Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

'Eğlence' forumunda Pardus tarafından 11 Mayıs 2010 tarihinde açılan konu

1. Eveeet bir süredir kırmızı koltuğumuz boştu.Koltuğu doldurmak için bir kurban arıyorduk ki ANNİCCHA çıktı karşımıza:) Şaka şaka...

Kırmızı koltuğumuzun bu seferki konuğu;Forumdaş.Net'e yakın zamanda üye olduktan sonra gösterdiği azim ve çalışkanlıkla LADY rütbesine yükselen ;nam-ı değer NİNCAA..Bu andan itibaren ANNİCCHA yı sorularımızla terleteceğiz pardon tanıyacağız :f196:...İlk soruyu da ben sorayım :

-Sevgili ANNİCCHA seni forumdaşla tanıştıran ,senin bu muhteşem siteyle tanışmanı sağlayan o büyük insan kim acaba bizimle paylaşabilir misin ? :)

2. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Teşekkür ediyorum Nincaa olarak Forumdaş ailesi tarafından benimsenmek çok hoş oldu benim için :f40: Lady olmak ise ayrı gurur verici bir olay bunun için Sevgili Adminlerime müteşekkirim senin gibi cimri olmamaları sevindirici :) Umarım gerçekten faydalı olabilirim :f40:

Cevap Forumdaşla nasıl tanıştığımı Hatırlamıyorum:f73: :):f30:

Şakaydı;) Forumdaş ile tanışmama Forumdaşın Süper Modu Sevgili arkadaşım Pardus Sebep oldu :f40: Baştacısın herzaman Eywallah =)

Not: Test usulü sisteme alışık olduğumdan sorular o şekilde gelirse daha kolay olurdu benim için :):):)

3. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Nincam nasilda güzel duruyorsun koltukta öyle hoşgeldin kırmızı raptiyeli koltuğa :f30:
    İlk sorular seni tanımaya yönelik olsun istedim
    Bize tarafsız bir gözle Anniccha'yı anlatabilirmisin
    Buyur patlamış mısır [​IMG] ve kolanda [​IMG] hazır hem çıtırdat hem anlat ;)

4. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

[​IMG] ve [​IMG] için teşekkür ediyorum :f40: Abidik, gubidik bisiyim desem açıklayıcı olur mu :) Anniccha için mutlu olmak zor bi mesele değildir :f196:

5. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Test usulü soru istemişsin buyur :

-Saç rengin nedir ?

A)Sarı
    B)Kırmızı
    C)GALATASARAY
    D)Siyah
    E)Beyaz
    F)Eflatunla Yavruağzı arası

-Forumdaş'ta büyük insan PARDUS haricinde ilk kiminle tanıştın ve şu an itibariyle Forumdaş senin için ne ifade ediyor?

6. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

F)Eflatunla Yavruağzı arası
    :):)

Büyük insan Pardus tan sonra Sevgili Yöneticimiz Blue ile tanıştım :f196:Şu andan itibaren Forumdaş benim için daha anlamlı ve faydalı olmaya başladı, ayrıca içinde bulunmaktan müthiş keyif aldığım bir ortam :f196:

7. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Oooo ! Koltuğa çok yakışmışsın Ninca Ablaa !!
    Fazla yormiim dicemde bakalım kaç soru çıkcak :p

Asla dediğin 3 şey..
    Keşke dediğin 3 şey..
    İyiki dediğin 3 şey..

8. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Çok teşekkür ederim Büşracım :f40: Fekat yormiim diyip sağ gösterip sol vurmuşsun güzelim :)

Asla dediğim 3 şey;

1-Evlilik:)
    2-Başka bir Kırmızı Koltuğa daha oturabileceğimi sanmıyorum :)
    3-4. katta balkondan balkona geçiş yapmayacağım (Üni. deyken evin anahatrını unuttuğumuz için ve üstelik pazar günü anahtarcı bulamadığımız için 4. katta yan dairenin balkonundan kendi evimizin balkonuna geçiş yapmak zorunda kalmıştım :(

Keşke dediğim 3 şey;

1-Üni. zamanımda olsam:(
    2-Forumdaş ile daha erken tanışsaydım:f196:
    3-Özlediklerimi görebilsem:(

İyiki dediğim 3 şey;

1-Forumdaş ile tanışmışım..
    2-Kaplumbağamı almışım..
    3-Şimdi işi asıp Foruma bakmışım :f196:

piiuuuffhhhh !!!.... :f63:

9. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Kırmızı koltuğa hoşgeldin Anniccha :f77:
    Bu kadar kısa sürede kırmızı koltuğa oturdun, onun için kocaman bir :f118:

Gelelim sorularıma :f196:

1-''Sonuçları değil başlangıçları değiştirmek gerekir'' cümlesi için sen de birkaç cümle kurarmısın ?:f196:
    2- Anniccha'yı Anniccha yapan en belirgin özellik nedir?

Şimdilik bu kadar yeter.Umarım zor olmamıştır ;)

Kolay gelsin...

10. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Aklıma Budha' nın bir sözü geldi; "Her merhaba bir vedanın başlangıcı iken, her elveda da yeni bir merhaba' nın başlangıcıdır" İyi başlamak kötü başlamak ve nasıl devam ettirdiğimiz kaderimiz dahilinde birazda bize bağlıdır. Kötü başlangıç iyi sonuç da doğurabilir, İyi başlangıç kötü sonuçta getirebilir. İyi başlayıp iyi de gidebilir. Ama başlangıcın bir sonu muhakkak vardır =))

En belirgin özellik "Herşey değişir, hiçbirşey eskisi gibi kalmaz" :f196:

Teşekkürler !!!:f196:

11. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Kırmızı koltuğa hoşgeldin anniccha
    Geceden bu yana acıkmışsındır bende kahvaltı da çay ve poğaça ikram ediym afiyet olsun umarım beğenirsin :f40:
    Dikkat et çay çok sıcak yakma ellerini hala ocakda geliceksin diye seni bekliyorum :):)
    [​IMG][​IMG]

Gelcekle ilgili kaygıların varmı varsa nelerdir?

Sence mutlu olmanın sırları varmı varsa bizlerle paylaşabilirmisin?

Son olarak hayatta vazgeçemediklerin ve heran vazgeçebilceklerin yada vazgeçtiklerin bu böyle devam edebilir ;)

12. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Evet evet Koltuk sana çok yakışmış Ninca Ablacımm
    Bende hemen sorularıma geçmek istiyorum..

En sevdiğin kitap hangisidir ?
    En sevdiğin Sanatçı hangisi ?

Veeee son bir soru :
    Yumurtamı tavuktan çıkmıştır Tavuk mu yumurtadan çıkmıştır..:f106: :))))))))))

13. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Çay ve Poğaça için teşekkürler, şimdi gelebildim okula çoook yorgundum çok iyi geldi =))

Gelelim cevaplara :
    Evet gelecekle ilgili kaygılarım var tabiki, mesela dört başı mamur bir memur olmak istiyorum, şu an için yarı memurum da =)))

Mutluluk içimizde :) Beklentisiz olmak ve sevindirici bir durum olduğunda bunu saklamak yerine olabildiğince dışa vurmak, teşekkür etmekten kaçınmamak =)) Yalnız şunu da belirteyim her insanda olduğu gibi benimde depresif hallerim var :(... Böyle zamanlarda kendimi dinlerim, çözüm arayışına girerim, bulamazsam çözümsüzdür diye belirtip tekrar aynı soruna dönmemeye çalışırım.

Hayatta vazgeçemeyeceğim şey ailem tabiki:f40: , severek çalışıyorum ve sorun yok ama gerekirse işimi her an bırakabilirim, bi an bile düşünmeden arkamı döndüğüm çok insan oldu hiçbir zaman nefret etmedim çok şükür böyle bir huyum yok ki zaten nefrete dönüşmesin diye bırakıp gitmişimdir.:f63:

=)Teşekkürler !!!

14. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Teşekkürler Bloom seninle tanıştığıma da çok memnun oldum=)

Çok kitap var Bloom hangisini söyleyebilirim bilmiyorum Fakat Cemil Meriç; Bu Ülke ve Jurnal defalarca okumaktan zevk aldığım kitaplardan.. İskender Pala severek okuduğum yazarlardan :f40:

Bloom bu bir Pardokstur ve Paradokslar insan zihinini geliştirmek için vardır. Genel geçer bir cevabı pek bulunmaz ama bu sorunun cevabı İkiside birbirinden çıkar şeklinde kabul edilir, daha da fazla uğraşmaya gerek yok denir =)))

15. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Issız bir adaya düşsen yanına almayacağın üç şey nedir ? :f40:

16. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Hiç düşünmedim !!! :):):)

17. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Selam Anniccha kırmızı koltuğa hoşgeldin.:f77:Çok fazla tanımıyorum ne sorcam acaba :f20:
    Tamam :f69: buldum :D
    Güzel hoş bir nickin var anlamını yada neden anniccha'yı kullandığını bize açıklayabilirmisin.
    Kırılganmısın? Kırıldığında yada sinirlendiğinde çabuk geçer mi yoksa kin duyar mısın?
    Bu kadar :f63: cevaplar için şimdiden teşekkürler....

18. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Selamlar Zeus =)

Anniccha yı okuduğum bir kitaptan bulmuştum:f40: Sanskritçe bir kelime..Anlamı; Herşey değişir, düzelir hiçbirşey eskisi gibi kalmaz ;) Feng Shui sanatında kullanıldığını duymuştum... :f40: Hatırladıkça moral buluyorum :f196:

Yerine göre kırılganım :f40: Çok kolay sinirlenmem ve sinirlenirsem çabuk sakinleşirim :f40: Asla kin duymam, kötü bir haslet kin duymak :f84:

Teşekkürler !!!

19. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

Kırmızı Koltuğa çok yakışmışsın ninca abla..Bir seyle ikram edip sorularıma geçiym:f10::f70:Fazla soru sorup yormak istemiyorum işte sorularım :f37:

1-Hayat Felsefeniz nedir ?

2-TV´de kaç tane dizi takip ediyorsunuz?

3-Küçükken sorulan "Ne olacaksın bakalım büyüyünce?"tipi sorulara verdiğiniz cevaplarla şu andaki mesleğiniz aynı mı?

4-Bir yağmur damlası olsaydın, nereye düşmek isterdin (okula başladığımdan beri her sene sonu egzantirik bi cevap bulmak için kafa patlattığım tek soru:) )

20. Cevap: Kırmızı Koltuk ANNİCCHA !

---->Sevgili Bloom sorularından birini eksik cevaplamışım özürlerimi ileterek düzeltiyorum =))

En sevdiğim sanatçı Düş Sokağından ayrılan Murat YILMAZYILDIRIM =))