Kırmızı Koltuk-LİDER

'Eğlence' forumunda Ezlem tarafından 16 Ağustos 2008 tarihinde açılan konu

1. Bu ayın kırmızı koltuk konuğu hepimizin gözbebeği forumumuzun nazar boncuğu LİDER abimiz..
    :f118::f118::f118:

Hoş geldim abiciğim seni sevecegini düşündüğüm bir müzikle karşılamak istedim.Umarım forumdaş olarak koltukta yeterince rahat ettiririz seni..:f63:

Sana bir fincan kahvenide ikram ettikten sonra müsadenle sorularıma geçmek istiyorum..

İlk forumdaşa gelişini ,senin için forumdaşın anlamını ve burada hiç unutamadığın özel bir anını bizimle paylaşırmısın abiciğim..Şimdiden çok teşekkürler..:f196:

2. ilk önce bu hoş karşılama için teşekkür ediyorum müzik harika oynayasım geldi :f106:
    anladımki bu kırmızı koltuktan kaçış yokmuş şuanda bana büyük süpriz oldu ve şu mubarek günde herkesin
    kandilini yürekten kutlarım rabbim nice kandilleri ve bayramları mutlu bir şekilde yaşamayı hepimize nasip etsin :)

kahve içinde teşekkürler ezlem bak bu iyi geldi sağol :f40:

şimdi soruların cevap bölümüne geçeyim

forumdasın anlamı benim için kısaca içimden geldiği gibi anlatayım

18 ay kadar önceydi tanıştım forumdasla buraya ilk geldiğimde ne nasıl yapılır nereye yazılır bende bilmeyenlerdendim zamanla forumdas bana bende forumdasa alıştım çünki buradaki altın yürekli insanların sıcak ve samimi davranışları beni buraya adeta çivi gibi çaktı geliş işte o geliş benim içim forumdasın önemi
    çok büyük şuana kadar paylaşımlarım attığım konuların hepsini ben burada öğrendim burası benim nette doğduğum yer ve öylede kalacaktır

bir anıma gelince günlerden bir gün ozaman gündüz yayınları radyomuzda yoktu aklıma birden geldi şaka yapmak için ana sayfaya bir yazı açtım radyomuz açıktır diye tabi herkes radyoya girmek için çabalıyor tabi
    dj de değilim herkes sayfaya yazıyor biz radyoya giremiyoruz diye belirli bir süreden sonra bunun bir şaka olduğunu yazdım unutamadığım anılarımdan bir tanesiydi

3. oooo kimler gelmiş kimler abicim bu ne şıklık kırmızı koltukta harika bir duruşunuz var :f106::f106:

Tamam,tamam ya çekmeyi bırak demeden siz ben bıraktım:f196:

hımmmm ne sorsam acaba ;) :

evet buldum işte sorularım zor olmucak söz veriyorum abi :f63:

hayatınızda çok isteyipte gerçekleştiremediğiniz bir hayaliniz ?

en değerli varlığınız nedir?

sigarayı ne zaman bırakacaksınız..:(

:f91::f91::f91:kolay gelsin

4. kardeşim öncelikle iltifatın için teşekkürler demekki oradan harika görünüyor :f196:

sorularının cevabına gelince hayatımda şuana kadar gerçekleşmesini çok istediğim hayellerimden bir tanesi bir karavanımın olması ve cennet vatanimizin güzel şehirlerini gezmeyi çok isterdim şuana kadar gerçekleştiremedim bundan sonrasına kısmet diyorum ;) :

en değerli varlığım annem babam kısaca ailem değer verdiğim insanlardır benim için dünyanın en değerlileridir

sigarayı ne zaman bırakacağım işte onu bir türlü bırakamadım :(yada ben basitini seçiyorum bırakmıyorum şimdilik bir tarih vermiyorum :( kısmet diyelim

5. Abicim kırmızı koltuğa hoşgeldin. İnan bana çok yakışmışsın. Sevgili ezlemde harika bir stüdyo hazırlamış.:f40: Süper gözüküyorsun.

Yaw ben gelene kadar sana amma soru sormuşlar. :f106: Terletmişler seni.;) Ben en iyisimi sana şöyle buz gibi bir :f70: ikram edeyim ve hemen sorularınma geçeyim.

1- Lider kimdir,nedir,ne değildir,neleri sever,nelerden nefret eder?
    2-Forumdas senin için ne ifade ediyor?
    3-Bana forumdastan tanıdığın 5 kisiyi anlatırmısın. Yani Liderin penceresinden forumdaslı beş kişi nasıl gözüküyor.
    4-Nickinin bir hikayesi var mı? Neden Lider?
    5-Kendinde sevdiğin bir özelliğin nedir?
    6-Kendinde sevmediğin bir özelliğin nedir?
    7-Şöyle olsaydı yaşayamam dediğin bir olay oldu mu?
    8-Kızdığında aynaya bakıp ne dersin?
    9- Hayatında çok duygulanıp yada üzülüp ağladın mı?
    10-Biliyorum. Farkındayım çok soru sordum. Şuan boğazıma çöküp beni boğasın geliyor mu :f106:

veeeee şunu belirtmek istiyorum. İyiki forumdastasın ve iyi ki seni tanıma fırsatım oldu. :f91: Sana kucak dolusu sevgilerimi gönderiyorum abiş.

6. öncelikle hoşbuldum wish teşekkürler sağolsun ezlem harika bir sayfa hazırlamış :f40: bundan önce fazla terlemedimde şuan terlemeye başladım :f30: neyseki soğuk içecekler getirmişisin en azından sağol bende artık cevap bölümüne başlayayım bir an önce yoksa seneye kalmasın :f63:

(1) lider kendi halinde içinden geldigi davranmayi seven ve yaşayan doğayı balık tutmayı fotoğraf çekmeyi çiçekleri severim hepsini yazmadmki başkalarınada soru sorması kalsın :f196:...sevmediklerim kısaca yalanı bakasının arkasından kuyusunu kazanları ufacık bir menfaat için arkadaşlarını satanı :f196:

(2) forumdas bana enerji veriyor evim yuvam gibi nette forumdasla mukayese edebileceğim bir yer yok benim için benim nette doğduğum yer forumdas :f91::f91::f91:

(3) forumdasta o kadar çok kişiyi tanıyorumki hepside benim için değerlerinin ölçüsü olmaz onun için isimlerini tek tek yazamıyorum liste almaz

(4) nickhimin bir hikayesi var tabiki bundan 14 yıl kadar önce idi sivil telsiz halk bandında telsiz kullandım nickhim lider mobildi aracımdaydı telsiz lider nickhi oradan gelir ondan sonra netle tanıştım nereye üye olduysam lider nickhini kullandım:f40:

(5) ben kendimde fazla beğendiğim kısaca sadece şunu diyebilirim olduğum gibi göründüğüm gibi yaşama huyumu seviyorum

(6) herzaman olmasada çok sinirliyim bu huyumu sevmiyorum :f196: kendime kızsamda elimde değil

(7) çok şükür olmadı

(8) sana hiç yakışmıyor bak şu yüzünün haline yine uçtun lider dermişim

( 9) evet hayatımda evet kısa bir örnek annem ve babamı hacca uğurladığım gün ağladım

(10) yokya ne çok sorusu bukarcıkmıydı :f30: gerçekten bitmiş kardeşim bende seni seviyorum elimden geldiğince içimden gelen cevapları yazdım

7. WisH Lider abinin içinden seni boğmak geliyormu bilemem ama şuan ben boğabilirim seni bize soracak soru bırakmamışsın amaaaaaa ben yinede çok düşündüm taşındım ve bir soru buldum :f106: :f106:

Lider abicim öncelikle hoşgeldin kırmızı koltuğa sıcaktır idare et ben fazla terletmeyeceğim seni kısacık bir soru hazırsan soruyorum

yengemizle nerde nasıl tanıştın ve düğününden güzel bir anını bizimle paylaşır mısın?

8. sağol hazan hoşbuldum yokya wish'i boğma daha bize çok lazım :f40: kısaca sormuşsun bende kısaca sabah sabah sıcaklar başlamadan cevabımı yazayın :f40: eşimle memleketimde tanıştım ve birbirimizi severek evlendik mutlu bir aile yaşantım var rabbim herkesin yuvasını daim ve mutlu etsin :)
    düğünümden unutamadağım bir olay benim çocukluk arkadaşlarımdan masaya bir hediye paketi geldi bizde teşekkür ederek hediye paketini kabul ettik paket ilk baktığında büyükçe bir hediye var gibi görünüyordu
    arkadaşlar ıslarla bu paketi burada eşimle beraber açmamızı istediler tabiki ısrarlara dayanamadık başladık paketi açmaya açıyoruz gezete kadığı açıyoruz kat kat yine gazete kağıdı belirli bir süre sonra masanın üstü gazete bayisi gibi oldu sonra ufacık bir paket daha çıktı içinden onuda heyecanla açtıkki içinden bir tane ayva bir tanede kuru emzik çıktı bu düğünümüzden unutamadığım anılarımdandır herkese sevgiler mutlu evlikler diliyorum ...

9. sevgili arkadaşım ve kankam kısaca
    hayatta tanıdığım en harika dost
    ben soru sormayacağım sadece
    seni çok sevdiğimi söylemek istiyorumm
    hayatta her zaman yüzünün dün geceki gibi
    (fenerbehçe galip gelmişti)süper bir gülüşle
    hayata tutunmanı dilerim allah gönlüne göre versin
    her zaman senin dostun kalmak isteyen
    ETHİOPİA (Kankan).

10. can kardeşim hayatta dostsa gerçek dostumsun taki çocukluğmuzdan gelen bir dostluk 35 sene az değil
    soru sorsanda sormasanda seni bende çoooook seviyorum fenerbehçenin kazanmasına çok sevindim
    gönlüm isterdiki galatasarayımızında yenmesini seni asla unutmayacağım dostum ve herzaman birlikteliğimize devam rabbimin izni ile saygılarımla kankan lider