :f106:

20. KinG

KinG Admin

:f30::f30: Kesenin ağzını açtık tabi ikramlar sınırsız.:f80::f70: :f10:

Nurdin Abi rahatına bak bende öyle terletecek soru yok.:f196:

Nurdin Abi forumdaş'ın ilk üyelerinden
    Forumdaş şubat 2006 da açıldı Nurdin abide mayıs 2006 dan beri bizimle beraber.
    Nurdin abi şunu sormak istiyorum Forumu ilk nasıl geldin (ilk nickin) :f196:neler gördün neler yaşadın.
    Senin gözünde Forumdaş.

klimayı rahatlıkla açabilirsin olası klima çarpmalarında Forumdaş Ambulans,helikopter,uçak,ayrıca forum hemşiresi halı hazırda bekliyorlar:f30: