Kilo Almadan Sigara Nasıl Bırakılır

'Bilgi Rehberi' forumunda HazaN tarafından 19 Eylül 2010 tarihinde açılan konu

1. Sigarayı kilo almadan nasıl bırakırız
    Kilo sorunu olmadan sigara bırakmak

Arkadaşlar çoğunuzun bildiği üzere ramazanın başlamasıyla birlikte sigarayı bıraktım. Ben onu bıraktım o beni bırakmadan ama ardından büyük sorunlar yaşamaya başladım. Bunların başında kilo sorunu :(

Tatlı yemeyen ben artık tatlı olmadan duramıyorum. Aklıma sigara geldikçe birşeyler atıştırmaktan kilo almaya başladım. Ayselde bu durumu gördü ve onayladı. :f9:

Sigarayı bırakan arkadaşlar kilo almadan sigarayı bırakmayı nasıl başardınız. Yada sizlerde kilo aldınız mı?

2. Cevap: Kilo Almadan Sigara Nasıl Bırakılır

:) Güldüm fakat kızma arkadaşım.Bu sorunu sigarayı bırakan her 10 insandan dokuzu yaşıyor.Ben ise o 1 gurubundayım.:) Fakat bu kilo almayacağım anlamına gelmiyor.Alabilirim :f196:Beni bilirsin suyu çok içerim.Bunun faydasının olduğunu düşünüyorum.;)Hee bir de her türlü ihtiyacını ayağına isteyen bir sıpam var senin tabirinle :)Birşey söylemek için bile ayağına davet ediyor beni şehzadem. :)
    Tabi bir de bunun bünyeyle alakası var.Onu ben bilemem bir doktora danış artık.:f196::)

3. Cevap: Kilo Almadan Sigara Nasıl Bırakılır

Teşekkür ederim Bluem. Bende sigaradan sonra bol bol su tüketmeye başladım. Ekmeğide hayatımdan çıkardım. Kola zaten nerdeyse 1 yıldır içmiyorum. Yediklerime de dikkat etmeye çalışıyorum ama bakalım nasıl olacak

4. Cevap: Kilo Almadan Sigara Nasıl Bırakılır

Şöyle bir şey söyleyebilirim.Düzen ve dakikliğin yanında yine o düzene uygun bol bol spor...Kişiden kişiye değişse de düzenli olrak yemek ve spor kesinlikle zayıflatır...Askerlik tecrübelerinden biliyorum :)))) Her gün aynı saatte yemek aynı saatte spor kesinlikle zayıflatır...Ama kilo almak kaçınılmazdır...
    Bu da vücudun kendine gelmesidir bana göre...Kendine geldikten sonra normal haline kavuşacaktır vücud...Ama dediğim gibi vücudun aşırı kendine gelmemesi ve işi abartmaması için...Düzen diyorum ;)

5. Cevap: Kilo Almadan Sigara Nasıl Bırakılır

Askeremi gitsem aceba Pardus :f30:

6. Cevap: Kilo Almadan Sigara Nasıl Bırakılır

Yok aman diim acı askerlerimize..Onların bir günahı yok...:D

7. Cevap: Kilo Almadan Sigara Nasıl Bırakılır

:f196::f196::f196: yorum yok Pardus yorum yok :f20: