Kırmızı Koltuk Blue

'Eğlence' forumunda HazaN tarafından 6 Haziran 2009 tarihinde açılan konu

1. Bugün Kırmızı Koltuk a benim uzun zaman önce tanıdığım ve hiç pişman olmadığım bir insan konuk oluyor... Blue...
    11 yıla sığan büyük dostluğunda seninle ilgili pek çok şeyi biliyorum o yüzden şimdilik soru sormuyorum ama sanmaki bu hep susacağım anlamına geliyor :f59:
    Bana verdiğin bu güzel dostluk için teşekkür ederim birtanem o güzel yüreğin hiç solmasın :)

:f43::) --------> Bunlar zor soru soranlar için hayatım şimdiden kolay gelsin
    :f80::f70: --------> bunlarda içeceklerin sıcak bastıkça içersin eee daha ne yapayım hadi kolay gelsin bitanem :f106:

2. ne kadar güzel yakışmısın koltuğa blue. hazan eline sağlık :f118:

öncelikle blue dur sana bi yiyecek ve içecek vereyim de sıkılmadan cevaplıyasın soruları:f63:
    sadece 2 tane basit soru soracam:f196:

__1.Bir Daha Dünayaya Gelirsen Aynı Hayatı ve Yaptıklarını Yaparmıydın.?
    __2.Bir Ay Tatile Çıksan Para pul da Bol Olsa Nereye Giderdin ve Ne Yapmak İsterdin.?
    ________________hade kolay gelsin_________________

sorularım İlerleyenki günlerde çoğalabilir he :f196:

3. :f22::f22::f22: Önce şu korkuyu bir atlatayım. :oops:

Çok şaşrdım Hazanımmmmmm.Manzaraya bayıldım.Mavili mavili çok güzel olmuş :f196:

Evet 11 yılldır hayatımdasın.Çok şey paylaştık.Çok güzeldi ben de iyiki seni tanımışım.Beni anlayan ender insanlardan bir tanesisin ;)

Evet benimle ilgili çok şey biliyorsun o yüzden ençok senin sorularından korkuyorum. :f196:
    içecekler ve savunma simileyleri için çok teşekkürler :)

Benimde misafirlerime ufak bir ikramım var ;)

Buyrun arkadaşlar .....

4. Hoşgeldin Discoooooooooooo .Hazan bu arada disco ikimizi baş düşmanı ilan etti haberin olsun .Yeri gelmişken söyleyeyim dedim. :)

Dedikoduyu da yaptıktan sonra sorularına geçebilirim. :f30:

Öncelikle Blue olmaktan mutluyum.Fakaaaaaaaat aynı hayatı istermiydim ya da yaptıklarımı yaparmıydım :f20: Sanırım bir kısmını yapmazdım veya yapmamayı isterdim :f196:

Diğer sorun süpermiş tatille ilgili :f40: Oooo param pulum çok kesinlikle Miami'ye giderdim neden dersen deniz,güneş,kum ve sonsuz maviliiiiiiiiiiik :f63:

Eeee madem param pulum çok :) ardından da çok görmek istediğim bir ülke olam Japonya'ya geçerdim :)

Kuruyemişler ve içecekler için çok teşekkürler Disco ben biraz atıştırayım buralardayım veeeeeeee sorularından da korkmuyorum :f48: :f30:

5. blue kırmızı koltuğada çok yakıştın bordo mavi gibi olmuşsunuz :D
    demek korkmuyorsun sorulardan önce logaritma 3 tabanında 5in değeri nedir onu sorayım :)
    birde yolda bir çanta para bulsan ne yaparsın
    şimdilik bu ikisini sordum daha tam gelemedim çalar saat fena vurdu yine kafama bugün ayılayım soracağım yine :)

6. Aykutaaaaaaaaaaaaaaaa burada Ösym kaynaklı sorular sorulmuyorrrrrrrrrrrr :)

Burası kırmızı koltuk bak istersen yukarıya :)

Ama yinede çok güldürdün benii :f30::f30:
    Tamam kızmıyorum Hoşgeldin
    İlk sorunun cevabı
    Çözüm:
    log3(a3.b.c) = 5  a3.b.c = 35
    log3 =1  =31
    x
    a3.b3 = 36
    a.b = 32
    a.b = 9 dur.
    Umarım doğrudur. :oops:Değilse bile idare edin . :f196:Çünkü ben TS ve D puanıyla girdim üniversiteye :f63:

Diğer soruna gelelim öncelikle o bir çanta paranın sahibini ararım.Buldum buldum bulamadım;içinden bir tane hatıra olarak para alırdım :)

Veeee bir hayır kurumuna bağışlardım; bu kurum öncelikle Kimsesiz Çocuklar ve Kadın Sığınma evi olurdu. :f196:

7. Blue canım öncelikle koltuga hoşgeldin pekde bir yakışmışsın..:f196:

Ben hiç zor sormuyacağım merak etme..:f196:

Öncelikle hayatındaki olmazsa olmazların nelerdir?Kendine güvenirmisin(en çok neyine ve neden:)) ) Arkadaşlarını neye göre seçersin.?

Şimdilik bukadar canım hadi sana kolay gelsin..:)

Çok öpüldünnnnn..:f97:

8. Bu kırmızı koltuğa seni sürükleyerek getirip oturtan hazan şu anda elıne gecse
    a)döverdım
    b)söverdim:)
    c)küserdim
    d)meşhur ettın tskr derdım
    e)Hiç biri

hade kolay gelsinnnn sevgılerımleeee

9. sanada cok teşekkürler sevgıli Hazancım ayıklayın bakalım pirinc taşını akşama hazır olsun bye

10. Valla annecim Bluenun vereceği cevaba göre bence o ayıklamaya başlasın o taşları
    Blueeee bilmem anlatabildim mi :f196:

11. Bir soru da ben sorayım blue...Nazım hikmet in söylediği gibi BANA MUTLULUĞUN RESMİNİ ÇİZEBİLİR MİSİN?

12. Hoşgeldin Ezleeeeeem.Evet koltuğa yakışmışım ben de farkettim :)

Soruların da çok kolaymış :f196:

İlk sorunun cevabı;ııııııııııı o kadar çok ki oğlum,ailem,arkadaşlarım,dostlarım,eşofmanlarım :) sigaram,kremlerim :f196:deniz,diş fırçam ,müzik, bu liste uzar gider.Şimdilik aklıma bunlar geldi :)

İkinci sorunda kendime güvenip güvenmediğimi sormuşsun.Evet kendime güvenirim :f63: Yüreğime güvenirim.Çünkü kocaman bir yüreğim var bu konuda mütevazi olamıyorum :oops:

Hımmmmmmm arkadaşlarımı ben seçmem onlar beni seçerler :)

Şaka bir yana arkadaş seçimimde çok keskin kriterlerim yok.Çok çabuk kaynaşmama rağmen herkesle arkadaş olamıyorum.Seçiciyimdir fakat bu kesinlikle ukalalık değil :oops:

Arkadaşlarımda aradığım en büyük özellik ;tam tamına uymasada karakterlerimizin ve değer yargılarımızın yakın olması....

Teşekkür ederim Ezlem

13. Teyzemmmmmmmm hoşgeldin.Seni burada görmek çok güzel.Hemen soruna geçiyorum.
    e) Hiçbiri

Öperdim :)

Kahve içmeden biryere gödermem buyur teyzem kahven benden :f80:

Bu da ayıkladığım pirinçlerle yaptığım pilav

Erken yaptım akşama anca demlenir :)

14. Hoşgeldin Pardus :f196:

Mutluluk bazen ağız dolusu bir kahkaha ya da utangaç bir tebessüm,dost sohbeti,sevdiklerini görmek,koşmak,ya da iki damla gözyaşı,bir çeşmeden kana kana su içmek,heyecanlanmak,çocuk olmak,çocuk kalmak,neşe...

Ve mutluluk; çoğu zaman kıymetini bilemediğimiz en güzel duygu.

Resmim çok kötü dimi :)

15. Merhaba Blue Kırmızı Koltuğa hoşgeldin
    Ben sorumu bir Pazar sabahı sorayım Kahvaltı eşliğinde:f196:
    ilk etapta bende basit bir soru soracağım kahvaltı yapmam lazım sonra sorarım yine:f63:
    Afiyet olsun

Neden Blue Nickini seçtin?

Sonra yine görüşürüz:f196::f196:

16. Hoşgeldin Dark :f77: Çok teşekkür ederim harika ve zengin bir kahvaltı :f196:

Neden Blue nickini seçtim çünkü mavi en sevdiğim renk.Denizi gökyüzünü çok severim.Hiç bıkmadan o maviliği seyretmek bana huzur ve sakinlik verir.Saatlerce dalga sesi dinleyebilirim.Denizin iyot kokusu bana çok iyi gelir.İstanbul'un kıymetini bilin :) Yüzmek ise yapmaktan en keyif aldığım uğraştır.Özellikle sabahın erken saalerinde mavi,berrak ve durgun denizde yüzmeyi hiçbirşeye değişmem.Havuzda da yüzmeyi severim ama bone olayı çok sıkıcı :f196:

Veee gökyüzü mavinin her tonunu gördüğüm o eşsiz güzellik....

Kahvaltın bittiyse buyur kahven :f80:

17. Kahvaltı yapmayan tek ben kaldım yani forumda:(
    Blue logaritma sorusuna yanlış cevap verdin ama bende bir türkçe sosyal öğrencisi olarak anlayışla karşılıyorum bunu:)
    Yeni sorularıma gelince
    Dikkatsizmisindir?
    Işini hep severekmi yapmışsındır?

18. öncelikle kırmızı koltuğa hoşgeldin blue bu gün hava beyağı sıcak buyurun bir bardak limonata iyi gelir diye düşündüm afiyet olsun sorum olmayacak kolay gelsin

19. Kutlarım Blue teyzecimm. Çok yakıştın kırmızı koltuğa. Merak etme zorular çok zor olmıycak hatta hiç zor olmıycak :f40: Sorulara geçelim.
    1_Forumda sevmediğin kim ? (sanırım bu biraz zor oldu:f106:)
    2_En pişman olduğun şey nedir ?
    3_Keşke kızım olsa dedinmi ?
    4_En sevmediğin huyun nedir ?
    Bu kadar yeter demi :f196:

20. Kırmızıya yakışan en güzel renklerden biri Blue...
    Zaman makinasıyla hangi zamana ,neden gitmek isterdin?
    Not:bu makinayı icad etmişler diyelim.. Cevabınız için teşekkürler şimdiden.