Kırmızı Koltuk Discoverer

'Eğlence' forumunda Belinay tarafından 20 Şubat 2009 tarihinde açılan konu

1. Evet merhaba arkadaşlar bu haftaki kırmızı koltukdaki konuğumuz çok sevineceğini umduğum hatta duygulanıp gözleri yaşlarla dolacağını düşündüğüm radyo adminimiz ve süper modumuz discoverer :)

Merhaba disco hoşgeldin diyerek seni kırmızı koltua alalım ikramlar sınırsız ara ara gelip ne isterseniz hemen anında yerine getiricem söz burda olursam tabiki :f47:

Amanda aman pekte yakıştınız adminim :f58:

Öncelikle Allah yardımcınız olsun diyorum haydi rastgele:f116:

Hemen size bir kahve ikram ediym sabah sabah siz şimdi şaşırmışsınızdır sakinleşirsiniz :f80:

Afiyet olsun :f196:

Sorularıma geçebilirim artık :f131:

ilk sorum forumdaslı olmak sizin için ne demek burda olmak sizin için ne ifade ediyor ?

şu anki mesleğinizi yapmıyor olsaydınız ne iş yapmak isterdiniz ?

son olarak hayat size tüm istediklerinizi verdimi yada siz almasını bildinizmi idaellerinizi hedeflerinizi gerçekleştirebildinizmi?

ooo aklımda çok soru var ama en basitlerini sordum acaba devammı etsem :f106::f106:

tabiki buda bir şaka tamam arkadaşlarım devam ederler yeterli bu kadar kolay gelsin discoverer şimdilik hoşcakalın

Bir kahvede ben içip çıkıyorum :f80:

2. Belinay arkadaşıma çok teşekür ederim öncelikle.kahvede müthiş olmuş eline sağlık.

1. Burda olmaktan dolayı çok mutluyum.Forumdaşlı olmak bir ayrıcalıktır.böyle sıcak ortamda olduğum için kendimi çok şanslı buluyorum.iyiki varsınız arkadaşlar.:f118:

2. İkinci sorunuz da ise, kendimi bir general yane asker olmak isterdim.:f196:

Arkadaşlar kolay sorular olsun lütfen he. klavyam bazen yazamaz oluyor.:f196:

3. Hayırlı Olsun Disco Amcacimmm :f97:
    E Bende Sorularıma Baslıyayım dimi :)

1_Forumu Seviyormusun
    2_Radyodan Memnunmusun
    3_Kırmızı Koltukta Olman Seni Mutlu Ediyormu
    4_bu site kadar baska güzel site gördünmü

Benden Bu Kadar..:f196:

4. günaydın amca kırmızı koltuga cok yakısmıssın hiç kalkma ordan amca ben soru sormayacagım sana :f30::f30::f30:

5. çok sağol yeğen. öncelikle seni seviyoruz.dur sorularına bi güzel cevaplim :f196:

1.tabiki seviyorum ( insan sevmediği yerde duramıyor yeğen
    2.radyumuz ise harika ve can damarımız.
    3.mutlu ediyor sevinçliyim az da olsa heyecenlıyım. ama kırmızı koltuk sırası benim değil de.:f30:
    4.kesinlikle hayır bizi buraya bağlayan neden güzeli nin olması.

duru yeğen bende sana bi meyve suyu ferem afiyet olsun yoruldun ya sorularının karşılığ:f118:

:f70:

6. yok yeğen sorabilirsin ama kolay olsun halbuki sıra benim değil :f196:

7. Merhaba Discoverer; Öncelikle Kırmızı Koltuğa Hoşgeldin..:f118:
    Forum içerisindeki yorumlardan ve radyomuzdaki esprilerinle seni az çok tanıyoruz.Özellikle radyoda çayların cömertce ikramı sana ait.. hiçbir masraftan kaçınmıyorsun..:f196:
    Daha yakından tanımak için sorularımız olacak evet kolay olanı sececeğiz arkadaşlar korkutup kaçırtmayalım sonra:f30:

Sorularıma geçeyim...

Discoverer sosyal yaşantısında nasıldır en çok neye önem verir?..Hayatına anlam katan değerler nelerdir?..
    Aslında çok soru var aklımda ama kısa keseyim hadi:f196:son olarak: Yalnızlığı sever misin?

Kolay gelsin:f196:

8. tskr ederim amca meyve suyu icin çok susamistim
    :f196:ellerine saglik
    amca iş hayatın nasıl iyimi çok çalısıyosun demi biliyosun ben senin varisinim çokk çalıs amca çokkkkkkkkkkkk:f106:
    biliyosun demi amca saka yapıyorum sana sen yorulma az calıs:f106:

9. oss bulduk yaren. çayları ısmarlamamın tek nedeni kingden ve mostar paralarını alıyorum.:f30: mesela bir çay ısmarladığım zaman 2 tanesinin parasını alıyorum.:f196:ne ise cevaplarına geçeyim.

yaw çok basit olsun dedim zor sormaya başladınız he, mesela ali ata bak gibi :f196:

1. Sosyal yaşantımın en sevdiğim yanı herkesle beraber güzel şeyleri konuşmak paylaşımcılığı seven.

2.Bu Dünya Savaşsız Bir Dünya Olduğu Zaman Benim İçin En Önemli Değerlidir.

3.Yalnızlıkmı::f196:hemde nasıl vallah,en çok da yanlız tek başıma uzun yolculuğa çıkmak.:f196:

baya terlettin yaren himm dur kendime bi bardak çay alam çönkü çalıştım he:f30::f80:

10. afiyet şirin şeker olsun yeğen.çalışıyorum yeğen şükürler olsun sana en büyük servetimi bırakacam yeğen.:f196:( mesela forumdas ı ) olmazmı hi ?:f196::)

yaw yeğen beni yanlız bırakma bu korkulu koltukda he baksana çok zor sorular sormaya başladılar:f196:yine beklerim arada bir çayda getir he emi :f196:

11. Benim sana sorum oldukca basit..:f63:

Sen forum içerisinde en suya sabuna dokunmayan genellikle kendi halinde ve eğlenmeyi bilen bir tutum sergiliyorsun acaba özel hayatındada böylemisin..?

Sanan kolay gelsin diyor ve kaçıyorum arada yine senin ikramlardan faydalanmak için gelirim..

12. teşekürler ezlem çiçekler için.gülecem de ama dişlerim sarı bir de içlerinde bir tanesi de siyahlaşmış :f196:dur sana da bi meyve suyu söleyem he nasıl olsa şirketen :f196::f70:

_Evet genel de forumda nasılsam hayatımda da aynen böyleyimdir.:f63:

13. eh disco düstünmü elime:f30:
    simdi ben sana ne sorayım arkadas:f73:
    neyse basit olsun bari:f106:
    sorum şu unutamadığın bir anın varmı forumdasta:f196:
    varsa paylaşırmısın ? ;) :
    seni seviyorum :f196:

14. Selam Discover benim de sorum çok basit :f106:

Hiç hayatın boyunca hıçkıra hıçkıra ağladığın oldu mu ? :(

Bu arada kırmızı koltuk sırası kimindi merak ettim doğrusu :f196:

15. öncelikle oşş geldin abiss dur yolda gelmişsin sana bi kehfe ferem abi :f7:

Beni ile burda bir arkadaşı ayni kişi saniyorlar. :f196:hiç unutmayacam :f196:

16. _Evet arkadaşım blue.genç yaşta bi kaç tane arkadaşımı kaybetiğim de saatlerce ağlamışım :(

bu arada yeğenim nesij beni yanlız bırakmadığın için teşekür ederim:f118:

17. Cevap: Kırmızı Koltuk Discoverer
    Günaydın Discoooo.. Ben de bir soru sorup kaçayım hemen..:f196:
    Kısaca hayat felsefeni anlatır mısın bize?:f20:
    Hadi kaçtım sana kolay gele. .:f106:

18. Disco kırmızı seni pek açmış.... Konuda düşmüş çıkarayım dedim... Soruda sor dersen sorarım.. Hayatında seni çook sinirlendiren öyle böyle değil baya öfkelendiren bir olay oldumu.. Tepkin ne olmuştu?

19. en çok işimle meşkul olduğum için kimseyle fazla muhatap olmayan biriyim.genelde neşeli biriyim.insanları güldürmeyi seven,çok fazla sosyal faliyetim yok.:f196:

biraz basit olsun sorular yaw.:f196:

20. en çok insanların iki yüzlü olmalarını.ben bir şeyden üfkelendiğim zaman biraz uzak bir yere gidip tek başıma saatlerce oturmam.:f63: