Kilo Vermek İçin Eylül'ün Önerileri

'Sağlıklı Beslenme ve Diyet' forumunda EyLüL tarafından 2 Ocak 2013 tarihinde açılan konu

1. Kilo Vermek İçin Neler Yapmalı

Bayanlar fazla kilolarınızdan şikayetci iseniz bu önerilerimi dikkate alacağınızı düşünüyorum denenmiştir hiçbir yan etkisi yoktur gayet güzel sonuçlar alıcaksınız dikkate alın faydasını göreceksiniz kesinlikle...

Evet öncelikle güne mutlaka su içerek başlamalısınız..

Kesinlikle gece kalkıp abur cubur atıştırmaları yapmamalısınız.

Sabah yine kahvaltıdan önce ılık limonlu su içmek metobolizmanızınhızlanmasını sağlıyacakdır ve kendinizi daha iyi hissedeceksiniz..

Düzenli spor yapmaya özen gösterin hiç bir şey yapamıyorsanız mutlaka günde en az yarım saat yürüyüş yapın..

Benim nacizane önerilerim bu kadar bu yapıcaklarınız sağlığınıza zarar vermiyecek aksine kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlıyacakdır zararsızdır..:)

Eylül Forumdas.net

2. Cevap: Kilo Vermek İçin Eylül'ün Önerileri

Küçük bir dip not spor yapan bayan arkadaşlarım için spordan sonra bir saat yemek yemeyin bir sodanın içerisine 2 kaşık yoğurt karıştırıp için vücudunuzdaki toksinlerin atılmasında ve yağ yakımında sizlere çok faydası olacak..:f40:

3. Cevap: Kilo Vermek İçin Eylül'ün Önerileri

Bunlar denenmiş öneriler mi, merak ettim şimdi...kış rejimine mi girildi yoksa:)))

4. Cevap: Kilo Vermek İçin Eylül'ün Önerileri

Bende merak ettim şimdi bunları denedinmi Eylül bizede faydası olurmu acaba denesek :)

5. Cevap: Kilo Vermek İçin Eylül'ün Önerileri

Bence denemiştir hatta o kadar çok zorlanmıştır ki bunları yaparken, bir de siz yapın da görün diyor...