King'in dogum günü kutlaması fotografları

'Kısa Bilgiler' forumunda HazaN tarafından 17 Kasım 2008 tarihinde açılan konu

1. Vallaha bu fotoğrafları ben çektim. Daha çekecektim ama Sultanım yazışmaları sildiği için bu kadarıyla kala kaldım
    İşte King'in doğumgününün ilk saatlerinde radyomuzda yapılan kutlamanın fotoğraflarından birkaç tanesi

Dünyayı sarsan kriz bizim patronuda vurmuştu bu sene $ yerine kuru$ dağıttı :f30:

Herkes çok eğleniyordu, İncinin ıslıkları hala kulağımda :f106: Wish canım sanırım fazla kaçırmışsın alkolü bak bulanık çıkmışsın :f30:

Herkes paraları biranönce cebe indirmeye çalışıyordu ortalık savaş alanına döndü

Patron durmadan para taktı, taktı, taktı...

Erkanda durmadan içti, içti, içti... Geleni gideni karıştırıp vitrinin camını bile kırdı geceyi hastanede tamamlamış olmasından korkuyoruz en son gördüğümüzde Öznur tarafından kovalanıyordu

Çok güzel bir geceydi. Katılan herkese teşekkürler Asıl parti ne zaman bilin bakalım :f106:

2. Çok güzel bir geceydi herkese teşekkürler

sultanım harika resimler çekmişsin canım afedersin yarım bıraktığım için üzüldüm :oops:

KinG çok teşekkürler bizlere böyle bir aile ile tanışma imkanı verdiğiniz için
    İyiki Doğdunuz iyiki Varsınız Doğum Gününüz Kutlu Olsun

3. Vay vay vayyyyy.....
    Ben yokken neler olmuş neler, pasta yiyemedim ya ben ona yanarım :f106:

Çok eğlenmişsiniz, keşke ben de olsaydım aranızda.

Doğum Günün Kutlu olsun KİNG....

4. çekimler harikaydı, az daha kalabilsem pasta yiyecekmişim:f106: emeğine sağlık HAZAN:f40:

5. bende kaçırdım eğlenceği:f196:eline sağlık hazan güzel çekimlerin için:f118:

6. tüh kaçırdık parytiyi ... :(

iyi ki doğdun king

7. radyoya bir kaç sefer geldim kapalıydı akşamda bakmadım desene partiyi kaçırdık aranızda olmak isterdim nice mutlu yıllara king

8. Ewet çok eğlendik Erkan şampanyaları patlattı bizde içtik çok içmişim galiba başım çatlıyor ağrıdan :f30::f30: