kim milyoner olmak ister oyunu oyna

'Oyun Bölümü' forumunda Dark tarafından 24 Kasım 2011 tarihinde açılan konu

1. ATV Ekranlarında beğeni ile izlediği ve sunuculuğunu Kenan Işık'ın yaptığı Kim Milyoner olmak ister yarışmasının meraklılarına Kim milyoner olmak ister oyunu net üzerinde de oynayabilirsiniz.

Kim Milyoner olmak ister oyununu oynamadan evvel oyunu kısaca tanıtalım;

İlk etapta oyunun başlangıcında kutuya adınızı yazınız ardından oyuna başlamak için ENTER'a basınız
    Oyuna başla seceneği ile yarışmaya başlayın Unutmayın oyun boyunca Joker haklarınız da bulunuyor
    -Telefonla Joker hakkı
    -%50 yarı yarıya Joker hakkı
    -Seyircilere sorma hakkı

Başarılar diliyoruz...

kim milyoner olmak ister oyunu oyna

Kim Milyoner olmak ister oyun yapımcıları Oyunos.com

2. romanyanın avrupa ulkesınde olmadığını yazdığınız soru yanlış.

penaltı noktasının kaleye uzaklığı 9 metre değıl 11 metredır bu sorudada hata var

3. güzel ve şaşırtmacı sorular var :)))

4. çok harika bir oyun ayrıca yarışmasıda çok güzel

5. kim miyyoner olmak isteri çok seviyorum burdaki oyuncular insallah kazanirlar

6. kim milyoner olmak ister oyunu güzel bir oyun .Fakat hep şansımdan dinlediğiniz müzik diyor bütün jokerler orada gidiyor . AMA ÇOK GÜZEL OYUN . Herkeze tafsiye ederim

7. bence çok güzel bir yarışma ve de çok bilgilendirici hem de insanı şaşırtıyor:))))

8. ilk defa bu gun oynadım ve mılyonu gördüm yarışmaya başvuru yaptım ama çağrılmadım henüs yetkililerden ilgi bekliyorum eğer siteleriyle ilgi leniyorlasa

9. ben bu oyunu daha önce oynadım mütiş sorular biraz or bana göre çünkü ben 11 yaşındayım ama 7.500 tl kazandım.

10. 1 milyon a kadar geliyorum. Şimdiye kadar 3 - 4 kere kazandım .Gitsem bu kadar başarılı olur muyum bilmem.

11. Ben taa 32 milyara geldim ama yandım.Bence kolay değil.Çok komik sorular çıkabilir ama ALLAH ın işi belli olmaz zorda çıkabilir.Ben yandığıma yanıyorum

12. evet gerçekten güzel bir oyun 1 milyona gelirken elendim:)

13. oyun çok güzel ama okul da oynadığım için ses gelmiyor bu güzel oyun için teşekkür ederim hep bu oyunu oynuyorum okulda :)

14. bi soruda seyirci jokerimi kullandım yanlış cevap verdiler:(

15. ya bizim okulun bilgisayarının kulaklığı yok ki müzikli soruları sallıyoruz ama kıvamını da tutturuyoruz beeeeeeee

16. hoşuma gitti ya zevkli oyunnn :=)) iş yerinde hep bir oynuyoruz.
    bunu hazırlayanlara teşekkürler :=)) yiğit'ten sevgilerle

17. Gerçekten çok seviyorum bu oyunu herzaman tv de yarışmasınıda izliyorum ama evde daha rahat soru cevaplanıyor tv ye çıkarsam nasıl olur bilemem

18. gerçekten müthiş bir oyun başlık güzell
    :f91: