Kırmızı Koltuk Ethiopia

'Eğlence' forumunda MURAT tarafından 25 Temmuz 2008 tarihinde açılan konu

1. Bu hafta Kırmızı Koltuğa hazır bu sıralar nette yakalamışken...:f196:

Forumumuzun Abisi Ethiopia'yı alıyoruz...

Abiş öncelikle hoşgeldin bu koltuk çok rahat sende rahatına bak ve keyfini çıkar...:f196:

Buyur :f80: sıcak bir kahveyle başlayalım sohbete...

Aslında soracağım bir sürü soru vardı ama şu an hiçbiri aklıma gelmiyor ben konuyu açayım sorularımı ilerleyen dakikalarda sorarım...:f30:

Forumla ilk tanışman nasıl oldu diye sorayım bende...:f196:

diğer sorularım ilerleyen dakikalarda...:f106:

2. evet muratcim
    forumla tanışmamdan önce
    tesekkürler koltuk baya rahat
    evet forumla ilk tanışmam çilek sayesinde oldu
    valla iyikide oldu soru yagmuru olmasın tek tek gelin

3. öncelikle Murat abisime de tesekürler sarkida tam yakışmış he. abiss bende soru fazla sormam ama bi tane tek soracam ( koltuk yakışmış he abişş :f40: )

1. Dünyanın Kopmasına Bir Gün Kala Neyi Yapmak İstersin :f20:

4. ABİ KIRMIZI KOLTUKĞA ÇOK YAKIŞMIŞSIN BEYAZ SAÇLARDA AYRI BİR KARİZMA KATMIŞ ÇOK YAKIŞIKLI GÖRÜNÜYOSUN BURDAN:f118:

5. bende geldim tatil bitti :(:(

nasılsınız abicim umarım iyisinizdir soruma geçiym hemen ayrıntıları sonra görüşürüz :f106:

klasik olacak ama abicim hayatta olmassa olmazınız nedir?

ve birde isteyipte gerçekleştiremediğiniz bir hayaliniz?:f40:

kısacık basit iki soru ben abimi yorarmıyım hiç kolay gelsin abi :f63::f63:

6. çok tesekkürler discoverer dünyanın sonu gelse
    ve bir gün kalsa inan o günümü dostlarım ve sevdiklerimle geçirmek için çabalardım
    :f40: :f40: :f40: :f40:

7. evet belinay sevgili kızım her insan gibi
    benimde olmassa olmazım var tabii
    buda sevdiklerimin bana karsı yalan konusması
    buna hiç dayanamam ve o zaman benim için ölüm gibidir

gerçekleştiremediğim hayalim ise tam basarmışken
    polis kolejini istanbul birincisi olarak kazanmışken
    rahmetli annemin buna karsi gelmesi ve ben
    onun bu kararına uymam hayalimi bitirmişti
    :oops::oops::(:(

8. ;) :bende bi soru soruyum ethiopia resimdeki beyaz saçli amca senmisin ??;) :

9. Abiciğim ben hiç soru sormıyacağım o koltuğa çok yakışmışsın kırmızı beyaz milli takım gibi olmuşsun:f40:

10. ne zor birşey birine soru sormak tabi çok iyi tanımadığımızdan tanısam neler sorarım bence ne yapalım biliyormusnuz özgeçmişinizi kısaca yazın herkez sizi tanısın sorularda başkalrına kalsın:)

11. teşekkürler nesijcim teşke olsaydım demiyorum
    ben degilim tabide ben kendimi seviyorum ...
    :f196::f196::f196::f40:

12. evet ceylan64 sorunuza teşekkür ederim tabiki kısa bir özgeçmiş yapayım
    aslen trabzon'luyum istanbulda doğdum (nedenini bende bilmiyorum:f196:)
    ilk,orta ve lise eğitimimi istanbul (esenlerde)aldım.(esenleri çok seviyorum)
    üniversiteyi konya selçukta okudum..(bu arada çok iyi bir öğrenciydim :f63:)
    askerliğimi hakklari de jandarma komanda asteğmen olarak (dağlıca karakolu) yaptım
    1991 de evlendim iki tane evladım var. biri kız (aysell forumun uyusu ) bir erkek evladım var yakında oda üye olur.:f30::f30::f30:
    serbest meslek sahibiyim su aralar işler pek iç açıcı olmasada meslegimi severek yapan biriyim
    kitap okumak olmazsa olmazımdır.neseli ve eglenceli biriyimdir.hayata polyannanın gözleri ile bakarım
    bütün dostlarını seven ve (zannedersem)sevilen biriyim.karşısındakine güven veren bir yapım var.
    forumdas'ı ve sizleri çok seviyorum.bu kadar işteeeee.:f106::f106::f106::f106::f40:

13. kara_melek ve incitanem sizlerede çok tesekkürler
    yaptığınız yakıstırmalar süperrrrrrrrrrr.
    :f196::f30::f63::f118::f40:

14. Merhaba Ethiopia Abim kırmızı koltuğa yakışmışsınız uğramadan edemedim:f196:
    Soruma geçmeden önce şunu belirtmeliyim ki 'Formun Abişi' Ünvanıyla çok sevilip sayılıyorsunuz.Sıcakkanlılığınız ve samimiyetinizden dolayı tebrik ederim..

Kısa ve öz bir sorum olacak ister iki cümleyle dilerseniz satrılar dolusu yazabilirsiniz..
    Hayat Prensibiniz nedir?Daha kaliteli ve huzurlu yaşamak adına kendinize ilke edindiğiniz prensiplerinizi merak ettim ve bunlar uğruna kalıpları yıkar alışılmışın dışına çıkar mısınız?

15. sevgili kızım yaren kaliteni ve kişiliğini sorduğun sorularla bile belli eden birisin.

evet ilk soruna kısa ve öz bir cevap vereyim. Olduğun gibi görün yada göründüğün gibi ol. diyenlerdenim.

ikinci soruna ise biraz detayla cevap vereyim..kaliteli ve huzurlu bir yasam için ilk önce YALAN konusmamak gerektiğine inanırım bunuda uygularım biraz polyannacılık oynarım.kişilere saygılı ve sevgi çerçevesinden bakarım hatalarımda özür dilemesini bilen biriyim aile içinde her zaman demokrasi taraftarıyım bu yapım sayesinde mutlu ve huzurluyum
    sanırım bu kadar yeterli.

çok tesekkürler burada olmaktan çok mutlu ve gururluyum forumun abisi ünvanı sayenizde verildi ve bende buna uygun olabilmek için elimden geleni yapıyorum forumdas ı ve sizleri çok ama çok seviyorum bunu herpinizde çok iyi bilirsiniz bu arkadaslık ve kardeslik ortamının sonsuza kadar sürmesini dilerim su anda nasıl çocuklarımızda geliyorsa torunlarımızında burada ihtiyarlaması dileğimdir.

HARİKA DOSTLUKLAR MEKANI FORUMDAS...:f118::f118::f118::f40:

16. Ethiopya Abicim Merhaba!

Koltuk güzel mi ?
    Soruları ile sizi sıkan var mı ? ( Ben hariç )
    Şaka bir yana abicim ;

Sizce güven duygusu nasıl verilir? Güven duyulacak insan nasıl anlaşılır? ( Güven duygusunu birkaç satırınızda bile hissttim )
    Samimi,içten ve güven veren duruşunuza saygılar.
    Teşekkürler.

17. sevgili kardesim ERKAN sizinle ilk görüşmemiz zannediyorum
    ilk önce günün üyeliginiz yürekten tebrik ederim..
    güven duygusu verebilmek için ilk önce dudaklarda yalan olmamalı
    sanal ile reel ayrımı gözetmemeli insanlara düşüncelerinizi direkt yüzüne söylemeli
    ve olduğun gibi görünmelisiniz.benim düşüncelerim bu yöndedir tesekkürler
    sevgi ve saygılarımla.. Basarılı çalışmalarınızın devamıonı dilerim kardesim..
    :f118::f118::f118::f118::f40:

18. Güzel abiciğim öncelikle hoşgeldin koltuga o kadar yakışmışsınki anlatamam..:f71:

Öncelikler sana bir kahve ikram edeyimm..:f80: Afiyet olsun abim

Sen hepimizin çok sevdiği ve saygı duyduğu bir büyügümüz olmanın yanısıra radyomuzunda hepimizin zevkle dinlediği bomba djsin ben sana djliğe nasıl başladığını ve ilk yayınında ne hissettiğini sormak istiyorum..

Sen birtanesin seni seviyoruz diyerekte cümlelerime son veriyorum..:f97:

19. ezlem çay için tesekkürler
    sagol abisi
    evet ilk dj lik denememde çok ama çok korkmuştum inan
    ya beceremessem diye ama korku ile olmuyor
    sonrasi geldi zaten insan çabuk alışıyor
    ve artik büyük bir haz alarak yapıyorum
    buda sizlerin sayesinde oluyor tabikii
    :f196::f196::f196::f30::f63:

20. Abişimmmmm. Ben geldiiimmmmmm. Umarım geç kalmamışımdır.
    Koltuğa çok yakışmışsın. Buradan çok karizmatik gözüküyorsun. :f40: Sen benim için bu forumun olmazsa olmalarındansın.Bombalığını etrafındaki insanlara bile motive edebilen bir karakterin var. En kederli zamanlarda bile olumlu bir düşünce yürütebildiğini biliyorum. Seni iyiki tanımışım ve iyi ki varsın.:f40:

Soruma gelince Ethiopia (Ahmet abi) yaşam ile ölüm arasında ki nüan'sı kendi dünyasında nasıl algılıyor?Hepimiz gibi sende bu dünyanın telaşesindesin,sıkıntıların hüzünlerin oluyor.Bunlarakarşı nasıl bir duruşun var? Hayatta bunlara karşı durman için kullandığın bir taktiğin var mı? Yada hayata polyannanın gözlerinden bakıyorum demişsin.Bu bakış sıkıntılarını gidermeye yetiyormu. Yoksa üç beş gün sonra bu bakış sana offff dedirtiyormu.

Son olarak ta yaşlanmaktan mı korkarsın yoksa yaşlılıktan çok gençliğini boşa gidermekten mi korkarsın?

Şimdiden teşekkür ederim abişim....