Kırmızı Koltuk Belinay

'Eğlence' forumunda Blue tarafından 19 Aralık 2008 tarihinde açılan konu

1. Canımmmm hoşgeldinİnan kırmızı koltuğa çok yakıştın
    :f106:
    Kahvelerimizi getirdim
    :f80:
    Torpillisin köpüklü sana geldi

Seni fazla sıkmıyacağım birkaç soru sorup kahveler bitince gideceğim

:f196:

Eveeeeeeeeeet

1-Bir yemek olsan hangi yemek olurdun

2_Hayatımda hiç hata yapmadım diyen o şanslı grup içinde sen de varmısın
    3_Son 24 saat için de seni en çok ne mutlu etti

Bu kadar yeterrrrrrr söz verdim çünkü zor soru yok

Sakın klimayı açma hasta olursun ben yelpaze bırakıyorum
    :f30:

Wish bunu beğendi.

2. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

oo hgeldin belinay kolay gelsin :))
    blue ya cevap düşünürken sen ben hemen sorularımı sorup
    kaçayım :f196:

1. olmassa olmazların nelerdir
    2.en korktugun şey nedir ?
    3. bi kaç kelimeyle kendini anlat desem?
    4.diyelim ki uzun bi yolculuga çıkıyosun
    yanında olmassa olmaz diyebilecegin seyler yada işte vs vs??:))

:f97::):f80::f71:
    sen kahveni içerken biraz düşün hatta sana iyilik yapim ben bide müzik şöle
    dinlendirici bişey olsun
    :))
    ben teşekkür ederim ne demek:)))

3. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

Kahvelerimizi getirdim :f80: Torpillisin köpüklü sana geldi :f106:

Seni fazla sıkmıyacağım birkaç soru sorup kahveler bitince gideceğim :f40:

Eveeeeeeeeeet

1-Bir yemek olsan hangi yemek olurdun :f106:

2_Hayatımda hiç hata yapmadım diyen o şanslı grup içinde sen de varmısın

3_Son 24 saat için de seni en çok ne mutlu etti

Bu kadar yeterrrrrrr söz verdim çünkü zor soru yok

Sakın klimayı açma hasta olursun ben yelpaze bırakıyorum :

Canım öncelikle teşekkür ederek başlıyım kırmızı koltuk da pek bi rahatmış offf kalkmıym ben burdan patron kira almaz umarım :f106:

:f80:kahve için teşekkürler harika oldu çok yorulmuştum ellerine sağlık evet köpüklüsü bana gelmiş harikasın bitanem

:f20:bir yemek olsam acaba ne olurdum ilginç bir başlangıç ne desem bilmiyorum ki ilk aklıma geleni yazıym yemek değilde ben tatlı olmak isterdim mesela şekerpare :f106:

ikinci soruna üzülerek hayır diyorum hayatımda hata yapmadım diyemiyorum üzgünüm o şanslı grupta değilim malesef :oops:

üçüncü sorunun cevabı çok kolay canım son 24 saat içinde beni mutlu eden şey dün gece yayını düşmeden yapabilmem di :f131:

evet sanırım bu kadar umarım aydınlatabilmişimdir sizleri :)

4. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

Belinaycim hoşgeldin hayatim

Sorularım:

Bu kadar pozitif enerji vermeni neye borçlusun?

Bende dahi herkes seni çok seviyor... Bunun sebebi ne bakimmm ??

Yeter seni çok soruya boğmayayım :)))):))))):))))) Hayatın hep böyle bize verdiğin gibi pozitif geçsin Sevgiyle kal canım...........

5. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

Teşekkür ederim arkadaşım kahve içe içe uykusuz kalıcam bu gün anlaşıldı ellerine sağlık
    hemen seni fazla merakta bırakmadan cevaplamaya çalışıym sorularını

Kısa ve öz yanıltlamaya çalışcam uzatmassam yine

1. hayatta olmassa olmazlarım çocuklarım,ailem,eşim ve dostlarım yani sizler olmassa olmazlarımsınız

2.En korktuğum şey sevdiklerimi kaybetmek,ten çok korkuyorum

3.Kendimi bir iki kelimeyle anlatmam çok zor ama peki bi deniym

Hayat dolu yaşamayı,insanları seven birisiyim kısaca bu kadar

4.Bu soruya da kısa bir cevap uzun bir yolculuğa çıkarken yanıma merti almam yeterli

alıntı yapamıyorum birde böyle deniyelim olacakmı :oops:

6. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

Teşekkür ederim alyacım Hoşbuldum sende hoşgeldin :f77:

Bende sizleri çok seviyorum bu kadar pozitif olmam bundan olsa gerek aslında her zaman böyle değilim sizlerle olunca herşey çok güzel sizin neşeniz sevginiz banada yansıyor ve ortaya böyle bir güzellik çıkıyor :)

:f106::f106:

7. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

adaşım ben foruma gireli kısa süre oldu ama hepinize çok alıştım bundan başta eşim çok şikayetçi sonra oğlum foruma alışmamda seninde payın çok sana sorum hem evi hem forumu nasıl idare ediyorsun ben çok zorlanıyorum cevabın için teşekkürler

8. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

Hoşgeldin adaşım nasıl anlatıym bilmiyorum bi şekilde oluyor işte ikiside bir arada gidiyor önceleri bende çok zorlandım fakat şimdi neyi ne zaman yapacağımı biliyor ve ona göre işlerimi ayarlıyorum diğer tüm zamanımı mert ve foruma ayırıyorum :f63:

Şikayet konusuna gelince evet benim eşimde ilk zamanlar çok şikayetciydi ama artık alıştı :f106:

yada alışmak zorunda kaldı mesela küçük bir örnek veriym hem sizlerde biraz gülün gecen gün mertle uyuya kalmışız öğleden sonra kapı sesine uyandım saat 6,30 olmuş eşim geldi
    neyse kısa kesiym :f196:
    :f20:hımm der gibi baktı bi düşündü hayırdır neyin var hastamısın yoksa dedi
    yoo dedim gayet iyiyim uyuduk mertle diyince çok garip dedi :f73:
    nedenmi böyle dedi ?:f106::f106:

Bilgisayar kapalıydı garibim şok oldu :f30::f30::f30:

9. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

mrb belinay ablacım...
    bende seni sıkmak istemiyorum o yüsden eğlenceli 3 soru hazırladım..
    1.diyelim ki bi lunaparka gittin.dönmedolapa bindin.sen en yukarı çıktığında elektirikler kesildi.ne yaparsın?
    2.tam çok önemli bi toplantıdasın ama makyajın çok feci akmış.ne yaparsın?

3.bir gezi sırasında topuklu ayakkabının topuğu kırıldı.ne yaparsın?

10. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

Merhaba canım
    teşekkürler eğlenceli soruların için bakalım bende eğlenebilecekmiyim :f106:

öncelikle lunaparkta dönme dolabın en üstündeyken elektrkler kesilse aa tüh şansa bak der ve manzarayı izlerim heralde yada direk aşağıyamı atlarım emin değilim canım benim sağım solum pek belli olmuyor da :f106:

2.soruna gelelim önemli bir toplantıdayım ve makyajım akmış hımm:f20:

bu sorunun cevabıda çok eğlenceli olacak akamaz çünkü ben makyaj yapmam :f106:

ve son soru ayakkabımın topuğu kırıldı ne yaparım hiç tereddüt etmeden diğer eşinide çıkartırım ve ayakkabısız yürürüm napıym yada bir şık daha var kırılan ayakkabıda topuk varmış gibi bozuntuya vermeden geziye devam ederim :f30::f30::f30:
    nasılım ama :f40:

11. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

süpersin ablacım.çok pozitifsin ..tebrik ederimm...

12. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

Canım kırmızı koltuğa hoşgeldin sefalar getirdin.:f97: Bu arada çok yakışmışsın :f40:

Şimdi bu saatte bu soruları cevaplarken acıktım dediğini duyar gibi oldum. Atıştırmalık şöyle bir iki hafif şeyler getirdim sana canım.

sen afiyetle bunları atıştırırken ben sorularıma geçeyim. :f59:

1- Şu an ki duyguların neler?

2-En çok sevdiğin koltuk rengi nedir?

3-Sence senden sonra kırmızı koltuğa hangi arkadaşımız oturacak?

4- ''Söylesem tesiri yok,sussam gönül razı değil'' cümlesi senin için ne anlam ifade ediyor?

Soruları cevaplarken uykun gelmesin diye :f80: kahve de ikram edip kaçıyorum ben bi tanem.

Kolay gelsin sana. :f40:

13. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

slm belinaycım koltuğada yakıştın kalkma sen ordan sakın( en beğendiğin jön hangisi )

14. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

Teşekkürler canım hoşbuldum daa yaw bunlar ne bu saatte :f73:

acıkmıştımda bak saat gecenin 2 buçuğu yinede yiyeceğim :f20:

şu anki duygularım Mutluyummmmmm ve sizleri seviyorum :f40:

Kırmızı koltuk :f131:

Bi fikrim yok ama ben patronun oturmasını istiyorum neden diye sorma istiyorum napıym :f106:

''Söylesem tesiri yok,sussam gönül razı değil''

Bu söz öyle çok şey ifade ediyorki ama ben susma hakkımı kullanıcam yoksa çok uzar biliyorum

15. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

Teşekkürler canım ne kadar oturacağım bakalım bağladılarmı ne kaçamıyorum :f106::f106:
    sorunun cevabına gelelim :f196:

Brad pit

aslında recep ivedik olcaktı ama resmini bulamadım :f106:

16. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

Hoşgeldin Belinay..... Öncelikle kırmızı koltuk hakkında sitemimi belirtmek isterim tekrar... Bu koltuğa bayanlar oturduğu zaman ziyafet oluyoo her zaman erkekler oturduğunda zehir zemberek.... Ben 2 hafta kendime gelemedim kalktıktan sonra koltuktan... Nurdin abi şu anda serum tedavisi görüyor. Yok ortalarda.... BU konuda patrona (erkek olması dolayısıyla) bu konuya bir el atmasını istiyorum...

Koltuğa çok yakıştığınız doğru... Lafı uzatmadan hemen soruma geçeyim fazla soru sorup baymak istemiyorum sadece 9 sorum olacak :)

En güzel yaptığın ve en severek yediğin yemek.... (karnım acıktı napıyım :) )

Birde Mert bebeciğin büyüyünce hangi meslekte görmek istersin.. Tabi öncelikle sağlıklı sıhhatli ve afiyet içinde büyüme nasip etsin...

17. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

oooo bende metin bey ne zaman teşfik edecek diye bekliyordum teşekkürler arkadaşım demek öyle düşünüyorsun bence yanlış ne istersen ikramedebilirim sana bak nasıl bir masa hazırladım her tür yemek var sen ve nurdin abim için aç kalmanıza gönlüm el vermedi açıkcası :f63:

yemekleri beğendiniz umarım birde kahve ikram ediym :f80:

siz kahvenizi yudumlarken cevaplara geçiym :f37:
    zeytinyağlı tüm yemekleri güzel yaparım ne kadar sevmesemde harika balık çeşitleri yaparım severek yediğim yemeğe gelince yemek seçmem fakat makarnayı severim ve yeşil olan her yemeği :f106:

Mertime gelince şimdi,den gelecekte ne olacağını düşünmek çok erken ama yinede oğlumun ilerde Doktor olmasını çok isterim gönlümden geçen meslek Doktorluk :f40:
    şu an yanımda evet evet anne olucamm der gibi bakıyor yüzüme :)

18. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

belinay son sorum seni en çok ne sinirlendirir

19. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

Haksızlığa ve yalancılığa hiç tahammülüm yok böyle bir durumla karşılaştığımda ben bile kendimi tanıyamıyorum:f48:

Korkunç derecede sinirleniyorum :f46:

Hırsımı almanın bir yolunu arıyor ve mutlaka buluyorum :f31:

Ve her zaman mutlu sona ben kavuşuyorum :)

:)

20. Cevap: Kırmızı Koltuk Belinay

''Günün üyeligin '' Kutlu olsun kırmızı koltuga en layigi sizsiniz :f40: