Kırmızı Koltuk Ezlem

'Eğlence' forumunda NURDİN tarafından 17 Ocak 2009 tarihinde açılan konu

1. Eveeeettttt Forumdaş'a gönül verenler selamlar Kırmızı Koltuğa hoşgeldiniz

öncelikle konuğumuzun oturacağı kırmızı koltuk için seçim yapamadım koltuğa oturacak arkadaşımıza bir kaç çeşit sunayım dedim arkadaşımız hangisini beğenirse o koltuğa kurulsun

merak ettiniz değil mi kırmızı koltuk misafirimiz kim ?

arkadaşlar inanın kendisi için güzel bir flash hazırlamak isterdim Funda ARAR'IN Gurbet Kuşu
    parçası eşliğinde ama elimden gelmiyor forumda hangi arkadaşıma rica etsem sanırım hazırlayıp buraya eklerlerdi ama ben elimden ne geliyorsa konuğumuzu sizlere öyle tanıtmak istedim müsadenizle konuğumuzu çağırayım

sevimli,çalışkan,zeki,hanımefendi,iyi bir arkadaş,gerçek bir dost,ve forumumuzun olmassa olmazlarından ,yorumları ve paylaşımları ile gönlümüze taht kuran kardeşimiz EZLEM

Ezlem hoşgeldin , bu kırmızı koltuktan kurtuluş yok biliyorsun en iyisi sıranı sav ve yerini
    başkasına bırak yoksa heran acaba bu hafta ben mi otururum ,ne zaman otururum diye düşünmek daha zor

sana ikramlarımız bol istediğinden, istediğin kadar tüketebilirsin hepsi koltuğun sağ tarafındaki dolapta arada ben gelir bir isteğin var mı sorarım.Öncelikle sana güzel bir
    kolonya ikram etmek isterim sorularımızda cevaplarımızda mis kokulu olsun , kokusu bizlere ve sana haz versin kolonya bitince şisesini bir forumdas hatırası olarak saklamanı isterim

eğer hazırsan tek sorum olacak arkadaşlara da soru bırakmak ve seni ilk dakikalardan fazla yormak istemiyorum

seni, sen yapan bir özelliğin var mı ?

kolay gelsin ezlem görüşmek üzere şimdilik hoşçakal

2. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

nurdin abi gerçekten harika hazırlamışın ezlem abla çok begenecek bence neyse ben sorumu sorayım
    hayatındaki 3 degerli bişeyi söylermisin

3. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

ezlem abla aklıma bir soru daha geldi hemen onuda sorum
    forumdaşla nasıl tanıştın

4. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

Yaaaaaa Nurdin hangi arada derede oturttun bu koltuga beniiiiii...:f73:Bir yıldır beni unuturlar oturtmazlar diye bu bölümden köşe bucak kaçardım ama senden kaçamadım anlaşılan..Uyanık ne olcakkk..;) :

Öncelikle koltuklar çok güzel hepisini beğendim hepisi dursun ben hiperaktifim birinden birine atlar dururum..:f106:Kolonyayıda çok iyi düşünmüşsün anlaşılan burada baya terliyecegim biraz ferahlatır kutusunuda hatıra olarak mutlaka saklıyacağım teşekkürler..:)

Evettttt soruna gelince arkadaşımmm..Beni ben yapan özellik nedir?

Beni ben yapan özellik içim dışım birdir.Cevremdekiler beni dobralığımla tanırlar asla haksızlık yapmak istemem kimseye (yaparsamda istemeyerek olur ve çok üzülürüm)yani örnek vermem gerekirse çok sevdiğim ve hiç sevmediğim iki insan bir konuda problem yaşadıklarında asla seviyorum diye haksız olanı tutmam sevmesem bile haklı olan haklıdır bunuda açık açık söylerim galiba beni ben yapan en büyük özelliğim bu.Birde hiç kimse bana istemediğim birşeyi zorla yaptıramaz :)bunun gibi şeyler işte umarım soruna yanıt verebilmisimdir .
    Teşekkürler Arkadaşımmmmmm:f71:

5. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

Cemreciğim öncelikle h.geldin bölümüme ( hemende sahiplenirim böyle:) )en değer verdiğim 3 şey demişsin Tabiki Ailem ,forumdaş (asla sanal görmedim burayı benim için çok gerçek çünkü duygular arkadaşlıklar gerçek burdaki herkez benim hayatımın bir parcası,ve hayat görüşlerim değerlerim (bunlar beni ben yapan şeyler çünkü)

İkinci soruna gelirsek bir yıldır forumdayım ama burasıyla 2 yıl önce tanıştım (bunu ilk defa açıkladım:))forumun varlığından haberim vardı canım Hazanımm buradaydı çünkü ama benim için net bir yıl öncesine kadar msn de ailemle arkadaşlarımle sevdiklerimle haberleşme aracından öteye gitmemişti.Sonra hayatımda bir takım sıkıntılar yaşadım ve birgün netin başına oturup foruma girdim burada gezdim konuları okudum radyoya girdim ve insanlara kendimi tanıttım ve birdahada hiç ayrılamadım zor günleri atlatmamda forumdaşım hayatımda çok büyük önemi var o yüzden benim için çok çok özel.

Umarım sorularına cevap verebilmişimdir canım :f63:

6. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

Ezlemcim Hoşgeldin kırmızı koltuğa çok da yakışmışşın tebrikler ve kolay gelsin bitanem
    ne diym işin zor gibi görünsede eğlenceli yönlerini düşünürsen daha kolay cevap verirsin :f106:

Tecrübe konuşuyormuş gibi oldu yaw:f30:

Tamam tamam sustum ve geçtim sorularıma :f40:

İlk sorum Forumdas olmasaydı acaba ne yapardın hiç düşündünmü.

İkinci sorum ise yaşamında çok istediğin fakat ulaşamadığın bir isteğin oldumu.

Cevabını bilsemde olmassa olmazım dediğin 3 şey

Kolay gelsin canım bak ne kolay sorular sordum sana

7. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

Canım içi sende h.geldin iyikide kolay sormuşsun ben bunları zorunu düşünemiyorum bilee..:f106:

Öncelikle forumdas olmazsa ne yapardım..:f20:Şu kadarını söyliyebilirimki forumdas aile bütçesine çok büyük katkıda bulunuyor telefon faturası yarı yarıya düştü herelde forumdas olmasaydı %50 artardı:)Forumdas dışındaki en büyük zevkim nette film ve dizi izlemek daha çok o şekilde vakit geçirirdim..Gülüm ne diyom ben yaa forumdaşsız bir hayat düşünemiyorummmm:f98:
    yaşamımda çok istediğin fakat ulaşamadığın bir değil bir çok şey oldu canım:(Mesala oyuncu olmayı çok istedim okul hayatımdada bu tür faaliyetlerde çok bulundum hocalarımda beni desteklediler ama babam ben seninle şimdi başedemiyorum o zaman hiç edemem diye izin vermedi..:f30:Sonra çalıştığım şirket beni istanbulda daha iyi bir mevkiye atadı ama yine babam kalpten gitme durumuna gelince redetmek durumunda kaldım ahh ahh hala başımı vuruyorum taşlara ama babam halinden baya bir memnun torunlarını seviyor..:f106:Birdee kuzenim en sevdiğim bebeğimi kırmıştı bende senin kamyonunu kıracam demiştim ama kıramadım büyüdüm hala içimde bir uhdedir yanii..:f30:
    Son soruna ise canımcım daha önce cevap vermiştim ama senimi kırcam bideha vereyim..

Ailem ,forumdaş (asla sanal görmedim burayı benim için çok gerçek çünkü duygular arkadaşlıklar gerçek burdaki herkez benim hayatımın bir parcası,ve hayat görüşlerim değerlerim (bunlar beni ben yapan şeyler çünkü)demiştim haladaöyle düşünüyorum..

Seni burda görmek güzeldi canım teşekkür ederim:f71:

Bu arada forum tümden cimrileşmiş hiç bana ikram yapan yok bakıyorumda ne bir kahve ne bir çay ,hani pastalar, çörekler, çerezler ..:f20:

8. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

:f91::f91::f91:

Günaydın ezlemcim sabah kahveni buyur hemen :f80:
    Karşılıklı içelim sıcak sıcak
    Canım olurmu öyle şey sen gece halimi görseydin mert uyanmadan kaçıym diye hızlı hızlı sordum çıktım hem birde dedim nasılsa ezlem uyuyordur şimdi metin yada nurdin abi ondan önce gelir ikramlarımı kapar diye düşündüm nasıl canım iyimi düşünmüşüm :f30:

Bak sırada ne var senin kelebekleri yakaladım çok özlemişler sana bir merhaba desinler

ve kenarları nazar boncuklarıyla süslenmiş güller de senin için Allah nazarlardan korusun :)

9. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

Gülümmmmm benimmmmmmm sende olmasan bana hiç bakan yokkkkk..:f97:

:f80:Oh kahvede sabah sabah pek iyi geldi..Evet kelebeklerimide özlemişim kaçmıştı bunlar nerden buldun:)

Nazar boncukları içinde saol birtanemm hepimizin olsun bunlar forumumuza nazar gelmesin:f58:

10. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

Ezlem Teyzecimmmmmmmmm Merhabaaaaa
    Bende Sorularıma Başlıyayım artık dimi ;)
    Kendinde Hiç Beğenmediğin Özelliğin Nedir ?

11. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

Meleğimmmmm sanada Merhaba birtanemm..
    Evet var güzelim (ne kadar kendimi beğenmiş olsamda:) )Birisine veya bir şeye sinirlendiğimde anında tepkimi belli ediyorum daha sakin olmak istiyorum ama başaramıyorum.İllaki düşündüğümü karşımdakine söyliyeceğim yoksa kendi kendimi yiyip bitiriyorum buda hiç iyi birşey değil zaman zaman hem kendimi hemde karşımdakini üzüyorum malesef..Neyseki annen var...Canım arkadaşım bu gibi durumlarda az kahrımı çekmiyor..:f30:
    Bir gün beni acayip halledecek :f31:ama bakalım de zaman:f106:

12. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

Ben buraya soru sormaya gelmiştim fakat sıcacık çay,simit ve boğazın eşşsiz görüntüsü soruları unutturdu
    :f30:

Neyse aklımda bir tane var onu sorup gideyim

Çaresiz kaldığın anlarda olayın üzerine mi gidersin ya da sessiz kalmak tercihinmidir ?

Çayın ve simitin bitince sakın biryere ayrılma kahce içeceğiz :f106:

13. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

Teşekkür ederimmm canım Kahvelerimiz bitincede fal bakarız..:f106: Bu çayla simit çok iyi geldi.Hele birde boğaz manzarası ben mest olmuş durumdayım...Bir dakikaaa..:)

Ohhh nurdinin ikramı kolonyadan sürüp kendime geldikten sonra sorunu cevaplaya bilirim canım..Ben bu gibi durumlarda hem çok sabırlı hemde gözü kara olurum .Çözüm sabretmekse sabrederim yok gözükaralık gerektiriyorsa çaresiz kaldığım anlarda asla geri çekmem kendimi hep üstüne üstüne giderim.. Bence çaresizlik diye bir şey yoktur yeterki ölüm olmasın yoksa mutlaka herşeyin bir çaresi vardır..:f63:

Umarım soruna net cevap verebilmişimdir arkadaşım,Bu durum sadece benim için değil arkadaşlarım içinde geçerlidir ne zaman bana ihtiyacın olursa yapabilecegim herşey için buradayım:f71:

14. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

ezlemmmm günaydın arkadaşım seni bir kaç gündür ihmal ettim ne bir ikramım oldu
    ne de hal hatır soracak vaktim özür dilerim
    sakın Nurdin abim beni buralara bıraktı da kendi geziyor tozuyor ben burada soruları nasıl cevaplayacağım diye ter döküyorum diye düşünme

güne güzel bir kahvaltı ile başlamak insana enerji ve mutluluk verir buyur kahvaltın

yanına da mis gibi sıcacık kocaman bardak bir çay [​IMG]

tabi sorulara verdiğin cevaplar ve kımızı koltuktaki başarın ve cesaretin için de bir demek çiçek [​IMG]

kolay gelsin arkadaşım görüşmek üzere

15. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

Teşekkür ederim Nurdin ben bunları ikindi kahvaltısı olarak yiyeyim ama çay soğumus olsun ben taze demlemiştim zaten:) Çok incesin çiçeklerde çok güzel:f71:

16. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

ezlem kardeşim eğer onlardan artarsa bizide unutma bende akşam yemeği niyetine yerim:f30:

kırmızı koltuğa oturanlara soru sormuyorum pek sana kolay gelsin sadece bir şeyi merak ettim
    forumdas dergimiz vardı ve harikaydı da ben abonesiydim ve benimgibi herkeste sanırım hergün bayimize gidiyorum daha yeni baskı gelmedi diyor gözümüz yollarada kaldı herşey gönlünce olsun...

17. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

sevgili abiciğim senin varlığın ve benim yanımda olduğunu hissetmek bile güzel yeter..Hoşgeldin ayrıca bu vasıtaylada çok geçmiş olsun demek isterim sana Allahım babana en kısa zamanda acil şifalar versin inşallah..:)

Evet derğimiz vardı..Bir süredir hazırlamıyorum cünkü forumdas dergiyi var eden ben değildim sizlerdiniz.Ben sadece sizin yaptıklarınızı söylediklerinizi sıralıyordum o kadar..Ama son zamanlarda forum çok durgun anlıyacağım malzeme yok:)O yüzden biraz beklemeye aldım en kısa zamanda forum canllanırde bizde dergimizi yine hazırlamaya başlarız inşallah..Burda beni yalnız bırakmadığın için teşekküler istediğin kahvaltı olsun..Neler hazırlarım ben abime..:f47:

18. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

ezlemmm yolda giderken bir pastahanenin vitrininde gördüğüm çilolatalar çok hoşuma
    gitti dedim bir kutu eve çocuklara, bir kutu da ezleme alayım kırmızı koltuğa gelenlere iktam etsin
    arada da kendi atıştırsın:f63:

bak sana meyva da getirdim arada atıştırırsın hazırca hazırlanmış ,kabukları soyulmuş bak bu iyiliği umutma ha ?:f106:

19. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

Ezlemciiimmmm merhaba :)
    Koltuğa çok yakışmışsın. :f40: Bu kadar koltuk arasında umarım sıkılmamışsındır. Hoş sıkılınacak gibi değil gerçi birine oturur sıkılınca kalkar diğerine uzanırsın. :f40:
    Vaktim biraz kısıtlıydı gelirken uğrayıp birşeyler alamadım sana :oops: ama kucak dolusu :f91: sevgilerimi getirdim.

Soruma gelince; diyelim ki uzun bir orman gezisine çıktın. Diyelim ki uzun bir aradan sonra kayboldun ve önüne 2 tane yol çıktı. Birini seçmen lazım. Hangi mantığa dayanarak hangi yolu seçerdin.

Wisshhhhhhh :f196: diye bağırmadan hemen kaçıyorum ben :f106:

Seni seviyorum bi tanem
    :f97:

20. Cevap: Kırmızı Koltuk *** Ezlem ***

Wish Öncelikler hoş geldin canım..Senin sevgini hiç bir ikrama değişmem bendende sana kucak dolusu sevgiler..:f91:

diyelim ki uzun bir orman gezisine çıktım(ki adetimdir dağ bayır orman görünce dayanamam direk tırmanışa dalarım:f196:) ve kayboldumm 2 yol hangi yolu seçerimmm...:f20:

Wishhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh bunasıl soru:f1:kaçma hemen öyle kaçmak yokk...:f66:

Şaka bir tarafa aslında soruna cevabım çok kısa geldiğim yönü hesaplamaya çalışırım..Bir çelişki yaşarsam iç güdülerimi dinlerim..sonrada iç güdülerimi dinlediğim için bütün forum toplanır beni aramaya çıkarsınız:)

Son olarakta duygular karşılıklı canım
    SeNi SeViYoRuM
    :)

Veeee Nurdin arkadaşım senin gibi ev sahibi dostlar başına ikramda kusur yok..Herşey harika teşekkürler pastaları arkadaşlarımla paylaşmak isterim meyve tabağıma dokunanı yakarım ona göre:)